KOSGEB Kredi

KOSGEB Kastamonu


KOSGEB Kastamonu

KOSGEB Kastamonu ve sadece büyük nüfusa sahip ilçeleri Abana, Ağlı, Araç, Azdavay, gibi ilçelerinde girişimcilik eğitimi vermek ile yetinmeyip Bozkurt, Cide, Çatalzeytin, Daday gibi küçük yerleşim yerlerinde de kurslarını vermektedir. Kastamonu da 1 müdürlük ve 1 de Ticaret Sanayi Odasındaki temsilciliği tüm bu il/ilçelerdeki yeni girişimcilere kurslarını KOBİ ve Esnaflarına ise desteklerini aralıksız sağlamaktadır. Ücretsiz olarak sunmuş olduğu kurslarına yerel belediyeler ile İŞKUR’unda katkı sağlaması ile birlikte mümkün olduğunca her ay düzenleyen KOSGEB in kurs başlangıç tarihlerini sizler için eğitimin düzenleneceği adres bilgileri ile paylaştık

KOSGEB Kastamonu girişimcilik eğitim kurslarının başlangıç tarihleri

Kastamonu ve ilçelerinden düzenlenecek olan eğitimleri ister yerel belediyeler ile Halk Eğitim Merkezleri düzenlesin isterse de İŞKUR düzenleyecek olsun adres ve tarihleri tek bir adreste yer almaktadır. Eğitimin organizasyonunu sadece KOSGEB sağladığı için bu bilgilerde resmi sitesinde https://bit.ly/3203Qzx burada girişimciler ile paylaşılmaktadır. Şayet Kastamonu’nda eğitim varsa da yoksa da doğrudan bu adreste yer alan sayfada göre bilirsiniz.

Kastamonu girişimcilik eğitimi başvurusunu nasıl yapabilirsiniz?

Kastamonu ilimizde girişimcilik eğitimlerini bir çok resmi kurum düzenlemektedir. Bu kurumların içerisinde Üniversiteler dahi yer almaktadır. Eğitime katılım göstermek isteyenler den aranan şart sadece 18 yaşından büyük olmaları ve daha önce girişimcilik eğitimi almamış olmalarıdır. Ancak İŞKUR diğer kurumlara göre bu şartlara ilaveten eğitim almak isteyen girişimcilerden işsiz olup kendilerine kayıtlı olmasını da istemektedir. Girişimcilik eğitim başvurularını adreslerin yer aldığı sayfadaki kurumlar şahsen olarak yapa bileceğiniz gibi dilerseniz e-devlet üzerinden de başvuruda bulunabilirsiniz.

e-devlet üzerinden Kastamonu girişimcilik eğitimi almak isteyenlerin iletişim bilgilerinin e-devlete doğru bir şekilde girişmiş olması gerekmektedir. Başvurunuzu ister adres sayfasındaki ”e-Devlet ile Başvur” dan isterseniz de https://edevlet.kosgeb.gov.tr/ bu adres üzerinden gerçekleştire bilirsiniz.

 • Girişimcilik Destek Programına giden yol kılavuzunu buradan bulabilirsiniz. Ayrıca sormak istediklerinizi sayfamızdan yada sayfamız da yer alan iletişim adreslerine sora bilirsiniz.

KOSGEB Kastamonu Müdürlük iletişim bilgileri nedir ?

KOSGEB nüfusun ve talebin çoğunluğuna göre Müdürlük ve temsilcilikleri ile halka hizmet vermektedir. Kastamonu da bir Müdürlük ve temsilcilik ile hizmet veren KOSGEB adresleri ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Müdürlük İletişim Bilgileri

Adres: Hepkebirler Mahallesi Adalet Caddesi Numara 2 Posta Kutusu 37100

 • Telefon: 0366-212-70-23
 • Faks: 0366-212-70-30
 • E-mail: Kastamonu@Kosgeb.gov.tr

TSO Temsilcilik adres bilgileri

Adres: Hepkebir Mahallesi Ticaret ve Sanayi Odası Pasajı Numara 16  KASTOMONU

 • Telefon: 0366-214-46-07
 • Faks: 0-366-214-94-67
 • E-mail: kastamonu.sinod@kosgeb.gov.tr

 

"KOSGEB Kastamonu" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"KOSGEB Kastamonu" - 6 YORUM
 1. Hasan Çaylı dedi ki:

  Girişimci kursu nazaman ve tarih

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Artık sürekli uzaktan eğitim ile sıra beklemeden katılım göstere bilirsiniz. Video da anlattım bunu.

 2. Kadir Sarıkaya dedi ki:

  İnternet cafe ve playsatation işletme konusunda destekleme varmı varsa bu işyerleri kodu nedir acaba

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Şuan için aktif olarak ben göremedim.

   1. mustafa çaprazlı dedi ki:

    oto tamir için ekipman alımı için hibe kredi varmı varsa ne kadar

    1. KOSGEBAdmin dedi ki:

     Hayır ne yazık ki yok efendim

KOSGEBKrediler.Com