Hibe Kredi

KOSGEB Kars

KOSGEB Kars

Kars merkez de sıklık ile İŞ KUR tarafından Serhat Kalkınma Ajansı Konferans Salonunda verilen girişimcilik eğitimleri Kağızman ve Sarıkamış ilçelerinde de ara sıra değişik kurumlarca verilmektedir. Tek bir müdürlük ile bu organizasyonları sağlayan KOSGEB birimin adresleri ve Kars ilinde düzenlenecek olan kursların başlama tarihleri eğitim adreslerini burada bulabilirsiniz.

KOSGEB Kars ilimizde de girişimcilik eğitimleri vermektedir

Ülkemizin bir diğer ucunda yer alan Kars ilimizde de girişimcilik kursları ihtiyaç doğrultusunda bölgeye esnaf kazandırmak adına yeni girişimcilere bir çok kurum ile verilmektedir. Her ne kadarda Kars ilimiz adını hayvancılık ile tüm Türkiye’ye duyurmuş olsa da ticaret bu ilimizde son derece hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Açacakları iş yerine ama banka kredileri ile ama ise kredi kartları dahilinde yapmış oldukları giderleri, ayrıca kira ve çalıştırdıkları işçilerin maaşlarına kadar devletten destek almak isteyenlerin başvuru yaptıkları Girişimcilik Destek Programın ilk şartı olan girişimcilik kursları Kars merkez ve talebin yüksek olduğu ilçelerinde verilir. Bu eğitimlerin başlama tarihleri ile Kars merkez ve ilçelerinde hangi adresler de verileceği ise sadece https://bit.ly/3fUfmVr buradaki adres üzerinden duyurulmaktadır. Sayfaya girdiğiniz de 1 yada 1 den fazla eğitim tarihi ile de karşılaşa bilirsiniz. Hiç bir eğitimin olmadığını da göre bilirsiniz. Şayet herhangi bir eğitimi tarihi göremezseniz lütfen sabırlı olun ve sayfayı sürekli takip edin. En kısa sürede girişimcilik kursları iş birlikçi kurumlar ile koordine edilerek düzenlenecektir.

Kars kurslarına başvurular nasıl yapılmaktadır ?

Sayfada girişimcilik tarihileri yer alıyorsa lütfen o bağlantıya giriş yapınız. Bağlantıda kursların hangi adreste ve ne zaman hangi kurumca verileceğinin detaylı bilgisini göreceksiniz. Şayet açıklama bölümünde herhangi bir ibare yoksa kurs başvurunuzu doğrudan o birime yapabilirsiniz. Ayrıca ibare olsun yada olmasın yine İnternet üzerinden kurs başvurunuzu e-devlet üzerinden gerçekleştire bilirsiniz. Devletimiz Kredi Kartı Aidatını e-Devlet Üzerinden Geri Alma Başvurusu dahil olmak üzere bir çok işlemleri artık bu uygulamaya taşıdığı için sizler de arzu etmeniz halinde Kars girişimcilik kurslarını bu sistem üzerinden gerçekleştire bilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ise https://bit.ly/2Tg7502 adrese girerek blank menüsünü bularak başvuru formunu doldurmanız tır.

Kars Müdürlük iletişim adres bilgileri nedir?

KARS ilimizde hem KOBİ hem de Esnaf ile yeni girişimcilere hizmet sağlayan tek bir müdürlük yer almaktadır. Bu mevcut müdürlüğün iletişim bilgileri ise şu şekildedir.

Adres: Yeni Şehir Mahallesi Gaffar OKKAN bulvarı numara: 6 – KARS/ MERKEZ

  • Telefon: 0-474-212-27-00
  • Faks: 0-474-212-27-05

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Tamer dedi ki:

    Kayıtlarınız ne zmn başlıyor

    1. KOSGEBAdmin dedi ki:

      Uzaktan eğitim ile kayıtlar sürekli vardır.