Hibe Kredi

KOSGEB Iğdır

KOSGEB Iğdır

Iğdırlı esnaflarımız için KOBİ destek imkanı, yeni iş yeri açacaklara da devlet teşvikleri sunan KOSGEB kurduğu Müdürlüğü ile hizmet vermektedir. KOSGEB Iğdır iletişim telefon numaraları, eğitim başvuru adresleri, tarihleri sayfamızda ayrıntılı olarak yer almaktadır. Sayfamızda yer alan adreslere Iğdır ilimizin ilçeleri olan Karakoyunlu, Aralık, Tuzluca da ikametgah eden vatandaşlarımızda KOSGEB başvuru yapabilirler.

KOSGEB Iğdır kurs tarihleri

Doğusunda batısında ülkemizin her ilinde hizmet veren KOSGEB devlet imkanları ile iş yeri kuracak olan Iğdırlılar içinde sunmaktadır. Yeni iş yeri kuracak olan ev hanımı kadın girişimci, emekli, gazi, şehit yakını, engelli (özürlü) tüm vatandaşlarımıza devlet imkanı sunan KOSGEB kurulacak olan iş yerinin desteklenmesi için Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi alınmasını şart koşmuştur. Eğitim alan vatandaşlar hazırladıkları iş planı sayesinde bankalardan ve KOSGEB birimlerinden hibe veya faizsiz kredi imkanları ile iş yeri kurabilmektedir. Yeterli talep sayısı olması durumda Iğdır ili ve hatta ilçelerinde bile düzenlenen eğitim tarihleri BURADAN duyurulmaktadır. Açılan sayfada sadece Iğdır ilinin kurs tarihinin yanı sıra Türkiye de yer alan düzenlenmesi planlanan diğer kurs tarihlerini ve adreslerini de bulabilirsiniz.

Başvuruları e-devlet üzerinden de artık gerçekleştire bilirsiniz

Girişimcilik kurslarının başvuru işlemlerini artık Türkiye’nin her yerinden e-devlet üzerinden de gerçekleştire bilirsiniz. Bunun için illaki Iğdır da ikametgah etmek de zorunda değilsiniz. Ön başvuru işleminin e-devlet üzerinden gerçekleştirmek için elinizde bir e-devlet şifresinin olması yeterlidir. Şayet şifreniz varsa https://edevlet.kosgeb.gov.tr/UGE/Applications bu adrese doğrudan girerek, sağ üst köşeden müracaat formunuzu oluştura bilirsiniz.

Iğdır birim adresleri, telefon numaraları

Iğdır ilinde faaliyet gösteren birim adres, telefon iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

  • Adres: Söğütlü mahalle Atatürk caddesi Ahmet Ertaş iş merkezi numara 88 kat 3
  • Tel: 0-476-226-02-50
  • Faks: 0-476-226-02-51

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.