Hibe Kredi

KOSGEB Hakkari

KOSGEB Hakkari

Hakkari ilinde İŞKUR yada herhangi bir devlet kurumu tarafından düzenlenecek olan KOSGEB girişimcilik eğitim tarihlerini burada bulabilirsiniz. Ayrıca bu eğitimi sizler ücretsiz olarak veren kurumun adreslerini ve iletişim telefon numaralarını dahil yine sizler için paylaştık. Kurslara katılmak isteyen Hakkari ‘ler ayrıca hiç sıra beklemeden bu kurslara vereceğimiz bağlantı üzerinden e-devlet aracılığı ile kolaylık ile gerçekleştire bileceksiniz.

Hakkari KOSGEB kursları ne zaman başlıyor?

Girişimcilerin en merak ettiği konuların başında kuşkusuz ki eğitimlerin başlama tarihleri gelmektedir. Hakkari ilimizde bu eğitimleri İŞKUR başta olmak üzere bir çok kurum ücretsiz olarak vermektedir. Ancak hangi kurum bu eğitimleri verecek olur ise olsun Hakkari de yer alan kursların başlama tarihleri ise yalnızca en doğru şekilde buradaki sayfada belli olmaktadır. Şayet açılan sayfada eğitim tarihi göremezseniz hiç üzülmeyin. En kısa sürede bu ilimizde de eğitimler verilmeye başlanacaktır. Eğitim takviminde şayet kurs tarihini görürseniz takvimde yer alan eğitimi verecek olan kuruma başvurunuzu doğrudan yapabilirsiniz.

Hakkari kurslarına e-devlet üzerinden de katıla bilirsiniz.!

Hakkari ‘de ileri tarihler de dahil olmak üzere düzenlenecek olan eğitimlere katılma işlemini e-devlet üzerinden artık gerçekleştirmek mümkün.! Bunu anında sağlamak için bir e-devlet şifrenizin olması yeterlidir. Şayet bu şifre sizde yoksa sadece nüfus cüzdanınız ile birlikte herhangi bir PTT şubesinden 2 TL karşılığında alabilirsiniz. Şifreyi temin ettikten sonra e-devlet girişi yaparak, arama sayfasına ”KOSGEB KURSLARI” yazmanız halinden doğrudan başvuru formunun yer aldığı sayfaya girebilirsiniz. Bunun nasıl yapılacağını isterseniz videomuzu izleyerek de öğrene bilirsiniz.

Hakkari birim adres, telefon, iletişim bilgileri

HATSO yani Hakkari sanayi ve ticaret odasında görev yapan birim adresi aşağıdaki gibidir.

Adres: Kayacan caddesi numara 16  Hakkari – MERKEZ

Tel: 0-438-211-27-26

Yukarıda yer alan adrese mesai saatleri içerisinde başvurarak devlet teşvikleri ile kendi işinizin sahibi olmak için tüm destekler hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz. İş yeri sahibi esnaflarımız da yine başvurularını bu adreslere yapabilirler.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.