Hibe Kredi

KOSGEB Erzurum

KOSGEB Erzurum

Güzel bir iş fikriniz mi var ? Size bir müjdemiz olacak o zaman.! Hadi gelin bunu Erzurum’da faaliyete geçirmek için devletten destek alalım, sonrasın da ise bu harika iş fikrimizi yine devletimizin KOSGEB üzerinden teşvikleri ile büyütelim ne dersiniz.? Bu teklife varım diyorsanız tek yapmanız gereken Erzurum ilimizde yada sıklık ile Yakutiye ve Palandöken ile Aziziye ilçelerinde düzenlenen KOSGEB kurslarına katılmanız yeterli olacaktır. Daha sonra alacağınız girişimcilik sertifikası ile açacağınız işletmenin bir çok giderine hibe alabilirsiniz.! Bu denli önemli olan bu eğitimlerin başlama tarihlerini ve kurumun Erzurum müdürlüğüne ait adres bilgilerini sizler için yer verdim.

KOSGEB 4 günlük Erzurum girişimcilik kurslarının başlama tarihi

Artık bir çok yeni girişimci iş fikrini sermayesi fazlası ile olsa dahi devlet destekleri ile hayata geçirmektedir. KOSGEB katkıları ile hayat bulan iş fikirleri daha ileri ki süreçlerde de yine kurumun destekleri sayesinde büyümektedir. Ülkemiz de milyonlarca yeni girişimci bu imkanlar ile işletmesini kurmuş ve büyütmüştür. Sizde bu girişimciler arasında yer almak istiyorsanız ilk yapmanız gereken KOSGEB tarafından organize edilip kimi zaman verilen kimi zaman ise iş birlikçileri ile tarafından gerçekleştirilen 4 günlük kurslara katılmanız gerekmektedir. Erzurum’da bu eğitimleri MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARI DERNEĞİ dahil olmak üzere İŞ KUR ve daha bir çok KOSGEB ‘in iş ortakları ile vereceği eğitimlerin başlama tarihlerini ====> https://bit.ly/39YMXK3  burada göre bilirsiniz. Tarihlerinin yanı sıra ayrıca eğitimin hangi kurumun hangi tarihte ve adreste vereceğini de yine bu sayfada bulabilirsiniz.

Erzurum KOSGEB kurslarının başvurularını nasıl yapa bilirsiniz?

Erzurum’da düzenlenmesi planlanan eğitimleri hangi kurum verecek olursa ise olsun hepsinin başvuru yöntemi aydır. Şayet az önce vermiş olduğumuz adresteki tarihlere giriş yaptığınız vakit ilanın açıklamasında başvurular ” e-Devlet üzerinden ” ibaresi yoksa doğrudan ilgili kurumada başvuru yapabilirsiniz. İbare olsun yada olmasa da dahil bütün kurumun iş birlikçileri tarafından verilecek olan eğitimlere de doğrudan e-Devlet üzerinden https://bit.ly/2Tg7502 girerek blank  menüsündeki başvuru formunu da doldurmanız halinde gerçekleştirmeniz elinizdedir.

KOSGEB Erzurum adres, iletişim bilgileri nedir?

Erzurum ilimizdeki KOBİ’lere devlet desteklerini sunan KOSGEB bir tek müdürlüğü ile çalışmaktadır. Yıllardır aynı adreste faaliyette olan bu birimin müdürlük adres bilgileri ise telefonlar ve faks numaraları ile birlikte şu şekildedir.

Birim adres: Organize sanayi bölgesi yönetim caddesi posta kutusu 25090

 • Telefon no: 0-442-329-06-00
 • Faks no: 0-442-329-06-03
 • E-posta: Erzurum@kosgeb.gov.tr

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 17 YORUM
 1. Kadir Can dedi ki:

  Merhabalar ben elektrik ve elektronik üzerine dükkan açmak istiyorum KOSGEB yardımı olurmu

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Evet, olur Kadir bey,

 2. Kadir özmen dedi ki:

  Benim sertifikam var girisimci olarak destek almak istiyorum yardimci olabilirmisiniz acaba

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Elbette yardımcı olabiliriz, be iş kuracaksınız bize detaylı bildirirmisiniz.

 3. Levent dedi ki:

  Merhaba ben çay ocağı açmak istiyorum KOSGEB yardımı olurmu simdiden teşekkürler

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Kafe yada kantin ise evet, bunun ilgili bir içerik sitem de ayrıca güncel olarak bulunmaktadır.

 4. Muhammed küçük dedi ki:

  Selam aleyküm ben de köyde boş kalmak istemiyorum köyde boş tarlam var onu sürmek istiyorum ekmek istiyorum ama traktör rum yok bunun için yardımcı olurmusunuz .