Hibe Kredi

KOSGEB Artvin

KOSGEB Artvin

Karadeniz illerinin çoğuna göre Artvin de daha fazla yeni girişimci ile esnafın yer alması şehre 2 KOSGEB birimi kazandırmıştır. Hopa Meslek Yüksek Okulu ve Şehir merkezlerinde ise ARHAVİ Cezaevi gibi değişik kurumlar da ise bu iki birimimizin yanı sıra İŞKUR’da girişimcilik kurs eğitimleri sağlamaktadır. Diğer kurumlar tarafından da bir çok ilçede düzenlenen girişimcilik kurslarının başlama tarihlerini, adresleri ile sizlere sunduk.

Artvin girişimcilik kurs başvuruları ne zaman yapılmaktadır?

Artvin’de 2 KOSGEB birimin yanı sıra devlete bağlı ve özel olarak çalışan kurumlar da Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri düzenlemektedir. İlçelerinde dahil belli tarihlerde planlı bir şekilde bu kurumlar ile ortaklaşa düzenlenen eğitimlerin başlama tarihleri ise; https://bit.ly/3wMl2GO buradan bildirilmektedir. Bu eğitim almak isteyen Artvinli girişimciler de ister başvurularını bu sayfada yer alan eğitimi düzenleyen kurumlara şahsen giderek yapabilirler, isterlerse de e-devlet üzerinden başvuruda buluna bilirler.

e-Devlet üzerinden Artvin KOSGEB kurslarına nasıl başvuru yapılır?

Başvuru İnternet aracılığı ile e-Devlet üzerinden yapılacağı için başvuru yapacak olan girişimciye ait bir e-Devlet şifresinin olması gerekir. İletişim bilgileri girilmiş ve güncellenmiş olan bir e-Devlet şifreniz ile ister https://bit.ly/2Tg7502 adresine girerek menüden ”Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi” kısmını seçerek başvuru formuna ulaşa bilirsiniz. İsterseniz de eğitimlerin tarihlerinin duyurulduğu sayfadan ”e-Devlet ile Başvuru” butonuna basarak başvuru formuna erişe bilirsiniz. Her iki şekilde de ön kayıt için doldurmanız gereken başvuru formuna erişmiş olursunuz.

Başvuru formunu dolduran Artvinli girişimciler kurum tarafından en yakın zaman da aranarak eğitime girmeye hak kazanacak olan kursiyerleri yapacakları ufak bir sınav ile belirleyeceklerdir.

KOSGEB Artvin birim adres iletişim bilgileri

Girişimci vatandaşların yoğun ilgisinden dolayı KOSGEB Artvin ilimiz ve ilçeleri için kurmuş olduğu Müdürlüğüne ek bir de temsilcilik ile ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Artvin ilimizde faaliyet gösteren Müdürlük ve temsilciliklerin adres, iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

Artvin Müdürlük iletişim bilgileri

Adres: Çarşı Mahallesi Sabit Osman Avcı Caddesi Numara: 33

Tel: 0-466-212-30-46 – Faks: 0-466-212-30-36 Mail: Artvin@kosgeb.gov.tr

Artvin TSO Temsilcilik iletişim bilgileri

Adres: Cumhuriyet caddesi numara: 5  – Tel: 0-466-212-10-61 – Faks: 0-466-212-52-07

Mail: Trabzon.igem@kosgeb.gov.tr

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Cansel dedi ki:

    İş arıyorum

  2. Tuğba dedi ki:

    Canim memleketim benim 🙂 küçük ama gelistirebilir aslında bu açıdan iyi olmuş