Hibe Kredi

KOSGEB Ardahan

KOSGEB Ardahan

Nüfusu her geçen yıl düşen Ardahan ilimizin en fazla esnafının yer aldığı ilçesi 25 bin kişi ile Göle’dir. Her ne kadarda az bir yerleşim kitlesine sahip olsa da ilimizde girişimcilik eğitimi alıp faklı illerde iş kuran vatandaşlarımızın sayıları bir hayli fazladır. KOSGEB hem bu kitlede yer alan girişimcilerimize hem de Ardahan’daki esnafımıza destek sağlama amacı ile bir Müdürlüğü ile hizmet vermektedir. Ardahan’da yer alan bu müdürlüğün adresi ile eğitimlerin başlama tarihleri ise sizlere güncel olarak İnternet sitesi üzerinden duyurulmaktadır.

Ardahan KOSGEB kurslarının başlama tarihleri ne zaman?

Çok sık bir eğitim çizelgesine sahip olmasa da belli tarihler de destek teşvik katkıları ile işyeri açmak isteyen Ardahanlılara kurslar belli kurumlarca verilir. Verilen bu kursların başlama tarihleri ise birimin İnternet sitesinden https://bit.ly/2OySmjq bu bağlantı üzerinden paylaşılmaktadır. Ayrıca aynı adres üzerinden Ardahan’da düzenlenmesi ön görülen bu eğitimleri hangi kurum neredeki adres üzerinden eğitim vereceği de gözükmektedir.

Ardahan girişimcilik kurslarına nasıl başvuruda buluna bilirsiniz?

Şayet Ardahan’da bir girişimcilik kursu başlayacaksa mutlaka az önce paylaşmış olduğumuz bağlantıda bilgiler yer alması gerekmektedir. Sayfada ayrıca eğitime veren kurumunda iletişim bilgileri yer alır. Aksi bir bildirim olmaması durumunda ( Açıklama Kısmında ) ister eğitim başvurularını o adres üzerinden yapabilirsiniz. İsterseniz de şayet bir e-devlet şifreniz mevcutsa başvuru işlemlerinizi İnternet üzerinden https://bit.ly/2Tg7502 buradan da blank tıklayarak da yapa bilirsiniz. Ayrıca, aynı sayfada yer alan bağlantı üzerinden e-devlet üzerinden başvuru işlemini video da olduğu gibi gerçekleştire bilirsiniz.!

KOSGEB Ardahan adres, iletişim bilgileri

Ardahan ilimizde bir tane Müdürlük yer almaktadır. Nüfusa göre bulunan bu müdürlük fazlası ile talepleri karşılamaktadır. Hem KOBİ hem de esnaf ile yeni girişimciler için faaliyet bulunan Ardahan müdürlüğümüzün adres bilgileri;

Adres: Kaptan paşa mahallesi hamam caddesi il özel idari binası numara: 1 – MERKEZ

  • Tel: 0-478-211-59-50
  • Faks: 0-478-211-59-52

yer almaktadır. Hayvan ve hayvansal ürün üretimi yapmak isteyen çiftçilerimiz de bu adreste yer alan kuruma gelip kuracakları ticari işletme hakkında bilgi sahibi olabilirler.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Murat kaya dedi ki:

    Gelleneksel girisimcilik belgesini aldım ve ardahanda besi hayvanı yetiştirip kendi etimizi kendimiz satmamız için bu işe atılmak istiyorum kendi hayvanlarımızla kendimiz marka yapabilecegimi düsündün nasıl destek alabilirim

    1. KOSGEBAdmin dedi ki:

      Hayvan alımı için değil de ticaret hane kurumu için hibe desteği alabilirsiniz. Ama bunun için ilk olarak yapmanız gereken belgenizi aldıktan sonra ticarethanenizi kurmanız ve sonrasında teşvik başvurusunda bulunmanızdır.