Hibe Kredi

KOSGEB Ağrı

KOSGEB Ağrı

Ağrı ilimizde KOSGEB sadece 1 Müdürlüğü ile hem yeni girişimcilere hemde esnaflarımıza destek olmaktadır. Devletin ticari alanında fırsatlarından yararlanmak isteyen bütün Ağrılı esnaf ve yeni girişimcilerimiz bu birime başvurularını yapabilirler. Ayrıca, kurum tarafından sağlanan organize ‘de ücretsiz olarak girişimcilik kursları da düzenlenmektedir. Tarihlerini ve adreslerini sizler için yer verdiğimiz bu eğitimlere 18 yaşını doldurmuş tüm Ağrı ‘lar katıla bilirler.

KOSGEB Ağrı girişimcilik eğitimleri ne zaman başlıyor ?

Ağrı ilimizde düzenlenecek olan eğitimleri şu tarih de başlıyor dersen emin olun ki yalan söylemiş oluruz. Eğitimler sadece başvuru sayısının yeterli görülmesi halinde kurum iş ortakları tarafından verilmektedir. Ancak genel olarak her ay en az bir tane Ağrı ‘da girişimcilik kursları düzenlenmektedir. Güncel Ağrı’da düzenlenecek olan eğitimlerin hakkında bilgi almak için https://bit.ly/2OyOoHw bu sayfamızı incelemeniz yeterli olacaktır. Açılan sayfada Ağrı ilinde başlatılacak olan kursların hem tarihlerini hem de hangi birim tarafından bu eğitimin verileceğini görebilirsiniz. Ayrıca, arzu ederseniz eğitimi veren birim adresine başvuru da bulunarak eğitim için isminizi yazdırabilirsiniz.

Ağrı eğitimlerine e-devlet üzerinden de başvuruda buluna bilirsiniz.!

Ağrı ‘da düzenlenecek olan girişimcilik eğitimlerine istemeniz durumunda eviniz den dahi başvuru da buluna bilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan bir e-devlet şifresidir. Şayet e-devlet şifreniz yoksa bunu sadece PTT şubelerinden 2 TL karşılığında temin edebilirsiniz. Elinde e-devlet şifresi olan girişimci, kursların tarihlerinin yer aldığı sayda ki ”e-devlet üzerinden başvur” bağlantısını kullanarak ön kayıtlarını gerçekleştire bilirler. Bu işlemin nasıl yapılmasını anlatan bir videomuzu sizler ile paylaştık.

Ağrı KOSGEB birim adresleri, telefon iletişim bilgileri

Yukarıda belirttiğimiz tüm KOSGEB destek imkanlarından faydalanmak isteyen Ağrı ve ilçelerinde ikametgah eden kadın, erkek girişimci veya KOBİ esnaflar başvurularını aşağıda yer alan adreslere mesai saatleri içerisinde şahsen başvurarak gerçekleştirebilirler.

  • Adres: Gazi mahallesi Erzurum Caddesi, Kültür ve Kongre Merkezi KAT:4 MERKEZ / AĞRI
  • Telefon: 0-472-215-27-94  –
  • Faks: 0-472-215-27-95  –
  • E-mail: Agri@kosgeb.gov.tr

Not: Ağrı eğitimleri başvurularını arzu eden vatandaşlar İŞ KUR kurumlarına da şahsen gerçekleştirebilirler. Yapılan ön elem testinde başarılı olan tüm Ağrılılar eğitim almaya hak sahibi olmuş olacaklardır.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.