KOSGEB Kredi

KOSGEB Adana’da Seyhan Müdürlük Binası İle Hizmetinizde


KOSGEB Adana’da Seyhan Müdürlük Binası İle Hizmetinizde

KOSGEB Adana ilimizde sadece 1 tane müdürlük binasıyla artık hizmet vermektedir. KOBİ ve yeni girişimcilere hizmet vermiş olduğu bu müdürlük binası ise Seyhan ilçesinde yer almaktadır. Adanın merkez pozisyonun da yer alan bu ilçemizdeki müdürlük telefon ve iletişim adres bilgilerini bu sayfamızda bulabilirsiniz. Bununla birlikte, yeni iş yeri açacak olan girişimcilerimizin en merak etmiş oldukları eğitimlerin nasıl alınacağı da yine siz Adanalı hemşerilerimiz için burada yer almaktadır.

KOSGEB Adana Kursları Ne Zaman Başlamaktadır?

KOSGEB Adana kursları başlangıç tarihleri ne zaman diye artık merak etmeniz hiç gerekmiyor. Çünkü, artık önceleri örgün olarak verilen bu eğitimler şuan İnternet üzerinden verilmektedir. Üstelik İnternet üzerinden verilen bu eğitimlere istediğiniz zaman başvuru da yapabilmektesiniz. Peki, İnternet üzerinden online olarak verilen bu girişimcilik eğitimlerine nasıl başvuruda bulunabilirsiniz.

  1. Size en yakın PTT‘den kimlik belgeniz ile birlikte bir e-devlet şifresi alınız.
  2. Almış olduğunu şifre ile E-devlet girişi yaparak lütfen iletişim bilgilerinizi özellik ile e-posta adresiniz olacak şekilde güncelleyiniz! (Bu işlemi e-Devlet sayfasının sağ üst menüsünden kolaylıkla sağlaya bilirsiniz.
  3. Daha sonra https://lms.kosgeb.gov.tr/ adresine giriniz. Bu sayfanın sağ üstündeki GİRİŞ sekmesini tıklayınız. Karşınıza çakan e-Devlet onayı veriniz.
  4. Sistem sizi bu şekilde tanımış olacaktır. Artık eğitim videolarını izlemeye geçebilirsiniz. Bunun için de yapmanız gereken sayfanın en altına önce inmeniz olacaktır. Burada ÖNE ÇIKAN EĞİTİM bölümünde bulunan Geleneksel Girişimcilik Eğitimi bölümündeki EĞİTİME BAŞLA demeniz gerekiyor.

Bu 4 adım sonrasında karşınıza şimdide 8 taneden oluşan girişimcilik eğitim videoları çıkacaktır. Şimdi sırasıyla bu eğitim videolarını izlemeniz gerekmektedir. Videolar sonrasında çıkan testleri de çözdükten sonra girişimcilik belgeniz hazır olacaktır.

Geleneksel Girişimcilik Eğitimini başarıyla tamamlayan Adanalı girişimcilere ufak ama gerçekten çok önemli bir hatırlatmada bulunmak istiyorum. Bu ise şayet iş fikriniz İleri Girişimcilik NACE koduna sahip ise, daha sonra aynı İnternet sayfasında bulunan İleri Girişimcilik Eğitimlerini de tamamlamanız gerektiğidir.

Adana girişimcilik eğitimleri hakkında tüm bilmeniz gereken bilgileri verdik. Buna rağmen aklınıza takılan soruları bize sorabilirsiniz. Bizim yerimize müdürlük binasında çalışan yetkililere sormak için ise aşağıdaki adresi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

KOSGEB Seyhan Müdürlüğü iletişim bilgileri

KOSGEB Adana’da bir Müdürlük ile girişimci ve KOBİ’lere hizmet vermektedir. Bu merkez müdürlük ise Seyhan ilçesinde yer almaktadır. Sadece yeni girişimciler için değil, ayrıca KOBİ için de faaliyette olan bu müdürlüğümüzün telefon ve iletişim adres bilgileri ise şu şekildedir.

  • Adres: Yeşil Oba Mahallesi Sanayi Sitesi 1150-58 Sokak 34. Blok Numara: 28 Posta Kutusu: 01110 SEYHAN
  • E-mail: Adana@kosgeb.gov.tr
  • Telefon: 0-312-595-25-01

Bir Adanalı hemşeriniz olarak KOSGEB hakkında tüm merak ettiğiniz sorularda yanınız olacağımı bilmenizi isterim. Bu konular içinde en önde gelenin eğitimlerin tamamlanması sonrası gelmektedir. Bunu sizler için yine son derece anlaşılır olarak farklı bir sayfamda yer verdim. Bu sayfamın adresi ise 5 Adımda KOSGEB Kredisi Nasıl Alınır? tır. Bu sayfamdaki yer vermiş olduğum bilgilere rağmen hala kafanızda takılan sorular var ise lütfen bana sorun. Size mümkün olduğu kadar kısa bir vadede geri dönüş sağlamaya çalışacağım. Bilgim dahilinde de yardımcı olacağım.

"KOSGEB Adana’da Seyhan Müdürlük Binası İle Hizmetinizde" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"KOSGEB Adana’da Seyhan Müdürlük Binası İle Hizmetinizde" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKrediler.Com