Hibe Kredi

Holo (HOT) Coin Nedir? Kime Ait? Kaç Para Olur? Geleceği!

Ben içinde bol sıfır olan coinleri severim. Hele bir de güvenilir, arkasında sağlam bir ekip ve projesi varsa çok daha fazla severim. İşte Holo (HOT) coin de bunlardan bir tanesi. Sizler için yaptığımız Holocoin araştırmasını eğer 5 dakikanızı ayırarak okursanız bana eminim hak zaten sizlerde vereceksiniz. Böylece sizde göreceksiniz ki Holo (HOT) coin geleceği ne denli vaat eden bir projeye sahip.

Holo (HOT) Coin Nedir? Kime Ait? Kaç Para Olur? Geleceği!

Tabi sizlere direk Holo (HOT) coin geleceğinin ne olacağını anlatmayacağım. Onu önce yakından tanımak için bu coin nedir? Kime ait? Şimdiye kadar kaç para oldu? İleride olabilesi değeri ne olur? Gibi kendi düşüncelerimi asla yatırım tavsiyesi olmaksızın paylaşacağım. (Zaten Holo projesinin eğer ki dikkatlice okursanız 2022 ve 2023 senesi geleceğinin ne olacağını az buçuk sizlerde kesileceksiniz.)

Holo Coin En Fazla Ne Kadar Oldu? (Haftalık Grafik)

Holo (HOT) coin en fazla ne kadar oldu? İleride tam olarak kaç para olacağını sizlere belki söyleyemeyebilirim. Ama bu güne kadar Holo (HOT) coin kaç lira oldu? Bununla birlikte şuan ki piyasa değeri nedir? Haftalık olarak düşmüş mü? Ya da çıkmış mı? Bunları bir grafik halinde paylaşabilirim. Holo (HOT) nedir? Geleceği ne olur? Kime ait ve hangi borsalarda var gibi başlıklara geçmeden ilk olarak bu bilgileri merak edeceğinizi düşünerek onun için yer verdim.

PİYASA DEĞERİ ($) GEÇEN HAFTA: 351,06 M BU HAFTA: 348,99 M
PİYASADAKİ ARZ GEÇEN HAFTA: 173,34 B BU HAFTA: 173,34 B
24 SAATLİK HACİM ($) GEÇEN HAFTA: 23,76 M BU HAFTA: 19,50 M
FİYATI (TL) 26.09.2022→ 0.03743 04.10.2022→ 0.03746
GEÇEN HAFTADAN BU YANA DEĞİŞİM : -3,51%
EN FAZLA NE KADAR OLDU ($) : 05.04.2021 Tarihinde coinmarketcap verilerine göre en fazla 0.2331 TL’yi görmüştür.

AYLIK FİYAT DEĞİŞİMLERİ

TARİH FİYATI (TL)
12.09.2022 0.04306
19.09.2022 0.03635
26.09.2022 0.03743
04.10.2022 0.03746

 

Holo (HOT) coin son verileri grafik halinde bu şekilde arkadaşlar. Şimdi ise gelelim bakalım yıllardır PARIBU borsasında da yer alan hepimizin bildiği ama yakından tanımadığımız bu Holo kripto parası neymiş? Bunu çıkaranlar niçin piyasaya sürmüş.

Holo (HOT) Coin Nedir? Özellikleri Neler?

Holo (HOT) nedir? Bunu açıklamadan önce bilmenizi istediğim en önemli husus hala bu projenin geliştirme aşamasında olduğudur. Görülen o ki 2018 yılında piyasaya çıkan Holo sürekli de bir geliştirme aşamasında olacaktır. Bunun yanı sıra Holo coin blockchain ağını kullanmamaktadır. Tamamen bağımsız kendi platformu üzerinden işlem görmektedir. Buda ona + olarak hızlı ve efektik olma özelliği katar. Bu özelliği ile birlikte Holo kullanıcılarına daha ucuz işlem sağlayacağını da vaat etmektedir. Bu hatırlatmayı yaptıktan sonrada Holocoin nedir? Sizlere en anlaşılır bir şekilde anlatmaya özellikleri ile birlikte devam edebiliriz.

 1. ERC-20 tabanında üretilmiş olan kripto para birimidir.
 2. 2018 senesinde ICO çalışmasıyla piyasaya sürülmüştür.
 3. Holochain her katılımcıya kendi ”zincirini” veren Dağıtık Hash Tablosu (DHT) kullanan uygulamalar için veri bütünlüğü protokolüdür.
 4. Madencilik işlemine sahip olmadığı için çevre dostu olarak bilinir. Buna birlikte saldırı olma riski de yoktur.

Buraya kadar olan bütün bu özellikleri de göz önünde bulundurduğumuz da Holo cain nedir? Dediğimiz de sizlere şunları rahatlıkla söyleye biliriz.

Holo cain üzerinde merkeziyetsiz uygulamalar geliştirip, çalıştırabildiğiniz, finansal işlemler yapabildiğiniz, bir platform.

Holo yani borsalarda kısa adı ile HOT nedir? Ne işe yarar bunları da gördük arkadaşlar. Peki bu kripto para varlığı kimin?

Holo (HOT) Kimin? Hangi Ülke Kime Ait? Güvenilir Mi?

Holo yani tüm borsalarda kısa adı ile HOT olarak bilinen kripto para varlığı kimin? Hangi ülkeye ve sahibi kim? Daha da önemlisi güvenilir mi? Bu üç merak edilen sorunuzun yanıtı da burada vermek istiyorum. Sıraya bozmamak gerekirse ilk olarak Holo yani HOT coin kimin bununla başlıyorum.

 • Özellikle kripto paradan kaybedenler bakın burası çok önemli! Holo coini 3 senden fazladır takip etmekteyim. Zamanında güzel kazançlarda sağladı. Ama ne yazı ki verdiğinden çokta aldı. Kaybettiklerimi ise ben harika bir kripto para al sat botu ile geri almaktayım. Üstelik bu bot sadece para kazandırmakla da kalmamaktadır. Yeni nesil ticaret sistemi sadeyesin de zengin de etmektedir. İnanmayanlar => WeeRobot Trade Bot Nedir? Kazanç Planı Ne? girip kendileri de görebilirler.

Holo (HOT) coin kurucuları iki kişidir. Bu kişilerin isimleri Arthur Brock ve Eric Harris-Braun tır. (Arkadaşların resimleri aşağıda, twiter sayfa adresleri isimlerin üzerindeki bağlantıda) Her iki kurucuda deneyimli birer akılı sözleşme yazılımcısıdır.

Eric Harris-Braun

blank

Arthur Brocky

blank

Holo (HOT) hangi ülkenin ve kime ait? Kurucuların her ikisi de ABD vatandaşı. Şuan Arthur Denver, Colorado de ikametgah etmektedir. Holo kurucusu diğer arkadaş olan Eric Harris-Braun da Canaan, New York da ikametgah etmektedir. Buradan da anlaşıldığı gibi Holo coin ABD kökenli bir kripto para varlığıdır. Ama şunu da hatırlatmak isterim ki her kripto para merkeziyetsiz olduğu için resmi olarak ABD kripto parası da dememiz doğru olmaz.

Holo (HOT) Güvenilir Mi? Neticede fiziki bir birim tüm kripto paralar gibi değil. Fiziki olmayan birimlere ne kadar güvenilir ise Holo coin de o kadar güvenilmesi gerekilir. Ama genel olarak Holo coin ne kadar güvenilir diyorsanız da bunun için bana kalırsa hangi borsalarda yer aldığına bakmak gerekilir. Bu nedenle sizlere Holo coin hangi kripto para borsalarda olduğunu da aşağıdaki başlık altında yer verdim.

Holo (HOT) Hangi Borsalarda Var?

Holo (HOT) hangi borsalarda şuan var? Bu bir kripto para önce güvenilirliği sonra geleceği için bana kalırsa son derece önemli bir konudur. Bu nedenle sizlere Holo (HOT) coin yerli ve yabancı hangi borsalarda listelendiğini sıralamadan geçmiyorum.

 1. Paribu
 2. Binance
 3. BigONE
 4. Bitrue
 5. CoinEx
 6. Bitexen
 7. ProBit
 8. MXC.COM

Benim yapmış olduğum araştırmalar da Holo (HOT) şuan yerli ve yabancı olarak bu 8 borsada listelenmektedir. Bu borsaların ne denli güvenilir olduğunu merak ediyorsanız sizin için buna dair de harika bir içerik hazırladım. Güvenilir Dünyanın En İyi 10 Bitcoin Kripto Borsası Sitesi Hangisi? sayfamda bunu görebilirsiniz.

Holo Geleceği Ne Olur? Kaç Para Görür?

Gelelim şimdi Holo (HOT) coin geleceği ne olur? Biliyorum en çok merak ettiğiniz konuyu en sona bıraktım. Holo kripto parasının geleceğini ne olur? Kaç paraları görür? Bu konuya başlamadan önce yasal bir uyarıyı yapmak zorundayım. Bu başlık altında yer alanlar tamamen benim şahsi düşüncemdir. Asla, yatırım tavsiyesi değildir arkadaşlar. Bu yasal uyarımızı da yaptıktan sonra şimdi en çok merak edilen soru olan Holo coin geleceğinin ne olacağına gelebiliriz.

Holo coin geleceği tüm alt coinler gibi BTC yani Bitcoin’e bağlıdır. BTC ilerlemeden Holo coin dair diğer tüm alt coinleri yükselmesi için cidden çok önemli bir gelişmenin yaşanması gerekilir. Holo coinde halen daha öncede bahsetmiş olduğum gibi gelişme aşamasındadır. Bunun yanı sıra listelendiği borsalara da baktığım zaman bir çok global borsa da yer almadığını görmekteyim. Bu iki şey Holo coin fiyat artışını doğrudan yukarı etkileyecek etkenlerdir. Yani;

 1. Holo coin için yapılacak yeni bir güncelleme duyurusu
 2. Yeni bir global borsada listelenecek haberi yükselmesi için gerçekten geçerli bir nedendir.

Tüm bunların yanı önünde sıfırlarında olması yatırımcıların dikkatini çekecektir diye düşünüyorum. Uzun zamandır takip ettiğim bir coin kendisi. Çok düşük seviyelerden yukarda grafikte yer verdiğim değerlere geldi. Daha da önünde çok uzun yolların olduğunu düşünüyorum. Hadi bakalım hayırlısı..

Bir çok borsada yer alan tüm merak ettiğiniz kripto paraların geleceğini https://www.kosgebkrediler.com/kripto/ kategorimizde bulabilirsiniz arkadaşlar.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.