KOSGEB Kredi

Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Numaraları


Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Numaraları

Ülkemizde en çok kredi kartına ek taksit imkanı sunan Garanti bankası peşin olarak yapmış olduğunuz her türlü yüklü alış verişleri bir telefonunuz ile yapılandırmaktadır. BDDK’nın kredi kartı taksitlendirme yasası kapsamında 72 aya kadar BONUS kart ile yapmış olduğunuz alış verişleri taksitlendiren Garanti bankasına ait iletişim telefon numaraları, bankanın aylara göre uygulamış olduğu KKDF/BSMV hariç faiz oranlarını sayfamızda güncen şekilde yer verdik.

Garanti Bankası Borç Yapılandırma 12 Ay Vadeli Yapmaktadır

Garanti bankası kredi kartı borcu taksitlendirme

Garanti bankası kredi kartı borcu taksitlendirme

Toplu olarak yapmış olduğunuz harcamaları bazı mağazalar kredi vade faizi ödememek için taksitlendirme imkanı sunmamaktadır. Bazı mağazaların ise sizlere sunmuş olduğu kredi taksitleri 6 ile 12 ay içerisinde sınırlı olarak kalmaktadır. Bunlar tamamen BDDK yani Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından resmi gazetede yer alan yasa kapsamında yer almaktadır. Ülkemizde resmi gazetede BURADA ki yer alan yönetmeliğe göre kuyumculuk alanında yani almış olduğunuz bilezik, tam veya çeyrek altın gibi alış verişlerimiz içi en fazla 4 ay. Her türlü cep telefonu hariç elektronik alet alımları için 6 ay. Hava, deniz, kara gibi seyahat ve sağlık, vergi gibi diğer ödemeler için 9 ay vade uygulanmaktadır. Peki almış olduğunuz ev aletlerinin toplam bedeli 10.000 TL ise ve aylık taksitleri yasa gereği doğal olarak 6 aya bölündüğü zaman 1,666 TL düştüğünde ödem zorluğu çekecekseniz ne yapmalısınız? İşte BDDK yayınlanan yasa da bankalara ek olarak yapılan alış verişlere vade faiz farkı koyarak taksit imkanı sağlamasına izin vermektedir. Ülkemizde Garanti bankası da müşterilerine bu olanağı tam 72 ay taksitler ile servis yapmaktadır. Bizim şahsi düşüncemiz ise evlilik veya evini yenilemek için bankadan 15.000 TL veya 20.000 TL çekip dosya bedeli, sigorta masrafları ödemekten ise Garanti bankası kredi kartı başvurusu yaparak alış verişleri bu kart ile yapıp 72 ay vadeye bölerek yapılandırmak çok ama çok daha mantıklı.

Garanti Bankası Kredi Kartı Yapılandırma Nasıl Yapılır?

Garanti bankası kredi kartı yapılandırma ve taksitlendirme işlemleri için her hangi bir ek ücret almamaktadır. Kredi kartı borçlarının yeniden yapılandırılması için 2 yol izleyebilirsiniz. Bu yollar şunlardır.

 1. Bankadan bireysel ihtiyaç kredisini 36 ay vadeli olarak çekerek
 2. 12 ay vadeli olarak TCMB tarafından belirlenen faiz oranları ile taksitlendirerek. Bu oran ise şuan için aylık %1.89 oranındadır. Güncel olarak faiz oranı ise https://bit.ly/3ckFdUC burada yer almaktadır.

Mayıs için bireysel banka kredisi 36 aya kadar bütün vadeler için Garanti farklı faiz oranları uygulamaktadır. Daha önce sabit fiyatla müşterilerin karşısına çıkan bankanın bu ay için uygulamış olduğu oranlar ise şu şekilde oluşur.

Garanti Bankası 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%1.79 %1.74 %1.69

Mevcut oranlara göre geri ödemeler ise şöyledir.

Garanti Bankası 20.000 TL Hesaplama Tablosu
12 Ay 18 Ay 24 Ay 28 Ay 36 Ay
1.908,42 TL 1.344,39 TL 1.067,99 TL 943,21 TL 788,19 TL
Garanti Bankası 30.000 TL Hesaplama Tablosu
12 Ay 18 Ay 24 Ay 28 Ay 36 Ay
2.862,64 TL 2.016,58 TL 1.601,99 TL 1.414,81 TL 1.182,28 TL

Yapılandırma işleminin yapılabilmesi için bankaya 09:00 ile 24:00 aralarında ister taksitlendirme numarası olan 444-0-333 numarayı arayınız, isterse mesai saatleri olan 09:00 ile 17:00 aralarında şubelere başvurun ister ise belirttiğimiz numaralardan arayarak başvurunuzu yapınız. Şayet yapmış olduğunuz harcamalar 26 eylül 2020 tarihine ise 72 aya varan taksitler ile yapılandırma yapabilir, bu tarihten sonraki alış verişlerinizi de ek olarak 12 aya kadar yapılandırabilir siniz. Yapılandırarak taksitlendirme talebinde bulunacağınız alış verişin en az 500 TL olması gerekmektedir. Yapmış olduğunuz başvuruyu ola ki iptal etmek istiyorsanız yine aynı gün içinde saat 24:00 kadar yapmanız gerekmektedir.

Garanti Bankası Alış Veriş Taksit Erteleme Nasıl yapılır?

Garanti bankası kredi kartı borç yapılandırma ve taksitlendirme işlemlerinin yanı sıra ödemelerde de zorluk çekenlerin imdadına işlem erteleme uygulaması ile yetişmektedir. İşlem erteme uygulaması taksitli olarak yapmış olduğunuz harcamaların olası bir aylık ödemesini sağlayamadığınız durumda 3 aya kadar öteleme olanağı sunmaktadır. Böylece hem ekstra bir faiz ödemek zorunda kalmazsınız hem de KKB kredi notu değerinizi düşürmemiş olursunuz.. Bu imkanlardan da yararlanmak isteyenler 444-0-333 numaralı telefon numaraları aramaları veyahut ta alış veriş yaptıkları esnada kendilerine gelen SMS gönderisini talep edilen şekilde yanıtlaması gerekmektedir.

 1. Erteleme için en az Bonus kartlar için 50 TL
 2. Amerikan Express kart sahiplerinin de 100 TL ve üzerinde bir alış veriş yapmaları gerekmektedir.

3 aya kadar olan bütün işlem ertelemeleri için aşağıda yer alan faiz tablosundan işlem görürsünüz.!

Garanti Bankası Ekstre Atlama Nasıl Yapılır?

Bu ay kredi kartı borcunu ödemek istemeyip rahat bir nefes almak isteyenler kart ekstre kesim tarihlerini bir sonraki aya atabilirler. Garanti cep uygulamasının yanı sıra yine 444-0-333 numaralı telefonlardan da bu işlemi yapabilmelerin yanı sıra sisteme kayıtlı olan cep telefonları ile de SMS alanına ATLAT yazıp bir boşluk bırakıp kartın son 6 hanesini yazıp 3340’a göndermeleri kâfi tir. Garanti bankasının kredi kartlarına yönelik uygulamış olduğu tüm promosyonları BURADAN güncel bir şekilde bulabilirsiniz.

"Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Numaraları" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Garanti Bankası Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme Numaraları" - 8 YORUM
 1. blank Burcu bahar dedi ki:

  1 yıla yakın kartımı ödeyemedim ve kartıma banka el koydu en son 1700 lira borç vardı avukat ücretiyle birlikte şuan ne kadar olmuştur ? Birde taksitlendirme yapabilirmiyim

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Ne kadar olduğunu biz bilemeyiz ama yeniden taksitlendirme yapılabilir.

 2. blank Nevzat uz dedi ki:

  Merhaba 8 eylül pazar günü bonus kredi kartı ile 1900 TL tek cekim telekomünikasyon aldım bankadan taksitlendirme mesajı gelmedi ne yapabilirim taksitlendirmek istiyorum

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Cep şubeden giriş yaparak taksitlendirme isteyin lütfen.

 3. blank Muhsin dedi ki:

  6000 tl kredi kartı borcu yapılandırmak istiyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 4. blank Aysel dedi ki:

  Kredi kartımı öteleme yaptım cevap gelmedi

KOSGEBKrediler.Com