Hibe Kredi

Flare (FLR) Coin Nedir? Haftalık Değer Grafiği İle Geleceği Ne Olur? Birlikte Görelim

XRP yatırımcıların yüze gülüyor. Neden mi? Flare (FLR) Paribu Box borsasına da daha dahil oldu. Türkiye’nin en büyük sanal para borsasına dahil olmasıyla farklı yatırımcıların da doğal olarak ilgisini de çekmeyi başardı. Türk borsalarına girmesiyle birlikte, yeni bir çok yatırımcı da hali ile yatırımda bulunmadan önce Flare (FLR) nedir diye merak etmeye başladı. Açıkçası yıllardır bir çok kripto paraya yatırım yapan biri olarak bende sizin gibi Türk borsalarına girme başarısını sergileyince merak ettim. Bu nedenle ilk olarak sizlere yerli ve yabancı kaynaklar üzerinden yapmış olduğum en kapsamlı araştırma neticesin Flare (FLR) nedir? Bunun cevabını burada verdim. Sonrasında ise…

Flare (FLR) Coin Nedir? Haftalık Değer Grafiği İle Geleceği Ne Olur? Birlikte Görelim

BtcTurk borsasında da sergilen Flare (FLR) kripto para biriminin haftalık olarak tutmuş olduğum fiyat grafik tablosuna sizin oluşturdum. Böylece, Flare coin aylık olarak ne kadar oldu? Günümüze kadar en fazla kaç parayı gördü gibi sorularınızın da cevabını vermiş oldum. Tabi sadece Flare (FLR) coin için bu 2 soruya yanıt vermekle de kalmadım. Hangi ülkenin (kimin) gibi merak edilen soruyu da doğru bir şekilde yanıtladım. Son olarak da yatırım tavsiyesi olmaksızın yaptığım araştırmalar neticesinde geleceği ne olur? Bunda kendime özgü olarak yorumladım.

BTCTurk ve Paribu Borsasındaki Flare (FLR) Coin Nedir?

Türkiye’nin en büyük 2 kripto para borsasında Flare (FLR) listelenmesiyle başladı. Alım satım işlemine bu iki dev borsada açılmasıyla birlikte bir çok yatırımcının dikkatini çekti. Ne yalan söyleyeyim senelerdir kripto paraya ilgi duyan biri olarak bende sizin gibi merak ettim. Her meraklı gibi ilk olarak Flare (FLR) coin nedir? Bunun için başladım araştırma yapmaya. Bunun içinde sadece yerli kaynakları araştırmakla da kalmadım. Haricinde uzman ekibimizle birlikte yabancı bir çok kaynağa da göz attık. Yapmış olduğumuz bu yerli ve yabancı kaynakların üzerinden araştırma neticesinde sizlere Flare (FLR) coin nedir? Cevap olarak kısa ve net olarak şunu söyleyebiliriz.

Flare (FLR) Nedir? İlk defa 2017 senesinde çalışmaların başlamasıyla birlikte Flare Network (ağı) hayata geçirilmiştir. Flare Network da, Ethereum ağına dayalı bir çifte haraketli blockchain ağıdır. Flare ağının yerel kripto parasının adı ise Flare (FLR) tir.

Ethereum (ETH) sanal makinasının daha iyi bir şekilde faaliyet göstermesine fayda sağlamayan Flare (FLR) coin kısa nedir? Herkesin anlayacağı şekilde açıkladığımızı düşünüyoruz. Şimdi sıra geldi diğer kripto para birimlerinde de tutmuş olduğumuz aylık değer grafik tablosuna.

Flare (FLR) Coin Ne Çok Kaç Para (TL/USD) Oldu? Haftalık Değer Grafik Tablosu

Kripto para yatırımcıların en çok merak ettiği diğer bir konu ise, yatırım yapmış olduğu coin en çok ne kadar olduğudur. Bu nedenle sizler için bizlerde Flare (FLR) coin için en çok kaç para olduğunu TL/USD olarak haftalık tutuyoruz. Bunun içinde en az 2 aylık bir geçmiş veri oluşturuyoruz. En çok kaçı gördüğünü gösteren bu tablomuzda ayrıca piyasadaki arz ile 24 hacim miktarının da USD cinsinden ne kadar olduğuna da yer veriyoruz.

PİYASA DEĞERİ ($) GEÇEN HAFTA: 429,75 M BU HAFTA: 416,14 M
TOPLAM ARZ ($) GEÇEN HAFTA: 14,67 B BU HAFTA: 14,72 B
24 SAATLİK HACİM ($) GEÇEN HAFTA: 6,49 M BU HAFTA: 12,43 M
FİYATI (TL) 03.05.2023 ⇒ 0.5679 10.05.2023 ⇒ 0.5536
GEÇEN HAFTADAN BU ZAMANA DEĞİŞİM : -2,78%
EN FAZLA NE KADAR OLDU : 01.10.2020 Tarihinde coinmarketcap verilerine göre en fazla 1.50 TL’yi görmüştür.

 

AYLIK FİYAT HAREKETLERİ

TARİH FİYATI (TL)
30.01.2023 0.8124
06.02.2023 0.7628
14.02.2023 0.7777
21.02.2023 0.7605
28.02.2023 0.7331
14.03.2023 0.6265
20.03.2023 0.5783
27.03.2023 0.7129
03.04.2023 0.6553
10.04.2023 0.6622
17.04.2023 0.6731
25.04.2023 0.6217
03.05.2023 0.5679
10.05.2023 0.5536

Flare (FLR) coin en çok kaç para oldu TL/USD olarak tabloda yer verdik. Şimdi sıra geldi hangi ülkenin kripto para birimi olduğuna ve kurucuların kimler olduğunun tanıtımına.

Flare (FLR) Hangi Ülkenin Kripto Para Birimi? Kurucuları Kim?

Flare (FLR) coini yakından tanımak isteyenler için iki soruya da yanıt vermek istedik. Bu sorular bir çok sanal para takip edicisinin sürekli bizlere iletmiş olduğu sorulardır. Bu ise Flare (FLR) coin için konuşmak gerekir ise, bu kripto paranın hangi ülkeye ait olduğu ve kim tarafından piyasaya sürülmüş olmasıdır. Şimdi bu nedenle sizlere ilk olarak Flare (FLR) coin hangi ülkenin krito para birimi olduğunu söyleyelim.

Flare (FLR) Hangi Ülkenin: Arkadaşlar Flare (FLR) kurucusun şuan ki adresine bakıldığında Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri olarak gözükmektedir.

Flare Kurucuları Kimler: Hugo Philion, Sean Rowan ve Dr. Nairi Usher tır. (Her iki kurucunun Twitter adreslerini isimleri üzerine bağlantısını bıraktım. Resimleri ise ⇓ )

Flare (FLR) coin kurucularını da uzaktan da olsa tanıdık. Sıra geldi diğer merak edilen bir soruyu cevaplamaya.

Flare (FLR) Coin Güvenilir Mi? Arzı Sınırlı Mı?

Flare (FLR) coin yatırım yapacaklar işin güvenirliğine çok önem verir. Hele bir de yatırım yapılacak iş konusu kripto para birimi ise güvenilirlik konusuna değer vermeleri bence bir hayli doğal. Flare (FLR) güvenilir mi? Sorusunu bana soruyorsanız, ben kalırsa güvenilir derim arkadaşlar. Bunun en büyük nedeni ise PARIBU ve BtcTurk gibi büyük borsalar, eğer bu kripto para birimi olmasa kesinlikle kendi borsalarında listeleme yapmalardı. Şimdi gelelim diğer sorulan soruya. Bu ise fiyat artışı konusunda daha çok merak edilip sorular bir sorudur. O ise, arz sınırlı mı? Evet arkadaşlar, Flare arzı sınırlıdır. Toplam arzı ise 100,559,787,198 adet ile sınırlandırılmıştır.

Flare (FLR) Coin Hangi Borsalarda Var? Binance Borsasında Varmı? Ne Zaman Gelir?

Flare (FLR) coin hangi borsalarda var? Sizlere tüm Türk ve yabancı listelenmiş borsaların isimlerini vereceğim. Böylece sadece yerli değil, arzu edenler de yurt dışı kripto para borsalarından bu token alımlarını gerçekleştirebilir. Bunun yanı sıra hemen burada bir soruya da cevap vermek istiyorum. Flare (FLR) binance borsasında şuan için listelenmiş durumda değildir. Her ne kadarda ne zaman listeleneceği hakkında bir öngörümüz olmasa da PARIBU ve BtcTurk borsasına bu coin girdi ise, çok büyük ihtimal binance de yerini alır.

  • Paribu
  • BtcTurk
  • OKX
  • MEXC Global
  • BingX
  • Bitrue
  • Bybit

Şuan için FLR toplamda7 kripto para borsasında listelenmiş durumda. Bu bana kalırsa harika bir şey..

Nedenine gelirsek, cevabını da sizler için aşağıda yer verdim.

Flare (FLR) Coin Geleceği Ne Olur?

Flare (FLR) coin geleceği ne olur? Buna geçmeden önce bir uyarıda bulunmak istiyorum. Arkadaşlar kesinlikle geleceği hakkında yapacağımız yorumlar herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir. Bizler sadece siz sanal para sevenler için kripto paraların tanıtımı yapıyoruz. Son olarak ise kendi düşüncelerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizim biraz sonra Flare token için yapacağımız yorumlara dayanarak yatırım yapmayınız. Bu hatırlatma sonrasında gelelim Flare coin geleceğinin ne olacağını konuşmaya.

Bana kalırsa, diğer PARIBU Box borsasındaki kripto para birimlerindeki yapmış olduğum açıklamalarda olduğu gibi, bu coin de çok fazla bir borsada listelenmemiştir. Bu da şu demek oluyor ki, özellikle çıkacak herhangi bir yeni borsada listelenme haberlerinde değeri yükselir. Hele bir de bu borsanın adı binance olursa, bana kalırsa 2 hatta 3 x yapması içten bile değildir. Bu benim düşüncem, ya sizin? Hadi yorumlarda bunu bekliyorum.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.