Hibe Kredi

Erikli Su Bayiliği Nasıl Alınır? Şartları Nelerdir?

Erikli Su Bayiliği Nasıl Alınır? Şartları Nelerdir?

Erikli su damacana veya ilaveten pet bayiliği alarak düşük sermaye ile yüksel gelirler elde edebilirsiniz. Türkiye’deki belki de en yüksek prestije sahip su markası konumunda olan Erikli su, Bursa/Kestel’de kurmuş olduğu tesis ile tüm yurt geneline ve ülke dışına ürün ihraç etmektedir. Uludağ’ın zirvesinden çıkan suyu el değmeden ambalajlama teknolojisine sahip Erikli firması, istenilen şartları sağlayan yatırımcıların da yüzünü güldürmektedir. Bundan dolayı da bayilik vermektedir. Siz girişimci ve yatırımcılar için Erikli su başvuru şartlarını ve adres, telefon iletişim formunu sayfamızda yer verdik. Böylece sizde bu aileye franchese alarak katılmak istiyorsanız, bu formalarla müracaatlarını sağlayabilirsiniz.

Erik Su Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ünü ve kalitesi Avrupa’ya kadar yayılan Erikli su tam 10 ülkeye ihraç edilmektedir. Başta Almanya olmak üzere Avusturya, Belçika, Danimarka, Dubai, Hollanda, İngiltere, İsviçre, K.K.T.C. ve Azerbaycan ihraç yapan Erikli su ülke genelinde yatırımcılara da su bayiliği imkanı sağlamaktadır. Damacana veyahut ta pet yani şaşal su için erikli bayiliği başvurusunu ister burada yer alan formu doldurarak isterseniz de aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden insan kaynaklarına yapabilirsiniz.

blank

Erik-su-başvurusu-nasıl-yapılır

Yapmış olduğunu ön başvura da size Erikli müşteri hizmetlerin den buradaki başvuru formu gönderilecektir. Formu doldurarak geri göndermeniz icap etmektedir. Sonrasında bağlı olduğunuz Erikli su bölge müdürlüğü formdaki iletişim bilgilerinden yola çıkarak sizin ile irtibat kuracaktır.

Erikli Su Genel Müdürlük Adres ve Telefon Bilgileri

Genel Müdürlüğünün İstanbul/Ümraniye ilçesinde yer alan Erikli su açık adresi ve iletişim telefon numaraları aşağıdaki gibidir.

Adres: Saray Mahallesi Doktor Adnan Büyük deniz Caddesi Numara: 2 Akkom Ofis Park 3. Blok Kat:10 Ümraniye/İstanbul

Tel: 0-216-636-69-00 – Faks: 0-216-636-69-10

Erikli Su Başvurusu İçin İstenilen Şartlar Nelerdir?

Yurt dışında ve ülke genelinde bir çok ödülü almış olan Erikli su bayilik şartları girişimci ve yatırımcıyı üzmemektedir. ISO – TS – OHSAS kalite belgelerine sahip olan Erikli su bayilik başvurusunu ister damacana su isterseniz pet su dağıtımı için yapabilirsiniz. Arzu eden yatırımcı ise her iki ürün gurubunda dağıtım bayiliklerini alabilmektedir, tabi şartları sağlamaları durumda? Peki Erikli su bayiliğini almak isteyenlerden ne gibi şartlar aramaktadır?

blank

Erikli-su-başvurusu-için-istenilen-şartlar-nelerdir

  1. Bulunduğunuz bölgeye dağıtım yapabilecek kapasiteye sahip kapalı kamyonet sahibi olmanız
  2. Bulunduğunuz bölgedeki market, büfe, bakkal gibi toplu satış yapacağınız esnafa tedarik edebilecek kadar depolama alınana sahip olmanız.
  3. Yine bulunduğunuz bölgedeki tüketiciye yetecek kadar çalışan personele sahip olmanız.
  4. Ofis ve ofis malzemelerini tedarik etmeniz (Bilgisayar, Faks, Telefon vb.)

istenilmektedir. Bu şartlara uyum sağladığınız halinde bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz. Bayilik almak isteyenlere altın önerileri görmek isterseniz yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Su Bayiliği Almak İsteyenlere Altın Öneriler

Erikli su bayiliği almak kesinlik ile doğru bir seçim olarak gözükmektedir. Ülke genelinde çok iyi bir imaja sahip olan Erikli su, diğer sulara oranla daha kaliteli ve buna bağlı olarak daha pahalıdır. Bulunduğunuz yörenin ekonomik geliri yüksek ise Erikli su bayiliği almak oldukça mantıklıdır. Müşteri potansiyelinize göre su bayiliği almanız sizin menfaatlerinize olacaktır.

blank

Su-bayiliği-almak-isteyenlere-altın-öneriler

Arzu ederseniz sitemizde yer alan diğer su bayiliklerini de inceleyebilirsiniz. Talep edilen şartlar hemen hemen hepsinde aynıdır. Sadece prosedürler değişiklik göstermektedir. İster bağlantısını verdiğimiz su firmalarından, isterseniz de Erikli üzerinden bayilik alacak olun, belli bir sermayeye ihtiyaç doğacağını bilmelisiniz. Bu sermaye ihtiyacınız da özel ve kamu bankaların dan sağlaya bilirsiniz. Bunların içlerinde en iyi olanı nedir? diyorsanız da HALKBANK girişimcilik kredileri önde gelmektedir. Bunun yanı sıra da Devlet her sektörde olduğu gibi bayilik alan girişimcileri de hibe ve faizsiz kredi desteklerini de sunmaktadır. Lütfen devlet ve bankaların sunmuş olduğu destekler hakkında geniş bilgi almak için https://www.kosgebkrediler.com/bayilik-alacak-olan-girisimcilere-en-uygun-kredi-veren-7-banka/ tıklayınız.

 

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 3 Ortalama: 3.3]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM
  1. ümit yavuz dedi ki:

    merhaba iy günler erikli su bayisi acacağım erzurum merkezde şartlar neler ve ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim

  2. Ercan Unal dedi ki:

    Erikli gibi sınıfının lideri bir firma ile çalışmak onun parçası olmak istiyorum