KOSGEB Kredi

ENPARA Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? (SMS İLE HEMEN)


ENPARA Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? (SMS İLE HEMEN)

QNB Finansbank tarafından hayatımıza tamamen bedava olarak giren ENPARA hızlı kredi başvurusu yapma imkanını da bizlere sağlamaktadır. Ücretsiz ve ayağınıza kadar gelen ENPARA mobil bankacılık uygulaması sayesinde kredi başvurunuz hafta sonu dahil yapıla bilmektedir. Bunun nasıl yapılacağını ise sizlere hem yazılı hem de ayrıca videolu olarak anlattık. Hatta, sizin için birde para gönderme işlemini ufak bir meblağ da olsa örnek olması amacı ile gerçekleştirdik.

ENPARA Nedir?

ilk olarak ENPARA nedir? bundan bahsedelim. Bilen kadar bilmeyenlerimizin de hala çokluk ile merak ettiği ENPARA nedir sorusuna net olarak şunu diyebiliriz. ENPARA bir mobil bankacılık uygulamasıdır. Türkiye’de belki de en çok tercih edilen bu mobil bankacılık uygulaması QNB Finansbank’a aittir. Bu mobil bankacılık uygulaması ile bir çok işlemi ücretsiz olarak yerinizden dahi kalkmadan sağlaya bilirsiniz. Bunlar neler derseniz, hemen listeleyelim.

 1. 4 işlemle ENPARA’dan gelir belgesiz kredi alabilirsiniz.
 2. Ücretsiz olarak hem EFT hem de Havale yapabilirsiniz.
 3. Fatura ödemeleri yapabilirsiniz
 4. Cep telefonuna TL yükleye bilirsiniz.
 5. Trafik cezalarını ödeye bilirsiniz
 6. Şans oyunu ödemelerini yapa bilirsiniz
 7. Otomatik ödeme talimatı vere bilirsiniz
 8. 5/24 veya 7/24 döviz alım satımı yapan bankalar içerisinde yer alan bir uygulamadır.

ENPARA daha bir çok özelliğe sahip olduğunu da bilmenizi isterim. Bu ve daha fazla özelliklerden yararlana bilmek için hesap açma işlemi nasıl yapılır?

ENPARA Hesap Açma İşlem Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tüm bu saydığımız işlemleri yapa bilmeniz için ilk olarak bir ENPARA hesabına ihtiyacınız vardır. ENPARA başvurusunu kolayca evinizden yapabilirsiniz. Ayrıca bunun yanında yapmış olduğunuz başvuru sonrasında ENPARA hesabını ise evinize kadar gelen memurdan bedava olarak alabilirsiniz. 4 Adımda ENPARA başvurusu yapmak için aşağıdaki adımları gerçekleştirmeniz yeterlidir.

 1. İlk olarak ENPARA başvuru formuna giriş yapalım
 2. Daha sonra karşımıza çıkan menüden ENPARA uygulamasını hangi amaç ile alacağımızı belirtelim. Tercihen ” EFT, havale ve ödeme işlemlerimi hiçbir masraf/ücret ödemeden gerçekleştirmek ” seçeneği işaretleme yapa bilirsiniz. Sonra ” DEVAM ” diyelim.
 3. T.C kimlik ve iletişim bilgilerimizi girelim
 4. Daha sonra yine açılan sayfada kimlik bilgilerimizi girelim
 5. Diğer kişisel bilgilerimizi girelim ve yine ”DEVAM” diyelim
 6. Son olarak adres bilgilerimizi girelim ve başvurumuzu tamamlayalım.

Girmiş olduğunuz iletişim bilgilerinize istinaden sizin ile en yakın sürede ENPARA da görevli memur iletişime geçerek evinize kadar gelip kartınızı ve mobil bankacılık şifrenizi verecektir. Bana aynı bahsetmiş olduğum şekilde geldi sağolsunlar.

ENPARA 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ENPARA üzerinden 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisini yılın her anı kullanamaz iseniz ‘de 60 ay vadeli olarak her daim kullana bilirsiniz. Banka şuan için en az 1.000 TL en fazla ise 60.000 TL kadar ihtiyaç kredisi başvurusu imkanı sağlamaktadır. Başvuru yapıp onay alan krediniz için kesinlik ile banka şubesine gitmenize lüzum yoktur. Sadece bahsedeceğimiz 2 şekilde başvurunuzu yapmanız yeterlidir.

 1. ENPARA mobil bankacılık uygulamasını indirerek cep telefonlarınız üzerinden (ENPARA android & ENPARA iOS)
 2. ENPARA İnternet sitesine giriş yaparak

başvuru yapa bilirsiniz. Şimdi sizlere herkesin rahatlık ile yapa bileceği İnternet sitesi üzerinden kredi başvurusunun nasıl yapılacağını anlatacağız. Bunu hem videolu hem de resimli olarak sizlere aktaracağız.

 1. İlk olarak ENPARA İnternet sitesine giriş yapalım
 2. Aşağıda çıkan görselde ki alana bize verilen şifre ve TC numaramız ile giriş işlemini gerçekleştirelim

  ENPARA Kredi başvurusu giriş işlemi

  ENPARA Kredi başvurusu giriş işlemi

 3. Cep telefonumuza gelen şifreyi yine resimde olduğu gibi karşımıza çıkan ekrana girelim. blank
 4. Giriş yaptıktan sonra menünün en üstünde ”ÜRÜNLER”  ”KREDİLER” bölümüne girelim. (Aşağıdaki resimde olduğu gibi) blank
 5.  Karşınıza çıkan kredi tanıtım bölümünde sağ altta yer alan ”BAŞVUR” sekmesini tıklatalım
 6. Kredi tutarını ilgili kutucuğa girip geri ödeme vadesini seçerek ”DEVAM” diyelim
 7. Çalışma durumumuzu, aylık net gelirimizi, eğitim ve oturduğumuz evin mülkiyetini belirterek ”DEVAM” diyelim
 8. Son olarak ”İhtiyaç Kredisi Başvuru Onay” sayfasında girmiş olduğunuz kredi miktarı doğur ise ”BAŞVUR” diyelim

Kredi başvurumuz alınmış olacaktır. En kısa süre içinde bize bir SMS ile başvuru yaptığımız kredi hakkında bilgi gelecektir. Şayet onay alır ise paranız ENPARA hesabına gün içinde aktarılacaktır.

ENPARA SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ENPARA üzerinden ne yazık ki SMS göndererek kredi başvurusunda bulunamazsınız. Ancak, cep telefon numaranız dahilinde ihtiyaç kredisi başvurusunu yapa bilirsiniz. Bu başvuru işlemini ise QNB Finansbank üzerinden yapmamanız gerekmektedir. Kredi faiz oranları ile başvuru şartları ENPARA ile aynıdır. Uygulama QNB Finansbank ‘a ait olduğu için bütün şartlarda aynı olacaktır. Bu şekilde başvuru yapmak için

 1. İlk olarak burada yer alan kredi başvurusu formuna girelim.
 2. Kredi tutarını ve vadesini belirleyerek ”BAŞVUR” diyelim
 3. Karşımıza çıkan T.C kimlik ve Cep Telefonu numara alanına bilgilerimizi girelim ”DEVAM” diyelim
 4. Daha sonra kişisel bilgileri alanını doldurup ” DEVAM ” diyelim
 5. Kredi değerlendirme sayfasında son olarak başvurumuzu onaylayalım.

ENPARA Borç Kapatma Kredisi Nedir? Nasıl Alınır?

Farklı bankalarda bir çok kredi borcunuz bulunuyor ise hepsini tek bir bankaya toplaya bilirsiniz. Ayrıca mevcut borçlarınızın illa kredi olması da gerekmemektedir. Bu borçlar kredi kartı borçları da olabilmektedir. Finansman sektöründeki bütün kuruluşlar bu işleme borç kapatma kredisi demektedirler. Sizlerde ENPARA hesabı açarak bu işlemi yapa bilirsiniz. Ancak borç kapatma kredisi imkanlarından yararlana bilmeniz için QNB Finansbank şubelerine şahsen olarak gitmeniz gerekmektedir. Bunun nedeni mevcut borçlarınızı bireysel deki memura bildirmeniz ve toplam borcunuza karşılık kullana bileceğiniz kredi miktarını görmenizdir. Çoğu zaman (kredi notunuz iyi ise) mevcut borçlarınızı kapattıktan sonra bile elinizde para kalabilmektedir.

Kredi başvurumuzun cevabı SMS olarak bizlere gelecektir. Başvuru sonucu olumlu ise paramızı QNB Finansbank şubelerinden alabiliriz. Teknik destek almak için 0-850-222-36-63 numarayı araya bilirsiniz.

ENPARA Mobil Uygulama Üzerinden Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Açık konuşmak gerekir ise bu mobil uygulamayı kim hayatımıza soktu ise Allah razı olsun. Hele ENPARA uygulamasına ise çok teşekkür ediyorum. Akbank müşterisi olmama rağmen Akbank banka 23.500 TL kredi çıkarırken ENPARA bana tam 38.500 TL kredi çıkardı. Üstelik sadece 5 adımda kredimi de onayladı. Bana inanmayacaksınız biliyorum ama bu işlemi yaparken benim ne sigortam nede herhangi bir gelir belgem vardı biliyor musunuz? Tabi bunların hepsinin doğruluğunu sizlere ispat edeceğim.! Bu başlık altında 2 şeyi net bir şekilde öğreneceksiniz.

 1. Gelir belgesiz kredi nasıl ENPARA üzerinden alınıyor
 2. ENPARA uygulaması üzerinden kredi başvurusu nasıl kolaylık ile yapılıyor.

Şimdi gelelim, ilk olarak SGK kaydımın olup olmadığının kanıtına. Bunu tabi yapmanın tek yolu 4a hizmet dökümünün gösterilmesinden yolu geçmektedir. Buyurun, bana ait sigorta prim ödemelerim.

En son sizin de görmüş olduğunuz gibi prim ödemem 25.12.2016 da sonlandırılmış. Ben Murat YALÇINKAYA olup olmadığımın da sitemizde yer alan hakkımızda bölümünden bakabilirsiniz. Şimdi sigortasız ve hali ile gelir belgesiz olduğumu sizlere ispatladığıma göre nasıl ENPARA gelir belgesiz kredi uygulama üzerinden kullandığımı anlata bilirim. Bunu resimler ile sırası ile anlatacağım.

 1. İlk olarak yukarıda bahsetmiş olduğumuz gibi ENPARA giriş şifresini temin ediniz.
 2. ENPARA uygulamasını cep telefonunuza indirin.!
 3. Uygulamaya giriş yapınız.
 4. Sol menüden ”KREDİLER” bölümüne giriniz. Karşınıza aşağıdaki menü çıkacak.
 5. Ben ”Yeni İhtiyaç Kredisi Başvurusu” dedim. İlk etapta 50.000 TL yazdım ama sizin de gördüğünüz gibi 38.500 TL onaylandı. Ama siz aşağıdaki gibi çıkan menüde istediğiniz tutarı yaza bilirsiniz.
 6. Daha sonra vade seçeneğini resimde olduğu gibi belirleyelim.
 7.  Kredi bilgi ekranı karşımıza gelecektir. Buradan size uygulanacak olan işlem detaylarını kabul ediyorsanız ”BAŞVUR” deyin.
 8. Daha sonra kediniz anlık olarak değerlendirecektir. Şayet onay almazsa dahi adınıza uygun vade ve miktarlarda kredi tanımlanacaktır. Şayet teklifi kabul ederseniz, tek yapmanız gereken sayfada yer alan sözleşme metnini onay vermek. Sonra anında krediniz hafta sonu dahi olsa hesabınıza geçecektir.!

"ENPARA Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? (SMS İLE HEMEN)" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"ENPARA Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? (SMS İLE HEMEN)" - 5 YORUM
 1. blank ayşegül çakır dedi ki:

  ingbankdan 3ay ertelemeli kredi alabilirmiyim

 2. blank ayşegül çakır dedi ki:

  enpara kredi başvurusu nasıl yapılır

  1. blank ayşegül çakır dedi ki:

   kredi onaylanırsa parayı ne zaman alabilirim

  2. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Çok kolay içerikte de yer aldığı gibi ücretsiz bir en para hesabı satın alın. Daha sonra ayağınıza kadar gelen banka görevlisi ile ENPARA uygulamasını cep telefonunuza indirin. Görevlinin yardımı ile anında kredi başvurunuzu yapıp gidip QNB Finansbank ATM üstlerinden paranızı çekiniz.

 3. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

  Krediniz onay aldığı gün paranızı yaklaşık 10 dakika içerisinde alabilirsiniz.

KOSGEBKrediler.Com