Hibe Kredi

Ekonomik Krizden Kurtaracak En İyi Kazanç Yöntemi Nedir?

Ekonomik Krizden Kurtaracak En İyi Kazanç Yöntemi Nedir?

Çiftçi bir ailenin çocuğu olarak 1975 yılında dünyada geldim. Esas mesleğim otomasyon teknikeri. Mesleğim gereği bankalardan ve özel okullarda bakım onarım şefliği yaptım. En son olarak ise kurumsal bir seramik fabrikasında fırın teknisyeni olarak çalıştım. 2008 senesinde ekonomik kriz ve riskin bir araya geldiğinde insan hayatında nasıl değişikler yapa bildiğini gördüm. Malum krizler hayatımızın değişmez bir parçası haline geldi. Her 7 yılda bir küçük her 15 senede bir ise büyük ölçekli krizle karşılaşıyoruz. İlk ekonomik krizi 1994 senesinde gördüm. Öğrenciydim ve o zamanlar baba parası yediğim için o krizden etkilenmedim. Özellikle finans sektörünü etkileyen 2001 krizinde çalıştım holdinge ait iki bankanın 45 günde batışına şahit oldum.

2008 senesinde ise teyit geçtiği söylenilen krizde çalıştığım seramik fabrikasında 420 tane işçi arkadaşımın işten çıkartıldığını gördüm. Ben çalışmaya devam eden şanslılar arasındaydım. Ama o krizde şunu sorgulamaya başladım. 45 yaşlarına geldiğim zaman böyle bir şey benim başıma gelse ne yapa bilirdim? Bundan dolayı bir b planı arayışına girdim. Öyle bir plan olmalıydı ki! Çok küçük sermayelerle kendi işimi kura bilmeliydim. Kuracağım bu iş öyle bir şey olmalıydı ki, mevcutta var olan işime devam ederken bana harika bir ek kazanç sağlayacak potansiyele sahip olmalıydı. Ve yaklaşık 4 sene süren yaptığım araştırmalar neticesinde yeni nesil bir ticaret modeliyle karşılaştım. Bu ticaret modeli 200.000 insanının hayatını değiştirmiş, onların kısa sürede zengin olmasını sağlamıştı. Peki, kısa sürede sizi zengin edebilecek bu yeni yeni nesil iş fikri nedir?

Maaşlı Bir Modeliyle Zengin Olabilir Miyiz?

Hayatımızın göz ardı edilemez bir gerçeği var. İnsanlar yaşamak için para kazanmak zorundalar. Zengin olamak için ise çok para kazanmaları gerekmektedir. Peki, bu güne kadar bize öğretilen sistemler gerçekten çok para kazandıra bildi mi? Gelin önce isterseniz bu sistemlerin neler olduğunu bir görüp, inceleyelim. En çok başvurulan yöntem, maaşlı ve sosyal güvencesi olan (SGK) işlerde çalışmak. Peki, en çok tercih edilen maaşlı bu iş modelleri gerçekten güvenli mi? Sizi kısa yada uzun vade de zengin edebilir mi?

Maaşlı iyi bir işiniz varsa, hayatınızı güzelleştirmek amacıyla bir çok harcama yapmaya başlarsınız. Önce iyi bir araba, sonra güzel bir ev, çocukların eğitimi ve tatil için yapılan bu harcamaları zamanla bize ödenen maaşlar karşılayamaz bir hal alır. Bu durumdan çıkmak için ise daha sonra yapılan tüm bu harcamaları banka kredileriyle finanse etmeye başlarsınız. Çekilen bu krediler de zaman içinde ödenemez bir hale gelir ve kredi notumuz da bu süreçte düştüğü için bir sonraki ihtiyacımızı istesek de krediyle karşılayamayız. Kredi Notu Nedir? Normalde Kaç Olmalıdır? da bu puan aralığını isterseniz sizde göre bilirsiniz. Bunu üzerine bir de yaşanan ve hayatımızın gerçeği olan ekonomik krizler binince güvenli olarak gördüğümüz işimizi kayıp etme gerçeğiyle yüzleşiriz. Ne oldu? hani maaşlı işler güvenliydi? Çevrenize şöyle bir göz gezdirin hiç beklemedi anda maaşlı işlerinden kovulup borç batağına düşmüş bir sürü insan göre bilirsiniz. Dolayısı ile maaşlı işlerin tamamen güvenilir ve bizi zengin edebileceği bir yöntem olmadığını defalarca test ettik. Bunun bilincine vaktiyle sahip olan bir çok insan mevcut düzenini bozmadan yapa bileceği bir ek iş arayışına girmektedir. Arayışa giren bu insanlarsa çoğunla az sermayeli, ev hanımların dahi yapabileceği kadar basit ve risksiz bir ticaret modelini tercih ederler. Peki, gerçekten bize ek gelir sağlayarak kısa vadede zenginliğin kapısını açacak böyle bir iş modeli var mıdır?

Zengin Olmak Ama Nasıl? Bu İşin Formülü Nedir?

Maaşlı işlerin güvenli olamadığını ve bizi zengin edemeyeceğini gördük. Zenginliğin yolunu ticaretten geçtiğini 7 den 70 hepimiz farkındayız. Peki hangi tarz ürünlerle yapılan ticaretler başarı sağlıyor. Cevap aslında çok basit, günlük olarak herkes tarafından tüketilen ürün ve hizmetlerle kurulan ticaretler başarı sağlıyor. Özellikle iki sektör var ki! En zorlu ekonomik koşullarda bile ürün ve hizmetleri talep görüyor. Bu sektörler,

  1. Gıda
  2. Sağlık sektörü

Gıda yada sağlık sektörü de olsa, ticarette başarılı olmanın yolu ise tüketici ağı kurmaktan geçmektedir. Tüketici ağından kastımız da başarıya taşımış olduğumuz iş modelini farklı bölgelerde uygulamaktadır. Çevremiz de bunun bir çok örneği bulunuyor. Örneğin. Lc waikiki, Migros, BİM gibi. Bizim de size önereceğimiz iş fikri ticarette en çok başarı sağlayan ‘SAĞLIK’ üzerine ürün gamıyla kurulan ağ pazarlamasıdır. Gelin ilk önce sağlık sektörüne dahil ticaretini yapacağımız bu ürünlerin neler olduğunu videomuz da bir görelim.

Ürünlerimizin neler olduğunu gördükten sonra bu ürünleri kullanıp fayda gören insanların çekmiş olduğu bir tane videoyu da izlemenizi öneririm.

İzlemiş olduğunuz video da olduğu gibi kullanıcı deneyimlerin devamını görmek için https://www.youtube.com/channel/UCHFCQKLp_SbICFMS7kX6U_w kanalımızı ziyaret edebilirsiniz. Peki bu ürünlerle ağ pazarlaması yöntemini kullanarak nasıl zengin olabiliriz?

Kendi Ek İşimizi Kurmaya Nasıl Başlayabiliriz?

Hayatta ekonomik krizlerden en az seviyelerde etkilenmek için herkesin bir ek işi olması gerektiği kanısındayım. Yapılacak olan bu ek iş fikrinin de düşük sermayeler de olması bir çok kişi için önemlidir. Bizin size önermiş olduğumuz bu ek iş fikri ise hem az sermayeli hem de yüksek kazanç potansiyeline sahip risksiz bir iş modelidir. Ürünlerimizin neler olduğunu videolu olarak sizlere kullanıcı deneyimleriyle gösterdik. Şimdi ise ağ pazarlaması üzerine entegre edilmiş olan mikro gıda takviyeleriyle kurulan bu ticarete nasıl başlaya biliriz.

blank

İlk olarak ücretsiz olarak https://bit.ly/2Qci2jh adresinden kayıt işlemini gerçekleştirerek hesap oluşturalım. Daha sonra ihtiyacımıza göre tabloda da yer alan ana en 369 TL değerinde ürün alımını gerçekleştirelim. Böylece firmanın bir distribütörü olmuş olacaksınız. Bu işlemler sırasında yardıma ihtiyaç duyarsanız yorum yaza bilirsiniz. İhtiyacımız olan ürünleri satın alıp distribütör olduktan sonra peki nasıl para kazanmaya başlaya biliriz? Cevabı aşağıdaki iletişim adreslerinde yer almaktadır.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.