KOSGEB Kredi

Çiğköfte Evi Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? İstenilen Şartlar Nelerdir?

Çiğköfte Evi Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? İstenilen Şartlar Nelerdir?

Bir çok kalite ödülüne sahip çiğ köfte evi ülke genelinde hızla büyüyen bir markadır. Özellik ile düşük sermayeye sahip çiğ köfte bayiliği almak isteyen girişimcilere önerdiğimiz marka piyasaya yeni girdiği için iş ortaklarına bir çok kolaylıklar sağlamaktadır. Hem Franchise hem de bayilik hizmeti sunan Çiğ köfte evi başvurusu nasıl yapıldığı firma tarafından talep edilen şartların neler olduğunu sizler için sayfamızda yer verdik.

Çiğköfte Evi Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır İstenilen Şartlar Nelerdir?

Çiğ köfte evi ister AVM’ler de isteyen ise cadde üzerinde kurabilmektedirler. AVM’lere en az 1 m2 mini stant cadde üzerinde dükkan açmak isteyenlere ise en az 10 m2 alan olma şartı aranmaktadır. Firma çiğ köfte piyasasına hızlı bir şekilde girmek adına yapmış olduğu kampanya dahilinde 7 bin 900 TL ye iş yerinizin pleksi led ışıklandırmalı tabelasını, soğutucu çiğ köfte dolabını, hijyenin çiğ köfte tezgahını, iş yerinizin; masa, sandalyesini iç dekor giderlerinden avize ve aplikler dahil olmak üzere kurmaktadır.

Çiğ-köfte-evi-bayilik-başvurusu-nasıl-yapılır-istenilen-şartlar-nelerdir

Bununla ile yetinmeyen Çiğ köfte evi franchise almak isteyen girişimcilere destek olmak üzere tam yarım ton çiğ köfteyi ücretsiz olarak vermektedir. Firma franchise alanların kazançlarından her hangi bir pay veya reklam katkı payı gibi ücretler talep etmemektedir. Ayrıca Çiğ köfte evi ücretsiz bayilik veren firmalar arasında yer almaktadır. (Böyle bir yerde kim çiğ köfte yemek istemez ki 🙂 )

Çiğköfte Evi Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılmaktadır?

Çiğ köfte evinden bayilik veya franchise almak isteyenlerin nasıl başvuru yapmalarına gelmeden önce sizlere franchise ve bayilik terimleri hakkında biraz bilgilendirme yapmamız gerektiği kanısı içindeyiz. Franchise ve bayilik tamamen birbirinden ayrı anlamlara gelmektedir. Franchise alan bir girişimci firmanın ismi altında iş yeri kurar ve firmanın belirlediği kriterler de satış sunarken bayilik alan her hangi bir gıda sertifikasına sahip dükkan veya işletme kendi markasının adı altında ürünü pazarla sunabilmektedir. Çiğ köfte evi firması da hem franchise hem de bayilik imkanı sunmaktadır. BURADA YER ALAN FORMU doldurarak İnternet üzerinden başvura bilir veya 444-97-23 numaralı telefonlar üzerinden firma ile irtibata geçerek ön çiğ köfte bayilik için ön başvurunuzu oluşturmuş olursunuz.

Çiğköfte Evi Kampanyaları Hakkında Bilgilendirme!

Firma hızla büyümek ve geniş çevrelere ulaşabilmek için her ayın 1 de %50 bedava kampanyası düzenlemektedir. Firmanın bayileri müşterin evine veya iş yerine kadar ücretsiz paket çiğ köfte servisi imkanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra müşterinin ilgisini ve dikkatine çekebilmek adına belki de hiç bir yerde görmediğiniz iç konsepte sahip dizaynları görünce doğru bir firma ile çalıştığınızın kanısına kesinlik ile varacaksınız.

Çiğ-köfte-evi-kampanyaları-hakkında-bilgilendirme!

Firma başta helal gıda sertifikasından tutunda bir çok ISO belgelerine sahiptir. Firma hijyenik ortamda kurmuş olduğu fabrikada çiğ köfte üretimini gerçekleştirmekte ve vakumlu poşetlerde bayilerine ve franchise hizmeti alan iş yerlerine ürünleri ulaştırmaktadır. Ayrıca firma çiğ köftenin yanında ihtiyaç duyulan nar ekşisi, limon, marul, maydanoz, lavaş gibi ihtiyaçlarınızı da uygun bir bedel karşılında karşılamaktadır. Çiğ köfte evinin diğer çiğ köfte bayiliği veren firmalardan ayrıcalığı arzu edenlerin diğer gıda ürünlerinden satabilme haklarının olmasıdır.

Çiğköfte Evini Nerelerde Kurmalısınız?

Sektöre göre değişiklik gösteren dükkan seçimi çiğ köfte evi kuracaklar içinde dikkat edilmesi gereken bir ayrıntıdır. Çiğ köftenin gıda üzerine anlık tüketilecek ürünler arasında yer almasından dolayı halkın çoğunlukta tercih ettiği alış veriş merkezlerine veya cadde yada sokaklara kurulması şiddet ile önerilmektedir.

Çiğ-köfte-evini-nerelerde-kurmalısınız

Eve paket servis yapılacağından dolayı yerleşim yerlerine yakın bir yer tercihinde bulunmanız sizin menfaatiniz için doğru bir karar olacaktır. AVM haricinde dükkan tutacakların dikkat etmesi gereken bir diğer husus da dükkanın zemine yakın seviyede olması, kira kontratının uzun vadede yer alması, ısınma, su ve elektrik tesislerinin sorunsuz olarak işlev görmesi dükkanın dış cam bölümün geniş olması oldukça önem arz etmektedir.

KOSGEB’ den francghise veya bayilik almak isteyenler girişimcilerin nasıl destek alacaklarını anlatan makalemizi okumanızı öneririz!

YORUMLAR

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.