Hibe Kredi

Cam Balkon Bayilik Veren Firmalar (Hangi Şartlar İsteniliyor?)

Cam Balkon Bayilik Veren Firmalar (Hangi Şartlar İsteniliyor?)

Sermayesiz iş kurmak isteyen girişimciler için önereceğimiz sektörlerin başında cam balkon ve buna bağlı olarak alüminyumun korkuluk sektörü gelmektedir. Sitemizde cam balkon bayilik veren firmalar ve girişimcilerden talep ettikleri şartları ve bu sektöre atılmak isteyenler için başvuru adreslerini ayrıntılı olarak yer vereceğiz. Hemen hemen herkesin kolaylık ile ek iş olarak bile becerip yapabileceği bu sektör de yer almak isteyenlerin ücretsiz bayilik almalarına bir çok firma olanak sağlamaktadır. Sizlerde bu firmalar ile irtibata geçerek size özel sağlanan kolaylıklar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Cam Balkon İşi Nedir? Yakından Tanıyalım!

Daha çok özellik ile soğuk memleketlere hitap eden bu sektörde iş yeri kurarak para kazanmak için her hangi bir sermayeye sahip olmanıza veya bir tahsile ait diplomanızın olmasına gerek yoktur. Cam balkon sektörü günümüzde artık sadece evlerin balkonları ile kalmayıp cafe, pastane, lokanta ve hatta sigara yasağınında gelmesi ile birlikte kahvehanelerde dahil mevcuttur. Müşterisinin kaçırmak istemeyen müessese sahibi işletmesinin bir bölümüne sigara içilme alanı olarak dekoratif camlı odalar yaptırmaktadır. Oldukça geniş bir yelpazeye sahip bu sektör için büyük firmalar pastadan pay alabilmek adına üretim yapmakta ve kendilerine bayilikler aramaktadır. Genel olarak sipariş yani ölçü üzerine ürün yollandığı için cam balkon bayiliği veren firmalar girişimcilerden herhangi bir bayilik ücreti veya ona benzer kardan pay gibi paralar talep etmemektedir. Kendine güvenen herkes bu sektörde yer alabilir ve kolay para kazanabilir. Peki cam balkon işi nasıl yapılı? gelin ayrıntılı olarak konuyu ele alalım..

Cam Balkon İşi Nasıl Yapılır?

cam-balkon-bayiligi-nasil-alinir

cam-balkon-bayiligi-nasil-alinir

Cam balkon sektöründe sermayesiz olarak girebilmeniz için ilk olarak bu sektörde üretim tesisine sahip firmalar ile görüşüp bayilik almanız gerekmektedir. Bayilik veren firmalar sektörde yerinizi alabilmeniz için sizleri ücretsiz olarak montaj yapma ve ölçü alma konusunda eğitimler verecek ve yine firmaya özel yazılımlar ile siparişin nasıl iletileceğini anlatacaktır. Cam balkon sektöründe siparişin zamanında gelmesi ve montajın sağlıklı bir şekilde sağlanması çok ama çok önemlidir. Bununda bilincinde olan firmalar bu konu hakkında gerçekten hassasiyet ile durmaktadır. Mümkün mertebede işlek bir cadde üzerinde ufak bir dükkan (3 veya 5 m2) işinizi rahatlık ile görecektir. Bir kaç maket ürün ve görsel afişler müşteriye tanıtım yapmak için yeterli olacağından ve üretimi kendiniz yapmayacağınız için çok büyük bir iş yerine sahip olmanız gerekmez. Tabi üretimin yapıldığı fabrikadan gelen ürünün montajını sallamaz sanız 🙂 Gelelim şimdi ürünün nasıl pazarlanması gerektiğine.. Dükkanınıza gelen müşterinin sorularına cevap vermeniz için mutlaka ürün hakkında detaylı bilgiye sahip konuya hakim olmanız gerekmektedir. Bu nedenden dolayıdır ki lütfen sizlere firma tarafından verilen eğitimleri dikkatli dinleyin ve aklınıza takılan soruları sorarak öğreniniz. Müşteriyi ürün konusunda ikna ettikten sonra müşterinin kurulum yapılan iş yeri veya evinin ölçümün alınması gerekmektedir. Ölçüm sonrasında firma tarafından size temin edilen yazılım ile siparişinizi sağlayabilirsiniz. Artık firmanın ölçülerini belirttiğiniz ürünü hazırlamasını ve size göndermesini beklemeniz gerekmektedir. Sipariş verilen ürünler genelde 5 ile 10 gün arasında size şirket aracı ile gönderilecektir. Buraya dikkat! şayet herhangi bir nakliye aracına sahip değilseniz gelen ürünleri doğrudan kurulum yapılacak adrese yönlendiriniz. Artık ürün adrese teslim geldikten sonra size eğitimlerde öğretilen şekilde montajını tercihen şeffaf silikon ile gerçekleştirebilirsiniz. Hepsi bu kadar 😉

Cam balkon bayiliği veren firmalar ve adres iletişim bilgileri

Yaklaşık olarak 30 yıllık bir deneyime sahip olan Albert Genau cam balkon sektöründe de kendini bir hayli geliştirmiş ve sektörde yer almak isteyenlere ücretsiz bayilik vermektedir. Ankara merkezli firma kendi bayilerine ürünlerini siparişleri vasıtası ile en kısa sürede teslim etmekte ve sektörde rakiplerine boyun eğmemek adına bayilerine sürekli olarak gelişmiş teknolojiden istifade ederek ürünler sunmaktadır. Belki de bunlardan en iyi örnek olarak sizlere sunacağımız ısı yalıtımlı cam balkon modeli olacaktır. Ürünlerde kullanılan paslanmaz malzeme ile 30 yıl garanti veren firma fiyat bakımında rekabet gücü bir hayli fazla olarak gözükmektedir. Firmanın bayilik başvuru formu BURADA yer almakta iletişim bilgileri ise BURADA yer almaktadır.

Cam balkon bayiliği veren firmalar

Cam balkon bayiliği veren firmalar

Albert Genau firmasına alternatif olarak ise ürünlerine %100 garanti veren yine oldukça dişli bir firma olan Glasser firmasını değerlendirebilirsiniz. Alüminyum ve katlanır cam balkonda oldukça iddialı bir firma olan Glasser firmasının 81 ile 81 bayilik slogonu ile girişimcilere bayilik vermektedir. Firmanın bayilik başvuru formu BURADA yer almaktadır.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Murat dedi ki:

    Vay bee demek bukadar kolay sermayesi ve temelsiz bir isss siz kacdefa cambalkon yaptırdınız anlayışınıza göre kendi balkonunzu kendiniz takmış gibisiniz boş nasil olsa burasi salayin gitsin

  2. Osman köseoğlu dedi ki:

    Daha ayrıntılı bilgi almak