KOSGEB Kredi

Brawl Stars 100.000 Elmas Hilesi (2021 Yılı Güncel Hile)


Brawl Stars 100.000 Elmas Hilesi (2021 Yılı Güncel Hile)

Eğer mobil stratejik oyunları ile aranız iyi ise Brawl Stars oyununu denemelisiniz. Bu oyunda bilinmesi gereken şey ise çok elmasa sahip olunmasıdır. Bu elmasları kazanmak için bir çok yol vardır. Bunların birincisi olan 100 de 100 gerçek hile programlarıdır. Bir diğeri ise oyun içi turnuvalar oynayarak bol miktarda elmas kazabilirsiniz. Brawl Star elmas hilelerinin programlı veya programsız olarak yapıldığını da bilmenizi isterim. Dedim ya oyunda elmas çok önemli diye bu elmasların bir de kodları mevcuttur. Sizler için hem Brawl Stars oyun hilelerini hem de ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz elmas kodlarını yazımda paylaşacağım. Şimdiden bu oyunu indirmediyseniz indirmeli ve verdiğim bu bilgiler ile çok kısa sürede üst sıralara çıkmalısınız. Böylelikle oyundan zevk alarak oynamış olacaksınız.

Brawl Stars Oyunu Nasıl Oynanır? Nereden İndirilir?

Şimdi arkadaşım bu oyunu hem bilgisayarınız ile hem de cep telefonunuz ile oynayabiliyorsunuz. Bunu yapabilmeniz için sizlere vereceğim ilgili linklerden oyunu indirmelisiniz. Bu linkler sadece cep telefonları için geçerli olacaktır. Daha sonra ise bilgisayar içinde link vereceğim.

 • Brawl Stars Cep Telefonu İçin Oyun İndirme Linkleri

Yukarıda verdiğim bu linkler sayesinde oyunu indirebilirsiniz. daha sonra kurulum işlemlerini gerçekleştirip oyununuzu oynamaya başlayabilirsiniz. Şimdi de bilgisayar ile oyun oynamayı sevenler için nasıl Brawl Stars oyununu yükleniyor ondan bahsedeceğim. Burada dikkat etmeniz gereken şey ise emülatör indirmenin gerekmektedir. Neden emülatör indirmelisiniz mobil oyun programlarını oynayabilmeniz için gerekmektedir. Daha sonrasında ise ana sayfada yer mağazadan oyunu indirip oynayabilirsiniz.

Şimdi gelelim bu oyun nasıl oynanıyor onu görelim. Bu oyun oynamak için mobil desteği bulunması gerektiğini söylemiştim. en çok tercih edilen oyun ise 3’e 3 oynan çok oyuncu sayısı ile oynan bir savaş oyunudur. 3 (üç) dakika veya daha kısa süren oyun içinde modlar vardır. Bu oyunların bir kısmını da tek başınıza oynayabilirsiniz. Bu oyundaki amaç güçlü ve süper özellikleri bulunan çok fazla sayıda savaşçıyı açıp seviye yükseltmektir. Bu savaşçıların güçlerini aksesuarla ile çok güçlü hale getirebilirsiniz. Daha fazla farklı olmak isterseniz eğer kostümlere sahip olmanız gerekmektedir.

Brawl Stars Oyun Modları Nelerdir?

Brawl Stars oyunun bir çok modu vardır. Her modun kendine göre özelliği mevcuttur. Neden çok fazla mod olduğunu ise sizlere şu şikeli açıklayayım. Toplu oyunlar oluyor bunları grup şeklinde oynayabiliyorsunuz. Toplu oyun oynamak istemeyenler için ise bireysel oyunlar mevcut olmaktadır. Onun için bir çok oyun modu vardır. Bu oyun modları ise aşağıdaki gibidir.

 • Brawl Stars Oyun Modları Aşağıdaki Gibidir: 
  • Elmas Kapmaca: Takım çalışması ile elmasları toplamalısınız. Takım olarak 10 elmas toplandığında oyunu kazanırsınız. Dikkat! ölen oyuncunun elmasları yere düşer.
  • Hesaplaşma (Tek/Çift): Herkes bir birine karşı oynana bir oyundur. Bireysel olarak oynuyorsunuz ve sonucun tek siz hayatta kalmalısınız. Oyunu kazanabilmeniz için.
  • Savaş Topu (3’e 3): Eğer futbol seviyorsanız tam sizlik bir oyun rakip oyuncudan önce 1 gol atan oyunu kazanır.
  • Ödül Avı (3’e 3): Yıldız kazanmak için rakip oyuncuları öldürmeniz gerek. Oyun sonunda en çok yıldıza sahip olan takım oyunu kazanır.
  • Soygun (3’e 3): İlk olarak kendi kasanızı korumalısınız aksi taktirde kasanızı rakip ele geçirir. Rakip sizin kasanızı ele geçirmeden siz rakibin kasasını ele geçirmelisiniz.
  • Özel Etkinlikler: Sürenizin kısıtlı olduğu bir oyundur.  PvE (oyuncu bilgisayara karşı) ve PvP (oyuncu oyuncuya karşı) oyun modları ile oynanmaktadır.
  • Şampiyonluk Mücadelesi: Oyun içindeki bütün eleme turlarını geçmelisiniz. Geçilen bu eleme turlarından sonra ise e-spor turnuvalarına katılabilirsiniz.

Yukarıda belirtiğim bu modların her birinin oyun özelliği farklıdır. Şimdi daha iyi anlamışsınızdır sanırım.

Brawl Stars Güncel Elmas Kodları Nelerdir?

Brawl Stars 2021 yılına özel elmas kodlarını bütün platformlardan inceleyip sizler için araştırdım.  Bu araştırmalarım sonucu bu elmas kodlarının devamlı değiştiğini fark ettim. Yine sizlere özel bütün bu değişen elmas kodları her ay güncel olarak hazırlayacağım. Ne kadar fazla elmas bu oyunda iyi olduğunuz anlamına geldiği için sizleri bu oyunda devamlı güçlü olmanızı sağlayacağım. İşte sizler için araştırdığım elmas kodları aşağıdaki gibidir.

Brawl Stars 2021 Nisan Ayı Elmas Kodları
A4VCXPTV3
TBM3V1NFO
N4KMD9FPC
S8MVDTLNX
DXCTM24MR
SCX5VTY3M
YM7XPT1S
CKDSLLDP2D
V3MV2SO2C1
VP3LCN3SDX
UTKVEMCNE
SNV4HX3KR2
2PVRKCNXGS
VMTVB2HED1
P5K6N7DNHE
64KIAL27
GDSYFD61
LE74368FD
ADSK527DE
KFJU47563JE
JSH348KDU2
ED147SKJF
CXZJD231F
WAVM476OPR
KA21MZSDI9
7KDFK32TR39
OLK754JKDP2
KOMDFK82

Yukarıda belirttiğim bu kodlar en güncel halleridir. Sizler için bu kodları devamlı güncel durumda tutacağım.

Brawl Stars Oyun Karakterler Seviyeleri ve İsimleri Nelerdir?

Brawl Stars oyunun 7 adet karakter seviyesi mevcuttur. Bu karakter seviyelerinde ise 44 adet karakter yer almaktadır. Bu seviyelerde oyuncu isimleri ve özellikleri farklılık göstermektedir. Bu değişkenliği alacağınız aksesuar ve kostümlerle güçlendirebiliyorsunuz. Peki bu karakter isimlerinin neler olduğunu biliyor musunuz? Eğer bilmiyor iseniz işte cevabı.

Brawl Stars Oyun Karakterler Seviyeleri
Karakter Seviyesi
Yaygın 1
Nadir 4
Aşırı Nadir 5
Epik 7
Mistik 7
Efsanevi 5
Kromatik 5

Yukarıdaki seviyelerin birde karakter özellikleri mevcuttur. Şimdi sizlere seviye seviye karakter isimlerini vereceğim.

Birinci Seviye Karakter İsimleri
Basit Karakterler

Shelly

Jessie

Colt

Bo

8-Bit

Dynamike

Nita

Tick

Emz

Bull

Brock

Bu kısım en basit olan birinci seviye karakterlerdi şimdi ise sizler ikinci seviye olan ender karakterler neler onlardan bahsedeceğim.

İkinci Seviye Karakter İsimleri
Ender Karakterler

El Primo

Poco

Rosa

Barley

Sırada 3. seviye karakter isimleri gelmektedir.

Üçüncü Seviye Karakter İsimleri
Aşırı Ender Karakterler

Jacky

Darryl

Rico

Penny

Carl

4. seviye karakter isimleri ise aşağıdaki gibidir.

Dördüncü  Seviye Karakter İsimleri
Epik Karakterler

Bibi

Frank

Piper

Pam

Nani

Edgar

Bea

Beşinci seviye karakterler ise aşağıdaki gibidir.

Beşinci  Seviye Karakter İsimleri
Mistik Karakterler

Max

Tara

Mortis

Gene

Mr. P

Byron

Sprout

Sıra geldi 6. seviye karakterlerin neler olduğunu görmeye.

Altıncı  Seviye Karakter İsimleri
Efsanevi Karakterler

Amber

Spike

Leon

Sandy

Crow

Ve son karakter seviyesi olan yedinci karakter sevilerinin neler olduğu böylelikle tam 44 adet karakter isimlerini sizlere paylaşmış oldum.

Yedinci  Seviye Karakter İsimleri
Kromatik Karakterler

Colette

Lou

Surge

Colonel Ruffs

Gale

Bu karakterlerin özellikleri bir birinden çok farklıdır. Oyun oynarken de göreceksiniz ne demek istediğimi. Yukarıda belirtiğim gibi aksesuar ve kostümlerle bu karakterlerin gücüne güç katmak sizin elinizde.

Brawl Stars Elmas Nasıl Kazanılır?

Brawl Stars Elmas Nasıl konusunu sizlere şu şekil bir açıklık getireyim. İlk olarak bilmeniz gereken şey para ile satın alabiliyor olmanızdır. En pratik yolu budur. Bu yolu ben sizlere tavsiye ederim. Nede mi? Nedeni çok basit hem zahmetsiz hem de en güvenilir olanıdır. Peki bu para verip satın alacak isek ne kadar elmas ücretleri der gibisiniz. İşte elmas ücret fiyatları:

Elmas Ücret Fiyatları
Elmas Adeti Fiyatı
30 Elmas 12.99 TL
80 Elmas 34.99 TL
170 Elmas 69,99 TL
360 Elmas 134,99 TL
950 Elmas 349.99 TL
2.000 Elmas 699.99 TL

Bu işlemleri kredi kartınız ile yapabiliyorsunuz. Yok ben para vermek istemiyorum diyorsanız. O zaman devreye oyunu ne kadar iyi oynadığınız ile alakalı elmas kazanacaksınız. Nasıl mı? Oyun içerisindeki turnuvalara katılarak. Oyunda bir çok turnuva oluyor bu turnuvalara katılarak birinci olursanız 2.000 elmas kazanabiliyordunuz. Örneğin ALL STAR genelde hafta sonları sizler için turnuvalar düzenliyor. Düzenlediği bu turnuvayı kazanırsanız sizlere dediğim gibi tam tamına 2.000 elmas veriyor. Parasız direk kendi imkanlarınız ile bu şekil elmas kazanabileceksiniz.

Brawl Stars Oyununun Hilesi Var Mı?

Brawl Stars oyununun hilesi var mı diye çok soruluyor. Elbette oyunların açıkları vardır ama benim bildiğim bir hile yok. Ama araştırmalarım sonucu bazı hileler denk geldi. Birde artık hile söz konusu olduğunda oyun kurucuları her şeyi düşünmektedir. Yani bizim aklımıza gelen onların aklına gelmiyor mu? Elbette geliyor. Ama unutulan gözden kaçan bir şeyler muhakkak çıkacaktır. Birde daha önceden sizlere para kazanma yolları için bir yöntemden bahsetmiştim. Bu yöntem ise TikTok Takipçi Arttırma Hilesi Ücretsiz sayesinde yapabilirsiniz. Bu TikTok kanalınızda bu oyunuzu tanıtım izlenme ve reklam alarakta para kazanılacağını söylemeden geçemeyeceğim. Şimdi ise sizlere Brawl Stars oyununun piyasada gezen bazı hilelerini şu şekil açıklayım.  

Brawl Stars Oyun Hilesi
Karakter Seçimi Kutu Açma Sayısı
CARL ile oyun oyna ve birinci ol 10 küçük kutu
Dil Değiştirerek Karakter Açma
Dil Seçimi Kutu Açma Sayısı
Almanca 10 küçük kutu
İspanyolca 5 büyük kutu
İngilizce 15 küçük kutu
Çince 5 Büyük 6 küçük kutu
İçerik Destek Kısmına Kullanıcı Adı Yazma
Kullanıcı Adı Kutu Açma Sayısı
CLASHGAMES 3 büyük 10 küçük kutu
LEGANDAR 8 Küçük 1 mega kutu açma
MORTİS 5 küçük 5 büyük kutu açma

Yukarıda belirttiğim bu hile yöntemleri piyasada geçmektedir. Tutar mı valla bence şansa ama denenebilir. Yani deneme yapılınca bir şey kaybetmiyorsunuz. Anca kutularınız gider. Onu da kazanıp tekrar yerine koyarsınız.

Brawl Stars APK Hile Nasıl Oluyor?

Brawl Stars APK hilesi şu şekil olmaktadır. Aslında burada biraz oyunun botlarını bir başka yolla kafasını karıştırmak olacaktır. Sizlere vereceğim bu APK linki‘ni indirip cep telefonunuza yüklemeniz gerekmektedir. Daha sonra ise oyunu açıp bu APK hilesi ile kullanımını yapacaksınız. Bu sayede oyunu başka ağ ile kullanmış olacaksınız. Ben çok tavsiye etmiyorum ama yine de siz bilirsiniz. Daha farklı oyun ile hile yöntemleri çıkarsa yazımda sizler için her vereceğim. Şimdiden keyifli oyunlar. 

SON EKLENEN SONSUZ HİLE KODLARI:

 • 4DLIE41S
 • QCDP154A
 • ZXSPUFSC
 • 1SKRDNVS
 • A2S6DRTQ
 • AS24QWVJ
 • LKIMIDS4
 • VCPORT1S

Sorunsuz çalışan hile kodları sürekli yenileri eklenerek güncellenmektedir. Çalışmayan kodlar olursa bize lütfen bildirin. Yenisi ise hemen değiştirelim.

"Brawl Stars 100.000 Elmas Hilesi (2021 Yılı Güncel Hile)" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Brawl Stars 100.000 Elmas Hilesi (2021 Yılı Güncel Hile)" - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KOSGEBKrediler.Com