Hibe Kredi

Bedava Saç Ekimi Yapan Devlet Hastaneleri Hangileridir?

Bedava Saç Ekimi Yapan Devlet Hastaneleri Hangileridir?

Dökülen saçlarınızı ağrısız bir şekilde yeniden eski haline getirmenin tek yolu hiç şüphesiz ki saç ekim merkezlerinden geçmektedir. Saç ekim maliyetlerin oldukça yüksek olması ne yazık ki bir çok saç dökülmesi ile karşı karşıya gelenlerin bu hayalinin gerçekleşmemesine neden olmaktadır. Ancak bazı özel ve devlet hastaneleri belli sayılarda bedavaya müşterilerine tamamen tanıtım amacı ile saç ekimi yapmaktadır. Cebinizden hiç bir ücret ödemeden saç yada sakal dahil olmak üzere ektirmek isteyenler bu fırsatları değerlendirmenizi tavsiye ederim.

Hiç Parasız Tamamen Bedava Saç Ektirme Nasıl olur?

Bedavaya saç ve sakal ektirmek oldukça mümkündür. Özel hastanelerin bu karlı işte yer almak amacı ile bir çok kez ücretsiz olarak saç yada sakal dökülmesi sorunu yaşayanlara ekim için ücretsiz olarak hizmet verdiğini hepimiz tarafından bilinmektedir. Saç ekim maliyetlerinin oldukça yüksek olması ne yazık ki dar bütçeli vatandaşlarımızın bu hizmetten istifade edememesine sebep olmaktadır. Devlet hastanelerinin de özel hizmete girmesinden dolayı saç ekim masraflarını karşılamaması düşük gelirdeki bu sorun ile karşı karşıya kalanları ne yazık ki üzmektedir. Ancak bedava bu hizmetten sizlerde biraz zorda olsa kesinlik ile yararlana bilirsiniz. Tek yapmanız gereken kampanyaları takip etmeniz yada şu yönteme başvurmanızdır. Bu arada biliyorum sizleri çok fazla ilgilendirmiyor ama bilginiz olması amacı ile özellik ile belirtmek istiyorum Türkiye pazarında bir çok yerde saç satın alan perukçular kuaförler mevcuttur.!

Televizyon Programlarını Takip Ediniz!

Özellik ile sabah programlarına ait sağlık programlarını çok yakından takip etmenizi tavsiye ederim. Bu programlarda bir çok soruna karşı sponsor olan hastaneler tanıtım amacı şifa arayan insanların dertlerine bedava derman bulmaktadırlar. Bir çok kez fazla kilo sorunu, eklem problemleri ve özellik ile cilt sağlık sorunlarından dolayı insanların bedavaya sağlık hizmeti aldığını hepiniz gibi bende şahit oldum. Eğer sizler de bu önerimi dikkate alıp sabah saatlerinde yayımlanan sağlık programlarına telefon ile yada şahsen giderek müracaat ederseniz emin olun ki er yada geç saç dökülme sorununuz için bedavaya hizmet alacaksınızdır.

Bedavaya Saç Eken Merkezlerin Kampanyalarını Kaçırmayın

Özellik ile yeni açılan saç ekim merkezleri başlatmış oldukları kampanya ile açılışlarına özel ilk 100 kişiye tamamen bedavaya saç ekim imkanları sağlamaktadır. Açmış oldukları saç ekim merkezlerinde yapmış oldukları kampanya fırsatlarını ise daha çok İnternet aracılığı müşterilerine duyurmaktadırlar. Şehir dışından bu fırsatı yakalayan hastalarına ise ayrıca konaklama imkanı da sunan bu hastaneler daha çok İstanbul ve Ankara gibi büyük illerimizde mevcuttur. Sizlerde bu olanaklardan yararlanmak için saç ekimi yapan İnternet sitelerini takip etmeyi ihmal etmeyin.

Kampanya detayları: Daha çok bir seans üzerinden ortalama 3000 ile 4000 arasından saç kökü nakli ile sınırlandırılır. Belli tarihler arasından uygulama sağlanır. 2018 yada 2019 gibi senelere bağlı kalınmaz. Ancak belli aylarda belli günlerde doktorun operasyon boşluklarında saç ekimleri yapılmaktadır. Cinsiyet ve yaş ayrımı gözetilmez, ancak hastanın 18 yaşından büyük olması tercih edilir.

Bedava olarak saç eken merkezler mutlaka bu işlemi sınırlı sayıdaki hastalara uygularlar. Hastanın herhangi bir kronik rahatsızlığı (yaşamsal kalp sorunu) olmaması aranan en öncelikli şarttır.

Bedavaya daha önce saç ekimi yapan doktorumuz

Bedavaya daha önce saç ekimi yapan doktorumuz

Doktor Serkan AYGIN https://www.facebook.com/DrSerkanAygin daha önceleri böyle bir kampanyaya imza atmıştır. Telefon numarası: 0555-100-40-40 olan bu değerli hocamız şuan için bedavaya saç ekimi yapıp yapmadığını inan bende bilmiyorum 🙂

Saç ekimin tecrübesini yaşayan bir arkadaşın deneyimleri;

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
  1. Kamil dedi ki:

    Konya ücratsiz saç ekimi tedavisi yapan hastane varmı ?