KOSGEB Kredi

Acil Kredi Lazım 5 Dakika’da 20.000 Lira Bulma Yolları


Acil Kredi Lazım 5 Dakika’da 20.000 Lira Bulma Yolları

Hiç ummadığınız anda acil kredi lazım olduğu vakit insanın eli ayağına dolaşmıyor dersek yalan olur. Hele bir de mevzuubahis olan konu sağlık ise kredinin ivedilik durumu çok daha önem kazanmaktadır. Bu tür durumlarda 5 dakika içinde nakit paraya ulaşmak için bir çok yöntem vardır. Bu yöntemler ile ele geçecek olan nakit para kredi notu sorunsuz olanlar için 40.000 hatta ticari ise 80.000 liraya kadar çıkarken, kredi notu düşük olanlar için ise 20.000 lira kadar 2021 da çıkmaktadır. Her iki şartlarda bulunanlar için en az 6 ay en fazla ise 36 ay vadeli acil jet hızındaki kredinizi sayacağımız şu 5 yöntemden biri ile temin edebilirsiniz.

Banka Kredi Vermiyorsa Bize Gelin!

Acil kredi başvuruları için bizler 2 kesim için çıkan yollar üretmekteyiz. Bunlardan bir tanesi kredi notu düşük olanlar bir diğerleri de kredi notlarında herhangi bir sorun yaşamayanlardır. Kredi notu sorunsuz olanların acil krediye en hızlı bir şekilde ulaşmalarında ki yöntemler.

 1. SMS aracılığı ile yapılan kredi başvuruları
 2. İnternet Mobil Uygulamalar ile yapılan kredi başvuruları
 3. Telefon bankacılığı ile yapılan müracaatlar
 4. Sosyal ağlar üzerinden yapılan kredi başvurularıdır.

Kredi notu düşük olanların ise acil kredi başvurmadaki alternatifleri

 1. Faturalı hatları üzerinden 6 ile 12 ay vadeli en az 1.000 en fazla ise 15.000 lira kredi ala bilirler. Nasıl mı? İşte burada
 2.  Senet karşılığında PEŞİN komisyonlu olarak kredi alabilmeleri.
 3. Beyaz eşya satan mağazalardan bozdurma teknikleri ile para temin etmeleri
 4. Kredi kartları ile kuyumculardan taksitli altın alıp bozdurarak para bulma

yöntemleridir.

1- İnternet bankacılığı üzerinden yapılan acil kredi başvuruları

Teknolojinin artık ceplere de girmesi ile birlikte buna ayak uyduran bankalar acil kredi ihtiyacı olan vatandaşlara hafta sonu dahil hizmet suna bilmek adına oluşturdukları güvenli İnternet sayfalarından kredi imkanları sunmaktadır. Hemen hemen her banka (genelde özel bankalar) bu imkanı sunmaktadır. Bu imkanları sunmak ile yetinmeyen bankalar yine akıllı telefon sahipleri için oluşturdukları mobil uygulamalar ile daha hızlı bir şekilde hizmet sunabilmektedir. Bu hizmeti en şekilde sunan bankalar arasında bizce ilk sıra Akbank Direkt ve sonrasında CEPTETEP ve MobilDeniz gelmektedir. İnternet üzerinden acil kredi başvurularınızı İster bankaların İnternet üzerinden ister ise mobil uygulamalarını indirerek anında sağlayabilirsiniz.

Üstelik bu başvuru yöntemlerinde herhangi bir gelir belgesiz beyan etmek zorunda değilsiniz. Ayrıca krediniz onayladığı taktirde yine kefil de banka sizden istememektedir.!

2- İnternet sitesi üzerinden acil kredi başvurusu nasıl yapılır?

Kredi kullanmaya karar verdiğiniz banka için İnternet’ten acil kredi başvurusu yapabilmeniz için ilk olarak ilgili bankanın resmi web sitesine girmeniz gerekmektedir. Mutlaka ana sayfasında kredi başvurusu adı altında bir bağlantı göreceksiniz. İlgili bağlantıyı tıkladıktan sonra ise açılan sayfada,

acil-kredi-lazim-bankalar-vermiyor-ne-yapmaliyim

diye bir pencere açılacaktır. Her ne kadar da renkleri ve şekilleri değişiklik gösterse de sizden istenilen TCN yani Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız akıllı veya normal cep telefona ait numara ve sitenin güvenliği için güvenlik kodunun ilgili alana girilmesidir. Bu başvurular genelde acil kredi lazım diyenler için yapılan başvurulardır bu neden ile kullanmak istediğiniz kredinin nedeni sormazlar. Şayet araç veya konut kredisi kullanacaksanız bunu yine bankanın ana sayfasında yer alan ilgili sekmeden sağlamanız gerekmektedir. Ön başvurunuz sistemde yer alan kredi notunuz da ki dereceye göre değerlendirerek size otomatik bir cevap verecektir. Gelen cevapta yer alan limiti ve ödeme koşulunu kabul etmeniz durumdan acil kredi ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

3– Mobil uygulamalar üzerinden acil kredi başvuruları nasıl yapılır?

Mobil uygulama üzerinden acil kredi başvurusu yapabilmeniz için ilk olarak o bankaya ait olan mobil uygulamayı akıllı cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Mobil sisteme girebilmeniz için ise banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Şayet banka müşterisi değilseniz dahil TCN ile de bir çok mobil uygulamaya girebilirsiniz. İster müşteri numaranız ister ise TCN ile giriş sağladığınız uygulamada mutlaka ama mutlaka kredi başvurusu isimli bir sekme göreceksinizdir. Sol yandaki da ki resimde ki gibi. Başvur sekmesini tıkladığınızda bu kez sizden İnternet’ten kredi başvurusu işlemlerindeki gibi kimlik bilgileri yerine size özel olarak daha önce tanımlanmış kredi limiti kredi faiz oranları ve aylık ödeme tutarını göreceksiniz. Sağ yandaki resimdeki gibi. Şayet bankanın size özel olarak oluşturduğu kredi mitini faiz ve aylık geri ödeme miktarlarını kabul ediyorsanız altta yer alan hemen başvur sekmesini tıklamanız yeteli olacaktır. Muhtemelen krediniz 5 veya 10 dakika ya kadar mevcut hesabınıza aktarılacaktır. Tüm bu işlemler yukarıda da belirttiğimiz gibi banka sicili temiz ve kredi notu değeri normal ve üstü olanlar içindi ya peki kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar var mıdır, varsa hangileridir? ne yapmalıdırlar?

4- Telefon bankacılığı ile acil kredi başvurusu yapmak!

İnternet üzerinden başvuruların kabul edilmesi ile birlikte her ne kadar da olsa popülistliğini yitirmiş olsa da hala bir çok vatandaşımız telefon bankacılığı üzerinden kredi başvurusunda bulunmaktadırlar. Bankalarda bu uygulamayı bu neden den dolayı halen faal olarak tutmaktadırlar. Bankalara ait telefon bankacılığı numaraları ise şu şekildedir.

 • İş bankası → 0-850 724-07-24
 • Garanti bankası → 444-03-33
 • Akbank → 444-25-25
 • Denizbank → 0-850-222-08-00
 • Halkbank → 0-850-222-04-00
 • Şekerbank → 0-850-222-78-78

numaralardan hızlı bir şekilde başvuruda buluna bilirsiniz.

Kredi Çıkmıyorsa Nasıl Alabilirim Diyorsanız..

Bankalardan kredi çıkmıyor diyorsanız sizlere artık illegal yöntemler haricinde para bulmaktan başka yol kalmamıştır demektir. İllegal dediysek hemen endişelenip sizleri kötü serüvenlere sürükleyecek değiliz. Değişik metotlar ile biraz daha teferruat şekilde para bulma yollarından bahsedeceğiz. Bu yollardan benim kafama yatan en iyisi kesinlik ile herhangi bir faturalı hat üzerinden alınan kredidir. Şunu net bir şekilde de belirtiyorum ki asla bu yöntem ile dolandırılmazsınız.  Tabi bizim dediğimiz şekilde bu işi hallederseniz. Özellik ile 5 bin Lira kredi gibi ufak tutarlara ihtiyacınız var ise bu yol sizi sıcak paraya gün içinde ulaştıracaktır. Tek yapmanız gereken faturalı hattına ait fatura ödeme noktasına gidip, adınıza kayıtlı olan cihazı almanızdır. Aynı anda cihazı dahi elinize almadan ilgili firma size cihazı peşin paraya alıp faturanıza 12 aya kadar taksitlendirme yapacağından hiç şüpheniz olmasın..

En Hızlı Kredi Veren Banka Hangisi?

Hızlı olarak taksitli nakit paraya kavuşmanın en iyi yolu bana kalırsa kredi kartlarından geçmektedir. Şayet 10.000 TL yada 15.000 TL gibi en fazla nakit ihtiyacınız var ise kredi kartından bu parayı taksitli olarak tedarik etmek çok mantıklıdır. Nasıl? kredi kartımdan taksitli olarak acil para ihtiyacımı karşılarım diye sorarsanız Taksitli Nakit Avans Nedir? Nasıl Çekilir? (ATM-MOBİL) içeriğime girmeniz yeterlidir. 12 aya varan ve 15.000 TL gibi bir nakit ihtiyacınızdan fazla bir ihtiyaca sahipseniz o zaman size önereceğim yol değişir. Bu kez kesinlikle özellikle İnternet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu imkanı sağlayan bir bankayı tercih etmeniz gerekir. Benim sizlere 36 ay vadeli olarak oldukça da makul faiz oranlarına sahip önereceğim bir bankamız olacak.

 • Bu bankamız ING olmaktadır. Banka 36 aya kadar bütün vadelerine aylık %1.44 faiz uygulayarak hızlı kredi imkanı sağlamaktadır.
ING Bankası 36 Ay Ödemeli Acil Kredi Desteği
Miktar Aylık Ödeme Toplam Maliyet
20.000 TL 750,79 TL 27.028,65 TL
27.500 TL 1.032,34 TL 37.164,34 TL
30.000 TL 1.126,19 TL 40.542,83 TL
35.000 TL 1.313,89 TL 47.299,94 TL

ING kredi başvurunuzu T.C. kimlik ve size ait cep telefon numaranız ile hemen bu formu doldurarak yapabilirsiniz.

"Acil Kredi Lazım 5 Dakika’da 20.000 Lira Bulma Yolları" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"Acil Kredi Lazım 5 Dakika’da 20.000 Lira Bulma Yolları" - 113 YORUM
 1. Mahsun yılmaz dedi ki:

  Acil 15000 bin lazım tel

1 16 17 18
KOSGEBKrediler.Com