Hibe Kredi

Çok Acil Kredi Lazım 5 Dakka’da 20 30 Bin Lira Para Bulma Yolları

Kredi çıkmıyor diye kesinlikle üzülmeyin. Çünkü, çok acil krediye ihtiyacınız var ise en doğru yerdesiniz. Emin olun, Findeks KKB kredi notunuz düşük dahi olsa kesin olarak size kredi çıkartma yöntemleri ile yardımcı olacağız. Üstelik ücretsiz ve komisyonsuz olarak bu yardımı sizlere sağlayacağız. Böylelikle banka kredi vermiyor diyenler bile en az 3 ay taksitli 5.000 TL kredi kullana bilecektir. Üst limit ise 20.000 TL kadar 12 ay vadeli olmaktadır. Kredinin limiti 2023 yılında 30.00 TL kadar çıktığını da ayrıca bilmenizi isterim. Bankalar kredi vermiyor nereden, nasıl alabilirim diye arayış içinde olanlar, hazırsanız hadi 5 dakika içinde paranızı tedarik edelim.

Çok Acil Kredi Lazım 5 Dakka’da 20 30 Bin Lira Para Bulma Yolları

Çok acil para ihtiyaçlarını tedarik etmek isteyen arkadaşlar bazen dolandırıcılık olayları ile ne yazık ki karşılaşmaktadırlar. Bu duruma düşmemek için asla ön ödeme yapmayınız. Elden yada  senetli her ne olursa olsun kesinlikle ön ödemesiz size yardımcı olacak arkadaşlarınız dan borç alın.

Kredi Çıkmıyor Diye Üzülmeyin, Banka Kredi Vermiyorsa Bize Gelin

Bankalardan kredi alamayanların sayısı her gün artmaktadır. Bununla doğru orantılı olarak kredi çıkmıyor diye üzülmeyin, bize gelin diye sloganlarıyla her gün bir danışmanlık firması kurulmaktadır. Ama ne yazık ki bu firmaların ben bir çoğuna güvenmiyorum. %80 oranı insanlardan peşin komisyon alarak sözde kredi danışmanlık hizmeti sağladıklarını iddia etmektedir. Geri kalan %20 oranındaki danışmanlık firmaları ise gerçekten yapmış oldukları bağlantılarla, kredi çıkmıyor diyenlere ciddi faydaları olmuştur. Özellikle emekliler için işini ehli danışmalık firmaları şuan 60.000 TL kadar kredi çıkarta bilmektedir. Bunu ben bizzat Kara Listedeki İcralık Olan Emekliye 60 Bin TL Kredi de özellikle anlattım. Peki, kredi çıkmıyor diye üzülmeyin, banka kredi vermiyorsa bize gelin diyen firmalar başka hangi yollarla size nakit olanağı sağlamaktadır?

 1. Faturalı hat üzerinden 12 aya varan 15 bin TL üst limitli kredi imkanı sağlaya bilirler. Bunun detaylı anlatımını firmalarla birlikte Vodafone Faturalı Hatlara Nakit 15 Bin TL Kredi sayfamda anlattım.
 2. Senetle kredi imkanı sağlamaktadırlar. 15 Sn de Senetle Para Veren Yerler isimli sayfamda yine bu firmaların hangileri olduğunu, size nasıl yardımcı olabileceklerinden bahsettim.

Bankalardan kredi çıkmıyor diye üzülenler için emin olun bu 2 yöntem kesinlikle çözüm olacaktır. Belki ihtiyaçları olan 25.000, 30.000 TL kadar kredi çekemeyebilirler. Ama, kesinlikle acil ihtiyaçları olan en az 5.000 TL taksitli nakit ihtiyaçlarını en hızlı yoldan karşılayabileceklerdir. Bu 2 yöntem özellikle belirtmiş olduğum gibi bankalardan kredi çekemeyenlerin acil ihtiyaçlarını karşılamaları için oluşturulmuştur. Peki, bankalardan kredi çekebilenler acil kredi başvurularını en hızlı şekilde nasıl yapabilirler?

 1. SMS
 2. Mobil Bankacılık
 3. Telefon Bankacılığı

Emin olun bu 3 yöntem sayesinde hafta sonu dahi olsanız kredi başvurusunda bulunabileceksiniz. Böylelikle acil kredi lazım diyenler ışık hızında kredilerine ulaşmış olacaklar.

NOT: Biraz sonra bahsedeceğim bu 3 acil kredi çekme yönteminden Findeks KKB kredi notu skorundan ötürü yararlanamayacağınız düşünüyorsanız, yanlıyorsunuz. Çünkü, 2021 tarihi itibarıyla pandemiden ötürü kredi sicil affı yasası çıktı. Bu yasadan nasıl yararlana bileceğini ise sizler için hazırladığım başvuru dilekçe örneğiyle birlikte sitemde paylaştım. Sicil Affı Yasasından Yararlanarak Nasıl Kredi Çekilir? de detayları sizlerde görebilirsiniz.

Sizleri çok mutlu edeceğini düşündüğüm bu müjdeli haberimden sonra, şimdi sıra geldi bankalar üzerinden acil kredi ihtiyacını karşılamak isteyenler için bahsetmiş olduğum 3 yöntemin detayların neler olduğuna.

1- SMS Atarak Kredi Başvurusu Yapmanın En Hızlı Yolu

SMS atma, en basit kredi başvurusunda bulunma yöntemidir. Nerede ise tüm bankalar SMS ile kredi başvurusunda bulunmaya olanak sağlar. Bankanın maaş müşterisi dahi olmasanız SMS atarak ihtiyaç kredisine en hızlı şekilde erişim sağlaya bilirsiniz. Acil kredi başvurusunda bulunacaklar için SMS ile kredi başvurusunda bulunmak bunun için 1. yöntem olarak yer verdim. SMS ile acil kredi ihtiyacınızı ışık hızında sağlamak için ise tek ihtiyacınız olan T.C. kimlik numaranız ve herhangi bir cep telefonudur. Bunun haricinde bilmeniz gereken ise SMS ile kredi başvurusunda bulunacağınız, bankanın kısa mesaj kredi başvuru numarasıdır. T.C. kimlik numaranızı bizler bilemeyiz. Bununla birlikte cep telefonunu da sizlere sağlayamaya biliriz. Ama, aşağıda sizlerin acil kredi ihtiyacınızı sağlamak için tüm bankaların SMS kredi başvuru numarasını sağlaya biliriz.

 1. Ziraat Bankası: TUKETICI T.C. Kimlik No Kredi Tutarı Geri Ödeme Vadesi Aylık Net Geliriniz. Bu bilgileri 4747 numarasına SMS olarak atınız. Örnek: TUKETICI 11111111111111 20000 36 3000
 2. Vakıfbank: KREDI T.C. Kimlik Numaranız Aylık Geliriniz yazıp, bu mesajı 5724 numarasına atmanız gerekiyor. Örnek: KREDI 11111111111111111 5000
 3. Denizbank: KREDİM T.C. Kimlik Numarası 3280 numaraya SMS atın. Örnek: KREDİM 11111111111111
 4. Akbank: Kredi T.C. numara 4425 numaraya mesaj atınız. Örnek: Kredi 111111111111111111
 5. Türkiye İş Bankası: NAKİT T.C. Kimlik Numarası Kredi Miktarı Aylık Gelir 4402 mesaj atınız. Örnek: NAKİT 11111111111111111111 50000 6000
 6. QNB Finansbank: T.C. Kimlik Numarası 5030 numarasına mesaj olarak atılır. Örnek: 111111111111111111111

SMS ile acil kredi ihtiyacını karşılamak isteyenler için tavsiye edeceğim 6 bankamızın kısa mesaj numaraları bunlar. Farklı bankalar üzerinden SMS kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, Cep Telefonu SMS İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu sayfama girmeniz yeterli olacaktır.

2- Mobil Bankacılık Üzerinden Çok Acil Kredi İhtiyacınızı Hemen Karşılaya Bilirsiniz

Mobil bankacılık uygulamasıyla tanıştıktan sonra, banka şubesinden ben kredi çektiğimi hiç hatırlamıyorum. Bunun bir çok nedeni var. Ama en büyük nedeni ise acil para ihtiyacımı hafta sonu dahi olsa karşılayabiliyor olmasıdır. Diğer benim için en büyük sebebi ise gelir belgesiz olduğum halde bu yöntemle kredi kullanabiliyor olmamdır. Bu nedenle işsiz ama Findeks KKB kredi notu sorunsuz olanlar için en hızlı ve acil kredi başvurusu yapmanın 2. yolu kesinlikle mobil İnternet bankacılığıdır.

Kredi Çekmek İçin Kredi Notu Ne Kadar Olmalı? En Yüksek Kredi Notu Kaç? da işsiz olsanız bile mobil bankacılık üzerinden acil kredi ihtiyacınızı karşılamak için gerekli olan puan aralığını görebilirsiniz.

Peki, sizler mobil bankacılık üzerinden cumartesi, pazar dahi olsa nasıl acil para ihtiyacınızı kolaylıkla karşılaya bilirsiniz?

 1. Kredi kullanmak istediğiniz herhangi bir bankaya gidin. (Benim tavsiyem AKBANK)
 2. Vadesiz olarak TL cinsinden mevduat hesabı açtırmak istediğini söyleyin. (Bireysel müşteriler departmanına)
 3. Ücretsiz olarak sadece nüfus cüzdanınız ile mevduat hesabınız açılırken, bir yandan da İnternet bankacılığı giriş için şifre talebinde bulunun.
 4. Şimdi ister, google play üzerinden mevduat hesabı ve şifresini aldığınız bankanın uygulamasını indirin. İsterseniz, doğrudan İnternet sitesine giriş yapın.
  1. Tavsiyem üzerine AKBANK tercihinde bulunanlar uygulamayı BU ADRES üzerinden indire bilirler.
  2. Doğrudan İnternet sitesinden başvuru yapacaklar ise BURADAKİ ADRES üzerinden giriş yapabilirler.
 5. Şimdi almış olduğumuz tek kullanımlık şifremiz ve müşteri/T.C. kimlik numaramızla mobil bankacılık girişimizi yapalım.
 6. Mobil bankacılık sayfasının en altına inelim. Resimde gözükmüş olduğu gibi karşınıza KREDİ İŞLEMLERİ çıkacak. Ona dokunalım. blank
 7. Şimdi ise şayet benim gibi daha önce kredi kullandı iseniz bu kredileri göreceksiniz. (Bu arada yukarıdaki dediğim gibi acil kredinizi bu şekilde çalışmayan (işsiz) biri dahi olsanız, karşılaya bileceğinizi sizlerde görmüş oldunuz.) Bu bölümde yine resimde olduğu gibi YENİ KREDİ BAŞVURUSU YAP diyelim. blank
 8. Bu sefer karşınıza muhtemelen bankanın adınıza tanımlamış olduğu kredi kampanyası çıkacaktır. Bu bankalara göre değişir. Ayrıca, adınıza çıkacak olan kredi tutarı Findeks KKB kredi notu değerinize göre de değişebilir. Bana sizin de resimde görmüş olduğunuz miktar çıktı. Bu alandaki rakam ve geri ödeme tutarları hesabınıza geliyor ise, HEMEN BAŞVUR demeniz gerekmektedir. blank

Bundan sonrası artık çok kolay. İş tamamen sisteme kaldı. Şayet sistemin adınıza tanımladığı kredi miktarını kabul etti iseniz, ONAY HEMEN alır. Eğer, farklı tutarlar girdi iseniz Findeks KKB kredi notunuza göre onay alır yada almaya bilir. Şayet almazsa da farklı tutarlarda kredi miktar ve vadesi girişi yapabileceğinizi de bilmelisiniz. Böylece onay almayan kredinizi farklı miktar ve vadeler girerek onay aldıra bilmektesiniz.

Akbank 20 Bin TL 36 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi Veriyor da maaş bordrosuz bir şekilde nasıl acil kredi ihtiyacımı karşıladığımı göre bilirsiniz.

Evet arkadaşlar, mobil bankacılık üzerinden acil kredi ihtiyacınızı bu şekilde karşılaya bilirsiniz. Ben daha önce de bahsetmiş olduğum gibi bir çok defa hafta sonu dahi olsa acil nakit para ihtiyacımı bu şekilde karşıladım. Bunun kanıtı ise yukarıda yer verdiğim bağlantıda. Şimdi sıra geldi, acil kredi ihtiyaçlarınız için telefon bankacılığı üzerinden kredi başvurusunun nasıl yapıldığına.

3- Telefon Bankacılığı Üzerinden Basitçe Kredi Başvurusunda Bulunma

Telefon bankacılığı, teknolojiden çok fazla anlamayan, yada kafa yormak istemeyenlerin en çok kredi başvurusu için tercih etmiş olduğu yoldur. Dolayısıyla acil nakit kredi ihtiyaçlarınızı halen bu yöntemle sizlerde karşılaya bilirsiniz. Fakat, şunu belirtmem gerekir ki! Son yıllarda insanlarımızın yer ver yersiz aramalarından dolayı yaşanan yoğunluk nedeniyle işlem süreniz biraz uzaya bilir. Telefon bankacılığında benim bu nedenle görmüş olduğum tek ve en büyük sıkıntıda budur. Bunun haricinde, özellikle mevduat hesabınızın olduğu bankanın telefon bankacılığı numarasını ararsanız, acil nakit ihtiyacınız 5 dakika gibi kısa bir sürede çözüme ulaşacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

blank

Eğer ki, bu yöntem sizin de kafanıza yattı ise, tek yapmanız gereken, aşağıdaki bankalara ait telefon bankacılık numarasını aramanızdır.

 • İş bankası → 0-850 724-07-24
 • Garanti BBVA → 444-03-33
 • Akbank → 444-25-25
 • Denizbank → 0-850-222-08-00
 • Halkbank → 0-850-222-04-00
 • Şekerbank → 0-850-222-78-78
 • Vakıfbank → 0-850-222-07-24
 • ING → 0-850-222-06-00
 • TEB → 0-850-200-06-66
 • Ziraat Bankası 444-00-00

Numarasını vermiş olduğumuz bankaların bazılarında otomatik işlem menüsünde KREDİ BAŞVURUSU yer almaktadır. Her birinde bu tuşlar farklı numaradan oluşmaktadır. Bu sebeple bu bilgiyi ne yazık ki veremiyoruz. Ama, eğer ki, acil kredi başvurunuzu telefon bankacılığı üzerinden, menüden yapmak istemiyorsanız, müşteri temsilcisine de bağlanabileceğinizi bilmenizi isterim.

En Hızlı Acil Kredi Veren Bankalar Hangisi?

Çok acil kredi ihtiyacınızı nasıl karşılaya bilirsiniz. Findeks KKB kredi notu değeriniz düşük olsa yada olmasa bile bunun yapmanın her iki yolunu sizler için paylaştım. Şimdi sıra geldi acil kredi veren bankalar hangisi? Bu işlemleri için benim sizlere tavsiye edeceğim bu bankalara. En hızlı acil kredi veren bankaların hangisi olduğuna geçemeden önce, aklıma sonradan gelen, ama sizin kesinlikle işinize yarayacak bir konuya değinmek istiyorum.

Findeks KKB kredi notu değeriniz düşük olsa bile, hatta icralık dahi olsanız, kredi çekebileceğiniz bir yol daha var. Bu ise taksitli nakit avans tır. Taksitli Nakit Avans Nedir? Nasıl Çekilir? (ATM-MOBİL) de bu imkanların detaylarını öğrene bilirsiniz.

Şayet makalemi baştan sonra kadar okudu iseniz, size söz verdiğim gibi taksitli acil para bulmak için tüm yolları seferber ettim. Şimdi artık en hızlı acil kredi veren bankalar hangileri bunu listeleye bilirim. Sonrasında ise içlerinden seçtiğimiz birinin imkanlarına değinmek istiyorum.

 • AKBANK
 • Garanti BBVA
 • QNB Finansbank
 • ENPARA
 • Türkiye İş Bankası
 • TEB
 • ING

En hızlı acil kredi veren bu bankaların içinden en az 3 tanesiyle çalıştım. Gerçekten özel banka olmaların ayrıcalığını bana yaşattılar. İçlerinde ise bu ay önereceğim banka ve sağladığı imkanları ise şu şekildedir.

 • Bu bankamız ING olmaktadır. Banka 12 ay ⇒ %2.44 ve 24 ay için %2.54 uygularken 36 ay için %2.59 faiz uygulayarak hızlı kredi imkanı sağlamaktadır.
ING Bankası 36 Ay Ödemeli Acil Kredi Desteği
Miktar Aylık Ödeme Toplam Maliyet
20.000 TL 948,83 TL 34.157,64 TL
25.000 TL 1.186,03 TL 42.697,23 TL
30.000 TL 1.423,24 TL 51.236,64 TL
35.000 TL 1.660,45 TL 59.775,96 TL

ING kredi başvurunuzu T.C. kimlik ve size ait cep telefon numaranız ile hemen bu formu doldurarak yapabilirsiniz.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 1 Ortalama: 1]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 123 YORUM
 1. Metin dedi ki:

  Merhaba. 200 bin tl’ye ihtiyacım var. Fazlasıyla geri öderim hatta büyük ihtimalle çok kısa süre sonra öderim çünkü sadece hesabımda görünmesi gerekiyor. Teşekkürler

1 18 19 20