KOSGEB Kredi

100 USD İle Zengin Nasıl Olunur? (1000 2000 TL Yatımla Hızlı Para Kazanma)


100 USD İle Zengin Nasıl Olunur? (1000 2000 TL Yatımla Hızlı Para Kazanma)

Zengin olmak istiyorsanız, alışanın dışında işler yapmanız şarttır. Yani, bir fabrika işçi veya memurluk yaparak zengin olmazsınız. Peki, hızlı para kazanarak zengin olmak için ne yapmanız gerekiyor? Nasıl zengin olunur? Bunun için sizde olması gereken iki şey olmalı. Birincisi en az işinizi kurmak için 100 USD, buda TL olarak ortalama 1000 2000 TL diyebiliriz. İkincisi ise kurmanızı önerdiğimiz iş için kendinizi geliştirmeniz. Böylelikle inancınızı da işinize katarsanız, çok kısa sürede gerçekten zengin olabilirsiniz. Bunu hatta birlikte de yapabiliriz. Nasıl mı? işte çok para kazanmaya giden yolun anahtarı.

Sıfırdan Zengin Olma Yolları Nelerdir?

Sıfırdan zengin olmak istiyorsanız, hayatınızda bazı değişiklikler yapmanız mutlaka gerekir. Bu değişikliklerin en başında ise yapacağınız doğru bir iş gelir. Doğru iş nedir? Diyorsanız, size kısa sürede çok para kazandıracak bir iş planı olmalıdır. Aynı zamanda bu işin gerçekten var olması gerekir. Peki, sıfırdan zengin olma yolları nelerdir için önereceğiniz bu iş nedir? Benin ilk olarak önereceğim, sadece ülkemizin değil, tüm Dünyanın kabul etmiş olduğu kripto para madenciliği gelmektedir. Evet, biliyorum, bir çoğumuz bu iş modeline uzağız. Zaten uzak olmanızdan dolayı çok para kazanacaksınız. Çünkü hepimizin de bildiği her zaman işi ilk yapanlar kazanır! Haksız mıyım? Şayet sizde bana hak veriyorsanız, ilk olarak kripto para madenciliğin nedir? Bunu kısaca bilmeniz gerekir. Daha sonra nasıl yapılacağı hakkında ufakta olsa bilgi sahibi olmalısınız. İlk olarak kripto para madenciliği nedir? Sizlere kısa olacak bunu açıklayayım.

 • Kripto para madenciliği yapmak için tasarlanmış özel donanım ve yazılımlara sahip makinelerin karmaşık probleminin çözülmesidir.

Temel mantık ve amaç tamamen kısaca budur. Bu madenciliği yapmak için ise önünüzde tam 4 tane seçenek vardır. Bu seçenekler nelerdir, yine sizlere kısaca açıklamak istiyorum.

 1. ASIC ⇒ Bu yöntemde ASIC cihazlar kullanılır. BTC, LTC gibi kripto para madencilikleri için bu yöntem kullanılır. Yüksek maliyetli cihazlarla yapılır. Bundan dolayı bu madencilik yolu bizim için çok maliyetlidir. TAVSİYE ETMİYORUZ!
 2. GPU ⇒ Bilgisayarların ekran kartları üzerinden yapılan madencilik türüdür. Çok yüksek GB sahip ekran kartları gerekmektedir. Bundan dolayı da bu madencilik türü de benim için maliyeti yüksek olduğunda dolayı uygun değildir. Bu nedenle bu madencilik türünü de bizler TAVSİYE ETMİYORUZ!
 3. Prof Of Active ⇒ Bu madencilik için kesintisiz bir İnternet hattına sahip olmanız gerekir. Bununla birlikte işlemcisi ve RAM bellek oranı yüksek bir bilgisayarınız olması yeterlidir. Biraz da teknik bilgiye sahip iseniz bu madenciliği yapabilirsiniz.
 4. Havuz Madenciliği ⇒ Çok fazla bir bilgiye sahip olmanız gerekmez. Teknik olarak bir bilgi sahibi olmanıza da gerek yoktur. Çünkü tüm madencilik işlemlerinizi sizin yerinize çalışmayı kabul ettiğiniz firma yapar. Yapmış olduğunuz yatırım miktarına göre de size gelir verir. Sıfır maliyetle işinizi kura bileceğiniz için ve yapmış olduğunuz yatırım miktarına göre net gelir elde edebileceğiniz den dolayı bizler bu madencilik türüne EVET diyoruz.

Sıfırdan zengin olmanın yolu olarak önerdiğimiz en mantıklı olanı olduğu için Havuz Madenciliği tir. Peki Havuz Madenciliğini nasıl yapabilirsiniz?

Kısa Yoldan Zengin Olmanın Püf Noktaları

Kısa yoldan zengin olmanın püf noktaları DOĞRU iş modelinin seçilmesiyle başlar. Seçmeniz gereken bu iş modeli olarak ise bizler çağımızın kabul etmiş olduğu kripto para madenciliğini tavsiye etmekteyiz. Kripto para madenciliğinde ise önereceğimiz kazı türü HAVUZ MADENCİLİĞİ tir. Bunun haklı sebebini ise yukarıda diğer madencilik türleriyle karşılaştırarak sizlere gösterdik. Peki, havuz madenciliğini nasıl yapabilirsiniz? Bunun için izlenmesi gerekilenler nelerdir?

 1. Kazısını yapacağınız kripto para cinsini ilk olarak seçmeniz gerekir.
 2. Bu para birimini mevcut sergilenen borsasından satın almalısınız.
 3. Daha sonra kripto para madenciliği için anlaştığı firmanın İnternet sayfasına göndermeniz yeterlidir.

En basit yoldan kaba bir şekilde yapmanız gereken 3 adım sadece bundan ibaret. Sonrası ise, atmış olduğunuz kripto paranın miktarına göre bloke bedeli kapsamında aylık kazanç etmeye başlaya bilirsiniz. Peki, kripto para cinsi olarak hangi birimi seçmelisiniz? Dolayısıyla bundan dolayı da hangi madencilik firmasıyla çalışmalısınız?

Benim tavsiyem STARK CHAIN tir. Bunun en basit nedeni ise Stark Chain’in https://whitebit.com/ ve https://coinmarketcap.com/ gibi global bir borsada sergileniyor olmasıdır.

Hem global bir borsada sergilenmesi hem ise yüksek getirisinden dolayı, sizlere ben Star Chain madenciliğini tavsiye etmekteyim.

Stark Cain’i Birde Videosunu İzleyerek Yakından Tanıyalım:

 Şimdi sıfırdan zengin olmak için hangi işi yapmamız gerektiğini biliyoruz. İş modelimizi bulduğumuza ben eminim. Peki, bu iş bize ne kadar para kazandıracak? Bence Stark Chain madenciliğini nasıl yapabileceğine geçmeden, bu kazanç planını da bir görmeniz gerekiyor.

Kaç TL İle Ne Kadar Kazanç Elde Edebilirsiniz?

Startk Chain madenciliği yaparak bir çok kazanç planına sahip olabilirsiniz. Bu kazanç planları içinde aylık sabit, kayıt aldığınız referanslardan doğan gelirler ve eşleşmeler en öne çıkanlarıdır. Sizin de anlayacağınız gibi Stark Chain madenciliği sizlere sadece yatırdığınız yatırımın karşılığı olarak kazanç vermekle kalmamaktadır. Bunla birlikte, sizin tavsiyenizle Stark Chain madenciliği yapmaya başlayanlar dan doğan gelir sağlamaktadır. İlk olarak bu gelirlerden yapmış olduğunuz yatırım sonrasında, hiç bir şey yapmadan aylık alacağınız geliri sizler için paylaşmak istiyorum. Sonrasında diğer vermiş olduğu gelirlerden bahsedeceğim.

AYLIK YATIRIM KARŞILIĞI SABİT ALINACAK GELİR (USD)

YATIRIM MİKTARI ($) AYLIK KAZANÇ YÜZDESİ (%) AYLIK KAZANÇ MİKTARI ($) 12 AYLIK TOPLAM KAZANÇ ($)
50 14 7 84
100 14 14 168
200 14 28 336
400 14 56 672
500 14 70 840
1.000 15 150 1.800
2.000 16 320 3.840
4.000 17 680 8.160
6.000 18 1080 12.960
8.000 19 1.520 18.240
10.000 20 2.000 24.000

Tabloda yer alan kazanç miktarına bir örnek vermem gerekir ise,

 • 100 USD bir yatırım yaparsanız. Aylık %14 gelir elde ederseniz. Bu gelir miktarı da yine aylık 14 USD yapar, yıllık toplamda ise kazancınız 168 USD olur.

Şimdi ilk baktığınızda şunu diyebilirsiniz. 100 USD yatırım sonrasında alacağımız 168 USD ile mi ben zengin olacağım. Elbette HAYIR! İşin para kısmı orada değil zaten arkadaşlar. Para kısmı REFERASN ve EŞLEŞTİRME kısmında. Şimdi o geliri de anlatınca bana gerçekten 100 USD ile zengin olabileceğinize kendiniz hak vereceksiniz. Ama bunu sizlere göstermeden ufak bir sorum olacak? Arkadaşlar çevresinde şayet ben bu işi sizi tatmin edici bir açıklama yaparsam, EVET diyebilecek, cebinde 100 USD parası olan sadece 2 kişi var mı? Bence var! Çünkü kendimden biliyorum. Bulunduğum ilçede hiç bir eşim, dostum yok. Ama, alış veriş yaptığım şarküteri, sürekli yemek yediğim lokantacı bile işime çünkü EVET dedi. Sizin de kesinlikle 2 tane işinize eve diyecek birileri olacaktır. Şayet bunu başarır, aynı başarıyı da onlar gösterirse bu 100 USD tam 1 sene sonra ne olacak biliyor musunuz? Hadi bir de bunu hesaplayalım.

 • Eşleşmelerden, yani her sağ ve sol koluna giren 100 USD gelirden 10 USD alırsın. Bu girişlerden ayrıca %10 da referans geliri alırsınız. Toplamda altında oluşan her iki kişilik ekipten 20 USD alırsınız. Eğer ki çok değil bu iki kişilik ekip organizasyonunu 1 haftada sağlarsanız. Aynı başarıyı altınızdakiler de sağlarsa, 30 gün sonunda altınız da toplamda 4 sağda 4 solda ekip olacak. O zaman ne olacak geliriniz. Madencilik geliri toplamda 14 USD + eşleşme geliri 65 USD olacak. Referans geliri toplamda 16 kişiden 160 USD = 239 USD olur. Bir yıl sonra ise en kötü olarak 239 x 12 = 2.864 USD geliriniz olur. Buda demek oluyor ki, bugün ki kura göre 860 TL bir yatırımız, tam 24.664 TL tir. Paraya bak!

Peki, bu işi eğer ki 1000 USD ile başlarsanız. Ekibinizi de 1000 USD ile inşa ederseniz. O zaman geliriniz ne olacak? Çok kolay yukarıdaki 24.664 rakamın yanına bir sıfır atmanız gerekecek. Yani yazı ile İKİYÜZ KIRT ALTIBİN ALTIYÜZ TL. Deli bir kazanç arkadaşlar. Matematik, hesap, kitap ortada. İşin sırrı ise kaydınızı oluşturup, sadece iki kişiye bu işi doğru bir şekilde anlatmak. O iki kişinin de aynen sizin gibi işi doğru bir şekilde anlatmasını sağlamak. Bu dediğim gibi en kötü ihtimal ile 2 kişi ile kurulan organizasyon sonrasında geliriniz. Bir de bunu 2 değil de 4 kişi ile inşa ederseniz, o zaman geliriniz bu rakamın en az 2 katı olacaktır. Bu gelir için bu iş yapılır? Bence yapılır? Şayet, sizin kafanız da bu denli hızlı bir başka para kazandıracak fikir var ise bilemem tabi. Ama, ben senelerdir, finansman sektöründe içerik yazan biriyim, benim için en iyi fikir bu arkadaşlar. Peki, kafanıza yattı ise, nasıl bu işi başlaya bilirsiniz. Şimdi kabaca bununda anlatacağım. Sonrasında ise sizleri WhatsApp kanalıma davet edeceğim.

Kazanmaya Nasıl Başlaya Bilirim?

Stark Chain madenciliğinden para kazanmanız için ilk olarak FNCPOOL kaydınızı oluşturmanız gerekiyor. Kayıt oluşturmak için de yapmanız gereken, https://fncpool.com/ref-8GS3wA bu adresi ilk olarak tıklamanız gerekiyor. Böylece direk olarak benim referansım ile kaydınızın oluşması için forum sayfasına girmiş olacaksınız. FNCPOOL kayıt sayfasında pasif üyeliğinizi yapmanız için ise formu şu şekilde doldurmanız gerekir.

Formdaki rakamlara göre yapmanız gerekenler.

 1. Değişiklik yapmayın
 2. Değişlik yapmayın
 3. Aktif olan e-mail adresinizi girin
 4. Şifrenizi belirleyin. (Bir harfi büyük kelime ve rakam dan oluşması gerekiyor)
 5. Aynı şifreyi yine girin
 6. +90 ile başlayan cep telefon numaranızı girin. CODE deyin.
 7. Gelen kodu girin

Son olarak SUBMIT deyin. En son olarak ise de cep telefonunuza gelen e-mail mesajındaki yeşil alanı tıklatarak onaylayın. Hesabınız bu şekilde açılmış olacak. Şimdi ister aşağıdaki kaba bir şekilde anlattığım şekilde kendi hesabınızı kendiniz aktif edin. İsterseniz de bizim ile iletişime geçin biz yardımcı olalım.

 • Herhangi bir borsadan satın alacağınız paket miktarı kadar USD alın.
 • Whitebit borsasından hesap açarak, satın aldığınız USD miktarını transfer edin.
 • Aynı borsadan STARK alın.
 • https://fncpool.com/bank adresindeki STARK adresine transfer edin.
 • https://fncpool.com/presale adresinden paket satın alın.

Bu işlemleri yapabileceğinize inanmıyorsanız, teknik destek ve bilgi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz. https://chat.whatsapp.com/BFDtWM2VloU15yzEmNYa6g

UNUTMAYIN HAYATINIZDA BİR DEĞİŞİKLİK YAPMAZSANIZ BUGÜN NASIL İSE YARINDA ÖYLE OLACAK!

"100 USD İle Zengin Nasıl Olunur? (1000 2000 TL Yatımla Hızlı Para Kazanma)" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"100 USD İle Zengin Nasıl Olunur? (1000 2000 TL Yatımla Hızlı Para Kazanma)" - 13 YORUM
 1. blank Sinan dedi ki:

  İyide bu örönön Tanıtımı yaptınız da bunu satmamizini istyunuz magsatiniz ve bu bizim faydamizne

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   İçerikte çok net olarak anlattım aslında. Kendi bayilerinizi oluşturup size çalışan bir takım kurmanız..

  2. blank Beta dedi ki:

   Peki günlük kazancı çekmek istiyoruz o işlemler nasıl oluyor

   1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

    Whitebit borsasına kazancınızı gönderip, istediğiniz zaman çekim yapabiliyorsunuz.

 2. blank Abdurrahim dedi ki:

  Peki bu dediğiniz biz baimi açacağız yoksa milletin icnde gezip sunumu yapacağız onu söyleyin bize

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   İlk olarak distribütör olmanız gerekiyor. Daha sonra ise kendini bayi ağınızı oluşturmanız gerekmektedir. Detaylı bilgi için 0-532707-48-52 numaradan bilgi alabilirsiniz.

 3. blank Şahin Akşahin dedi ki:

  Selam bizim bir dükkan var da deterjan satıyorum kredi ihtiyacım var olurum

 4. blank Düzgün insan dedi ki:

  Saadet zincirinin bir başka versiyonu! Bu mesajı yayımlarlarsa ve sizde okursanız benden size tavsiye: ‘Uzak durun’

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Elbette yayınlarız, ama sizin ile her şekilde bu işin saadet zinciri olmadığını kanıtlarım. Hatta, buyurun 0-532-707-48-52 numaramız. (Bu mesajı yazacak kadar şeffaf iseniz bizi arayacak kadarda sanırım cüretkarsınızdır)

 5. blank Akın dedi ki:

  bumudur yani ben varım o zaman size nasıl ulaşabilirim

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   Engin beyi araya bilirsiniz, telefon numarası: 0542-693-94-93 Murat beyin İnternet sitesinden aradım derseniz yardımcı olacaktır.

 6. blank halil dedi ki:

  zengin olmak istiyorum 0534 657 38 99 kocaeli

  1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

   whatsap gurubumuza bekliyoruz.

KOSGEBKrediler.Com