Hibe Kredi

1000 2000 TL Yatırım İnternetten Ayda 3 5 10 Bin TL Kazanmak

1000 2000 TL Yatırım İnternetten Ayda 3 5 10 Bin TL Kazanmak

İddia ediyorum sadece 1.500 TL  (100 USD) yatırım ile ayda çok rahat 3, 5 hatta 10 Bin TL kazanabilirsiniz. Hızlı bir şekilde para kazanmanın uygulanmış tek yolu ile bu gerçekten mümkündür. Nasıl bu kadar eminsin diyorsanız çünkü ben aşağıda da kanıtlayacağım gibi bu paraları çok kolay kazanıyorum. Kısa sürede zengin olmak şayet sizde istiyorsanız, muhakkak bu fırsatı kaçırmayın. Çünkü; size bu fırsatı sağlayan güvenilir firmalar insanın hayatına her zaman dahil olmuyor! Kurmuş olduğumuz WhatsApp hattıyla destek vermiş olduğumuz bu firma hangisidir? Nasıl sizi zengin edebilir? Hadi kanıtlarıyla birlikte hep birlikte bakalım.

Ayda 10 20 30Bin TL Kazanmak İster Misiniz?

Ayda 10 20 hatta 30 yada benim gibi 50 60 bin TL kazanmak aslına bakılır ise biraz sabırla hiç de zor değildir. Bu iki şeye sahipseniz 1.500 TL gibi bir yatırımla bunu çok rahat bir şekilde başarabilirsiniz. Ben bunu 42 senelik hayatımda defalarca başardım. Sizlerde uzun yada kısa soluklu olarak ayda 3 veya 5 yada 10.000 TL gibi gelirleri düşük sermayeler ile elde edebilirsiniz. Üstelik bu başarıyı herhangi bir iş yeri açma ihtiyacı duymadan esnek çalışma saatleri ile gerçekleştire bilirsiniz. Şayet beni dinleyip biraz sabır ve en önemlisi kendinize inanarak 1.500 TL yatırım ile ayda 10.000 TL kazanmak istiyorsanız, bu söylediklerimi ciddiye lütfen alarak deneyin!

blank

Peki, iyi hoş güzel söylüyorsunuz da bu nasıl olacak? Aslında cevap çok basit. Doğru iş modeli ile doğru insanlarla çalışarak. Peki, doğru iş modeli nedir? Gelin şimdi resimdeki görmüş olduğumuz bu arkadaşlarımızın neden diyar diyar gezdiğini hep birlikte bir görelim. Sonrasında hayatımızda ekonomik anlamda değişiklik yapmamız için ne yapmamız gerektiğini hep birlikte ele alalım.

Günde 100 ile 1000 TL Kazanmanın Sırrı Network Marketing’den Geçmektedir!

Tüm dünyanın kabul etmiş olduğu en kazançlı ticaret sistemi kesinlik ile Network Marketin yani Ağ Pazarlama sistemidir. Network Marketing Ne Demek? Sistemleri hakkında sizlere geniş bir bilgi vermiştim. Ama yine kısaca bir bilgi burada da vermek istiyorum.

blank

Network Marketing bir pazarlama sistemidir. Türkçe karşılığı ağ pazarlaması olan yöntem ile kendi işinizi 1.500 TL gibi sermayelerle rahatlıkla kurabilirsiniz. Ayda ise size samimi söylüyorum rahat 3 yada 5 hatta 10 bin TL gibi rakamları kazanabilirsiniz. Dünya genelinde 2 çeşit ağ pazarlaması sistemi vardır.

 1. Ürün satışı yaparak ekip kurmak.
 2. Yatırım firmalarına yatırım yaparak ekip kurmak.

Bu iki ağ pazarlamasının ”ÜRÜN” olanı ne yazık ki sizlere kısa vadede hızlı para kazandırmaz. Ancak! yatırım ağ pazarlamalarına göre çok daha uzun vadeli olmaktadırlar. Yatırım ağ pazarlaması ise sizlere çok kısa sürede çok ciddi gelirler sağlar. Tahmin dahi edemeyeceğiniz paraları Yatırım Network Marketing sistemleri ile elde hızlı ve kolayca elde edebilirsiniz. Bu neden ile ben sizlere ”YATIRIM NETWORK MARKETİNG” sistemlerinden bahsedeceğim. Ayrıca, bunun ile birlikte şayet kazanmayı gerçekten istiyor iseniz sizlere ilk defa iletişim telefon numaralarımı da vereceğim.

Yatırım Network Marketing (Ağ Pazarlama) Sistemi Nedir?

blankAdından da anlaşılacağı gibi ”Yatırım Network” ortada herhangi bir ürün olmadan yapılan ağ pazarlamasıdır. Ortada ürün olmadan yapılan bu ağ pazarlamasının en cazip yönü sisteme dahil olanlara verilen günlük pasif gelirlerdir. Pasif gelir ise şu anlama gelir. Herhangi bir iş yapamaya gerek kalmadan yapmış olduğunuz yatırım miktarına göre sistem tarafından sizlere tanımlanan para tır. Yatırım ağ pazarlamasının insanların ilgilisini çeken bir diğer yönü ise ürün ağ pazarlaması gibi elinize herhangi bir ürün alıp bunu satmak zorunda kalmazsınız. Kazanmak için yapmanız gereken tek şey insanlara bu işi anlatıp kendi ekibinizi kurarak kayıt aldığınız kişi başına prim almaktadır. Peki yatırım ağ pazarlamaları genelde ne iş üzerine kurulur?

 1. Herhangi bir fon alım satımı.
 2. Sigorta şirketlerinin kazançlarına ortak olma.
 3. İnternet üzerinden hizmet sektörü ortaklığı.
 4. Kurulmuş olan herhangi bir sektöre kazanç ortaklığı.
 5. Sanal para madenciliği.
 6. Kripto para sinyal paketleri.
 7. Kripto para al sat bot programları.

gibi alanlar üzerine ağ pazarlamaları kurulmaktadır. Bu alanlarda kurulanların ilk 4 tanesinin çok uzun soluklu olduğunu ben hiç görmedim. Fakat 5. ve 6 ile 7.  madde de yer vermiş olduğum Sanal Para Madenciliği hele de bir doğru firma seçilirse yıllardır sürdüğüne çok kere şahit oldum. Peki arkadaşlar bu tür bir işe başlamak istiyorsunuz. (Bakın size kazanç planlarından daha hiç bahsetmedim bile şuan) İşe başlamadan önce nelere dikkat etmelisiniz?

Yatırım Ağ Pazarlamasına Dahil Olmadan Neye Dikkat Edilmelidir?

blank

Yatırım Ağ Pazarlamasına Dahil Olmadan Neye Dikkat Edilmelidir

Daha önce samimi bir şekilde belirtmiş olduğum gibi yatırım alanında bir ağ yani ekip oluşturup günlük de gelir elde edeceksiniz mutlaka yatırım yapacağınız network firmasının GÜVENİLİR olmasına dikkat ediniz. Çünkü yanlış bir firma seçiminde bulunursanız dolandırılma olasılığınız çok yüksektir.

Bunun en büyük nedeni ise bu firmaların çoğunun birer PONZİ olmasıdır. Diğer adı PRİMAT sistemde olan bu ağ pazarlaması ile kısa sürede güzel paralar belki kazanabilirsiniz ancak aslan uzun vadeli olmazlar. PONZİ PRAMİT SİSTEMİ NEDİR? diye bir video sizler için yer verdik. Bu sistem ile ekip oluşturduktan sonra aslında eğer yılmaz iseniz ve araştırmaya devam eder iseniz yeni yatırım firmalarına ekip halinde dahil olarak yine para kazanmaya devam edebilirsiniz. Şayet benim tecrübelerimi dikkate alıp 1500 TL gibi rakamlar ile bir yatırım ağ pazarlamasına dahil olacak iseniz, bu firmalarda şunu arayın.

 1. Mutlaka YENİ KURULMUŞ olmasına.
 2. Mümkün ise YURT İÇİNDE KURULMUŞ OLMASINA. İstediğiniz zaman gidip yetkilileri ile görüşebilme şansınızın olmasına
 3. Günlük pasif mantık çerçevesinde olmasına.
 4. Ana parayı kısa sürede kurtara bilme şansınızın olmasına.
 5. Günlük para çekme imkanının bulunmasına.
 6. Riskinin yok yada minimum seviyede olmasına.

Özen göstermeniz gerekir. Bunlar ile birlikte daha da önemli olan ise işin başında güçlü bir liderinizin olması çok önemlidir. Eğer ki hiç bir tecrübeye sahip değilseniz işi bilen ve daha önceden bir ekibe sahip olan güçlü bir lider çünkü size para kazandıracaktır. Neden mi ? işte ispatları ile birlikte cevabı.

Güçlü Bir Lider İle Çalışmanın Size Sağlayacağı Avantajlar Nelerdir?

İster yatırım olsun ister ise ürün ağ pazarlaması olsun güçlü bir lider ile çalışmanın önemi çok fazladır. Bunun nedeni ise kazanç planında onların desteğinin sizlere olmasıdır. Yatırım ağ pazarlamasından çoğunluk ile kazanç planı şu şekildedir.

 1. Günlük pasif gelir. (Hiç bir şey yapmasanız da alacağınız günlük gelir)
 2. Almış olduğunuz kayıt başına size verilen gelir.
 3. Network Ağınızdaki eşleşmeden gelecek olan pirim. (Sizi zengin edecek yer burası işte!)

Madde 3 deki geliri alabilmek için şayet bir ekibi oluşturacak deneyiminiz yok ise mutlaka iyi bir lider ile çalışmanız gerekir. Böylece her ne kadarda kayıt yapamadığınız için gelir alamazsanız da sizin altınıza lideriniz tarafından yapılan kayıtlardan prim alabilirsiniz.!

Güçlü bir lider ile 1.500 liradan başlayan yatırımlar ile para kazanmak istiyorsanız o zaman bizim Whatsap GURUBUMUMUZA GİRİN’ ‘https://chat.whatsapp.com/KuppPmFn6ewEf0AVRkFTpN ”Bakın sizlere nasıl 100 TL gibi rakamlar ile para kazanılır göstereyim. 😉

Sizlere tavsiye edeceğimiz işin detaylarını ve kazanç planlamasını kanıtlarıyla da görmek istiyorsanız 1 Gecede & Günde Kolay Yoldan Zengin Nasıl Olunur? sayfamı ziyaret ediniz.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Aydın dedi ki:

  Yardımcı olurmusunuz kazanmaya çok ihtiyacım var

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Sizler için artık whatsap gurubu kurduk https://chat.whatsapp.com/Hicl53ub1gFHrsT5ewC17e bu bağlantıdan giriş yaparak yardım alabilirsiniz.

 2. Meryem dedi ki:

  Network nedir hiç bir bilgim yok yazılanları biraz okudum tesadüfen küçük bir parayla ne yapilabilir diye düşünürken 600 tl yatırımla para kazan yazıyordu yardımcı olursanız kesinlikle kazanmak istiyorum şu zor dönemde kazanmaya çok ihtiyacımız var.

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   0-532-707-48-52 numaraya arayarak yada whatsapp üzerinden iletişim kurarak konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Kendisine sitemizin adını vererek ulaştığınızı söylemeniz yeterli olacaktır.

 3. Funda dedi ki:

  Merhaba bende öğrenciyim paraya ihtiyacım var bana bu konuda yardımcı olur musunuz

 4. Mehmet Ceml dedi ki:

  Öğrenciyim gruba yeni katıldım kazanmak istiyorum rica etsem yardımcı olur musunuz 🙂