KOSGEB Kredi

4 Firmaya Ait Yemek Fişi Bozup Nakite Çevirme İlanları


4 Firmaya Ait Yemek Fişi Bozup Nakite Çevirme İlanları

Daha çok İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerdeki firmalar çalışanlarına yemek parasını nakit verme yerine bunu fiş ile sağlamaktadır. 4 Büyük firmaya ait olan Sodexo, Setcard ile Ticket ve Multinet gibi çeşitli isimler ile verilen bu yemek fişleri anlaşmalı bir çok lokantadan yemek yeme olanağı sağlamaktadır. Tabi bu fişler sadece yemek tüketimi imkanı sağlamak ile kalmayıp yine bir çok marketten alış veriş olanağını da beraberinde getirmektedir. Bu denli ticari hacme sahip yemek fişleri ciddi bir pazar haline gelmiştir. Yatırımcıların bu pazar hacminin dikkatini çekmesi ile talep edilmesi halinde yemek yeme yada alış veriş yerine nakit paraya çevirme olanağı sağlanmaya başlanmıştır. Yüzde %1 gibi komisyon ile hemen nakit paraya çeviren bu yerler yada belli bir ticari kimliğe sahip bu firmalar peki hangileridir? İşte sizlere en iyi teklifte bulunan bu ilanlar.

Ticket Bozdurma İlanları İzmir, Ankara, İstanbul

 Firmaların yükünü azaltma amacı ile oluşturulan yemek kartları büyük şehirler olan İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere bütün diğer illerimizde vardır. Bu yemek kartı firmaları sizin adınıza çeşitli lokantalar ve alış veriş mağazaları ile anlaşma sağlamaktadır. Ticket logosunu görmüş olduğunuz bu restoran veya alış veriş mağazalarının tamamında bu kart bir nevi para yerine geçmektedir. Sadece alış veriş yada yemek yemek için kullanılan Ticket kartları bazı yatırımcıların bunu fırsata çevirme adına bozdurma işlemleri ile karşı karşıya kalmıştır. Türkiye’nin tam 81 ilinde geçerli olarak kullanılan Ticket yemek fişlerini anında nakit paraya çevirmek için bozan bu kişiler ise bu işlemi belli bir komisyon oranı karşılığında yapmaktadır. Yani, normalde atıyorum aylık 350 TL civarında bir yemek yad alış veriş yapma imkanını Ticket kartınız ile size sağlanıyor ise bunu en az %10 komisyon karşılığında size 350*35%10 = 35 TL kesinti ile 315 TL olarak size ödeme yapmaktadır. VODAFONE ‘dan İSTANBUL, BURSA Faturalı Hatlara Kredi alma mantığı ile aynı şekilde size verilmiş olan Ticket kartlarınızı nakit paraya bozdurarak bu şekilde rahatlık ile çevirebilirsiniz. Komisyon oranları değişiklik göstere bilmektedir. Ancak, en az %10 en fazla ise %20 kadar kesilen komisyon ile Ticket yemek biletleriniz nakit paraya bozdurma yöntemli ile çevrilmektedir. Farklı komisyon oranlarına göre sizler için bir kaç hesaplama yaptık. Böylece sitemizde komisyon ile Ticket bozdurma ilanını bırakan yatırımcıların kar paylarını görmüş olabilirsiniz.

 • 400 TL %10 komisyon ile elinize geçecek net rakam 360 TL.
 • 400 lira için %15 komisyon uygulanır ise elinize geçecek olan miktar 340 lira size ödeme yaparlar
 • %20 komisyon ile 400 lira için ise 320 TL nakit bozdurma karşılığında ödeme yapılır

Farklı rakamlar ve komisyon oranları için hesaplama işlemini aşağıdaki başlıklarda yaptık, göz ata bilirsiniz.

Arzu edenler Ticket bozdurma yerine 40.000 den fazla anlaşmalı Ticket restoran veya kafe yada alış veriş mağazalarından komisyonsuz olarak yararlana bilirler. Tüm illere göre anlaşmalı Ticket mağazaların listesini buradan arattırma yapabilirsiniz.

Multineti Paraya Çeviren Yerler Neresi?

Çalışanının yemek giderlerinin hesabı ile uğraşmak istemeyen iş verenlerin tercih ettiği bir diğer yemek fişi markası da Multinet tir. Multinet ayrıca yemek ve alış veriş fişi haricinde petrol harcamalarınız için de olanak sizlere sağlamaktadır. Bol hediyesi ve harcama yaptıkça kart sahiplerine avantaj sağlayan Mutltineti isterseniz bozdurarak nakit paraya da çevirebilirsiniz. Birikmiş bakiyeleri %10 dan başlayan komisyon karşılığında İstanbul ilimizi başta olmak üzere İzmir ve Ankara dahil bütün illerimizde bozdurma yöntemi ile hemen nakit paraya çevirmek mümkündür.

Konaklama dahil olmak üzere bütün Multinet anlaşmalı firmaları görmek istiyorsanız sizin için oluşturulmuş olan sayfaya göz atmanız yeterlidir.

1999 yılında beri faaliyette olan Multinet 444-87-36 numaralardan da yaşamış olduğunuz sorunlar için çözüm yardımı alabilirsiniz. Ayrıca Multinet işini o kadar ciddiye alıyor ki sizi bir çok sosyal ağdan da destek sağlıyor. Hatta Whatsapp hattı ile bile 7/24 destek sağlamaktadır. Peki, komisyon oranlarına göre Multineti kırdırarak paraya çevirmek isteyenlerin eline nakit ne kadar geçmektedir.

 • %10 komisyon karşılığında 500 liralık Multineti paraya çeviren bir kişinin eline net 450 TL geçmektedir.
 • %15 peşin komisyon karşılığında 500 TL Multinetini bozuk nakitte çevirenin eline 525 lira geçer.
 • En üst komisyon oranı olan %20 oranında 500 lira bozduran bir Multinet yemek kartı sahibinin eline ise nakit 400 lira para geçmektedir.

Kayıpsız en karlı Avro Dolar Bozdurma Yerleri için verdiğim gibi Multinet yemek kartınızda ki biriken bakiyeyi para çevirmek isteyenler için de bir bir uyarıda bulunmak istiyorum. Sakın ödeme almadan Multinet yemek fişi bakiyenizi çektirme yapmayınız.!

👉 Cep telefonunuza MutiPay indirmek için lütfen buraya giriş yapınız.!

Sodexo Nakite Çevirme İstanbul Firmaları

Daha çok İstanbul ilimizde yaygın yemek kartı olan Sodexo artık Bursa, Ankara ‘dan sonra Adana dahil bütün illerimizde geçerli hale gelmiştir. Hatta Sodekso 2021 de o kadar hızlı bir şekilde yayılıp büyüdü ki ikametgah etmiş olduğum Bilecik / Bozüyük ilçesinde faaliyette olan BALMAR AVM ‘de dahil geçerli hale gelmiştir. Bunu sizlere kanıtlamak için hatta hiç üşenmedim markete ait resmi dahi çektim. Bu denli geniş bir geçerlilik ağına sahip olan Sedexo da biriken bakiyenizi nakitte yine ufak bir komisyon karşılığında çevire bilirsiniz.

Sodexo yemek kartları için bozdurma da uygulanan komisyon oranları da yine %10 oranından başlamaktadır. İnternet üzerinden dahi %100 vergi avantajı yakalamak isteyen iş verenler için sözleşme yapma olanağı sağlayan Sodekso yemek kartı için uygulanan komisyon oranlarına göre hesaplama tablosu şöyledir.

 • 600 TL için %10 komisyon uygulayan bir firma ile bozdurma yaparsanız elinize net 540 TL geçecektir.
 • %15 komisyon uygulayan bir şirket ile çalışırsanız 600 liralık kartınızda ki bakiye için elinize net 510 TL gibi bir nakit geçer
 • En fazla uygulanan %20 komisyon ile Sodexo kartınızdaki 600 liralık bakiyeyi nakit paraya çevirmek isterseniz 120 TL komisyon öder elinize de 580 TL nakit para geçer.

444-72-77 numaralardan siz müşterilerine hizmet veren Sodexo avantajları hem iş veren hemen çalışan harika olanaklar sağlamaktadır. Taksitli Nakit Avans Nedir? Nasıl Çekilir? biliyor musunuz bilmiyorum ama ben Sodexo yemek kartına her ay düzenli olarak yüklenen bakiyenin bozulmasını aynı ben ona benzetiyorum.

Setcard Nakite Çeviren Yerler (Yemek Fişi Bozum)

Nasıl ki TC İle Kredi Başvurusu Sorgulama işlemi yapabiliyorsunuz size ait olan Setcard bakiye sorgulama işlemini de anlık olarak görebilirsiniz. Ayrıca bunun haricinde Setkart ile anlaşmalı binlerce mağazadan alış veriş yapabildiğiniz gibi arzu ederseniz %10 gibi ufak bir kesinti bedeli ile içerisinde birikmiş olan puanı nakitte çeviren yerlerden hemen işlem sağlaya bilirsiniz. Sadece İstanbul da geçerli olamayan Setcard 2021 yılı itibarı ile 81 ilimizde ve binlerce ilçemizdeki prestijli mağazalarda yapılan anlaşma ile size avantajlı imkanlar sağlamaktadır. Yemek fişleri içerisinde belki de en popüler olan Setcard 44-0-351 numaralı müşteri hizmetleri ile sizlere 7 gün 24 saat hizmet sağlamaktadır. Setcard yemek fişi bozumu yapan firmaların uygulamış olduğu komisyon oranları ve kesinti sonrası elinize geçecek olan net tutarsa şu şekildedir.

 • 700 liralık yemek fişi %10 komisyon ile bozulması halinde elinize 70 liralık kesinti sonrasın 630 TL geçer.
 • %15 komisyon ile 700 TL Setcard bozularak nakit çevrilmesi durumunda elinize net 695 lira nakit para geçer
 • %20 olarak 700 lira yemek fişiniz ise 140 TL kesinti sonrasında size 660 lira olarak net elinize nakit para geçirir.

5 Soruda Misyon Kredi Danışmanlık Güvenilir Mi? de vermiş olduğum cevap da olduğu gibi şayet Setcard içerisinde biriken bakiyenizi bozdurmak istiyorsanız lütfen bunu güvenilir firmalar ile yapınız.

Metropol Kart Nakitte Çevirme İlanları

İstanbul boğaz köprü logolu Metrolpol yemek fişi diğer yemek kartları gibi artık bütün illerimiz de ve ilçelerimiz de geçerlidir. Bir çok yemek şirketi ile anlaşma sağlayan Metropol kart ile iş veren çalışanlarının yemek seçme memnuniyetini en üst seviye çıkarmışlardır. Metropol kart ise bu memnuniyeti daha yukarılara taşımak için ise anlaşma yaptığı restoranlara ilaveten birden fazla alış veriş mağazası ile de anlaşma sağlamıştır. Metropol kartınız da biriken bakiyeler ile ister bu restoranlar da yemek yiyebilir isterse anlaşmalı alış veriş mağazalarından alış veriş yapabilirsiniz. İsterseniz de biriken yemek bakiyenizi sitemizde yer alan ilanları değerlendirerek hemen nakit paraya çevire bilirsiniz. Komisyon oranlarına göre elinize geçecek olan net paranın da hesaplamasını siz Metropol kart sahipleri için de biz yaptık.

 • 800 lira %10 komisyon karşılığında kesinti miktarı 80 TL olur ve elinize 920 TL nakit para geçer.
 • %15 komisyon ile 120 TL kesinti uygulanır ve elinize 680 TL geçer.
 • %20 komisyon ile Metropol kart nakitte çevirme yapılırsa 160 TL bir kesinti olur ve elinize 800 TL den 640 lira geçer.

Sizler için 5 Peşinatsız Senetle Araba Satan En İyi Galeri tanıtımını yapmıştım. Şimdi ise şayet nakit ihtiyacınızı banka kredisi kullanarak sağlamak istiyorsanız bu ayın en iyi bankasını ve olanaklarını aşağıda yapacağım.

2021 Eylül ayı için 36 aya kadar en düşük faizli olarak bireysel ihtiyaç kredisi veren bankamız %1.39 faiz oranı ile QNB Finansbank’tır.

QNB Finansbank Kredi Hesaplama
Miktar VADE Aylık Ödeme Toplam Maliyet
35.000 TL 7 Ay 5.339,12 TL 37.373,83 TL
15 Ay 2.656,70 TL 39.850,50 TL
19 Ay 2.164,59 TL 41.127,35 TL
27 Ay 1.620,63 TL 43.757,16 TL
36 Ay 1.301,01 TL 46.836,41 TL

Başvuruları İnternet üzerinden yapabilirsiniz.

"4 Firmaya Ait Yemek Fişi Bozup Nakite Çevirme İlanları" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"4 Firmaya Ait Yemek Fişi Bozup Nakite Çevirme İlanları" - 32 YORUM
 1. blank Halil dedi ki:

  İzmir içi yüz yüze görüşüp metropol kart bakiyemi nakite çevirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim uygun komisyondan çeviren olursa düzenli olarak her ay nakite çevirme işlemi yaptırabiliriz.
  Halilyavuz2017@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz

 2. blank Uğur dedi ki:

  TİCKET – MULTİNET – SODEXO – SETCARD – METROPOL – PAYE GİBİ YEMEK KARTLARI VE YEMEK ÇEKLERİNİZ ANINDA NAKİTE ÇEVRİLİR.

  MOBİL ÖDEME SEÇENEĞİMİZ MEVCUTTUR. TÜRKİYENİN HER YERİNDEN MOBİL ÇEKİM YAPILIR.

  İLETİŞİM : 0531 302 83 56 NO LU TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ

  1. blank barış dedi ki:

   200lira paye bozdurmak istiyorum

  2. blank Aykut dedi ki:

   324tl bozdurmak istiyorum 5334110729

   1. blank KOSGEBAdmin dedi ki:

    Ön ödeme yapmayınız, olası anlaşmazlık halinde sitemiz meçhul tutulamaz.

   2. blank mahmut dedi ki:

    işleminiz gerçekleştirildi mi?

 3. blank murat dedi ki:

  %10 komisyon ile sodexo bozdurmak istiyorum. 300.-TL şimdi 300 tl kasımda her ay 300 bozdurabilirim.

  İletişim : ghkmrt05@gmail.com

 4. blank Furkan dedi ki:

  Yemek karı bozdurulur Türkiye’nin her yerinde mobil olarak bozdurulur nakitiniz EFT edilir
  İstanbul içi yüz yüze bozdurmak isteyenlerde 05433643397 numaradan ulaşabilirler

 5. blank serif dedi ki:

  284 lira bakiye bozdurmak istiyorum. izmir deyim. 5538342711

 6. blank Berkay dedi ki:

  İZMİR’DE İKAMET EDİYORUM. TİCKET KARTIMDA BULUNAN 900 LİRAYI NAKİTE ÇEVİRMEK İSTİYORUM. ANLAŞTIĞIM SATICIYLA HER AY DÜZENLİ OLARAK İŞLEM YAPARIM.
  iletişim: bazarcii3535@gmail.com

 7. blank Can dedi ki:

  Ticket – Multinet – Sodexho ve benzeri yemek çek ve kartlarınız %20 komisyon ile nakite çevirebilirim yer İst/ Avc instgram : ticketmann1 adresinden ulaşabilirsiniz.

 8. blank Mazlum dedi ki:

  Butun yemek kartlarınız uygun komısyonla nakıte cevırılır +90 (546) 686 10 63 numaradan ulasınız

 9. blank Özlem dedi ki:

  Mrb multinetimi nakite çevirmek istiyorun bu işle ilgilenen var mı istanbul da ikamet ediyorum benimle mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz

 10. blank Serdar carkci dedi ki:

  Selam multinet kartım,da 4000 tl var nakit paraya çevirmek istiyorum ben hemen işleminizi yaparım diyen varsa cevabınızı bekliyorum.

KOSGEBKrediler.Com