Hibe Kredi

Banka Sicili Bozuk Olana En Az 50 Bin TL Kredi!

Banka sicili bozuk olanlara kredi veren bankalar var mı? Cevap çok net! Doğru şekilde başvuru yaparsanız evet var! 2023 yılında sicili bozuk olanlar nasıl kredi bu şekilde çekebilir de diyorsanız, bununda yanıtı sayfamızın devamında yer almaktadır. Gecikmesi olduğu için kara listede olanlar bide %100 garanti bir şekilde bir çoğu bu bahsettiğimiz şekilde kredi almışlardır. Sicilim bozuk kredi almak istiyorum diyorsanız mutlaka bu yöntemi bu nedenle deneyim derim. Ziraat, Vakıfbank hatta Halkbank gibi devlete ait bankalardan bile böylece bireysel tüketici kredinizin onay aldığını sizlerde görmüş olacaksınız.

Banka Sicili Bozuk Olana En Az 50 Bin TL Kredi!

Sicili bozuk olanlara bu 3 Devlet bankamız haricinde kredi veren başka hangi bankalar var diyorsanız, ben sizi hiç kandırmayayım. Çünkü, banka sicili kara listede olup üzeri kırmızı kalemle çizilmişlere ne yazık ki hiç bir banka ihtiyaç kredisi vermez arkadaşlar. Acil kredi ihtiyacınız var ise de bunu ancak 1 Saat İçinde Acil Borç Nakit Paraya Mı İhtiyacınız Var? da bahsetmiş olduğum yöntemlerle tedarik edebilirsiniz.

Sicili Bozuk Olanlara Hangi Bankalar Kredi Veriyor?

Önceleri sicili bozuk olanlara hangi bankalar kredi veriyor diye bana sorasınız. Sizlere net olarak hiç bir banka kredi vermiyor derim. Fakat, özellikle son zamanlarda artan kredi faiz oranları. Yaşanan ekonomik dar boğazın çok daha hissedilmesi. Bankaların ciddi bir şekilde işlem hacimlerini düşürmüştür. Bu nedenlerden ötürüdür ki! bir çok banka artık kredi kullandırmak için uyguladığı KKB not ortalamalarını gözden geçirmek zorunda kaldı. Böylelikle daha önceleri kesinlikle 1000 puan altına kredi vermeyen bankalar artık, ihtiyaç kredisi onay verir oldu. Kredi kullandırmak için not ortalama politikalarını yeniden düzenleyen bankalar.

blank

Sicili-Bozuk-Olanlara-Hangi-Bankalar-Kredi-Veriyor

Müşterilerini bu olanakları sicili bozuk olsa da sağlarken ancak bir detayı dikkat etmeyi de imal etmemeyi elden bırakmamıştır. Bu detay ise şudur.

KKB sicil puanlarını 3 aylık periyotlar içinde güncellemektedir. Bankaların ekranlarına ise müşteri puanlarını en fazla 6 ayda bir güncelleyerek işlemektedir. Bu süre zarfında şayet kredi puanınız artan bir grafik içinde yer alıyorsa, siciliniz daha önce bozuk olsa dahi krediniz onay alabilmektedir.

Artan not ortalamasına sahip olmanız halinde böylelikle bankalar sizi iyi niyet içerisinde gömüş olacaklardır. Bundan ötürü de kredi puanınızın tamamen olumlu haline gelmesine beklemeksizin kredi çekmenize artık onay vereceklerdir. KKB Findeks Kredi Notu Hızlı Yükseltme Taktikleri Nelerdir? de bahsetmiş olduğum adımları sağlayarak bu iyi niyeti sizler de sergileye bilirsiniz. Peki, iyi niyet göstergeniz dahilinde sicili bozuk olanlara bu olanakları sağlayan bankalarımız hangileridir.

 • Ziraat Bankası
 • Halkbank
 • Vakıfbank

Salgın hastalık nedeniyle en az 5.000 TL kadar sicili bozuk dahi olsa bir çok bireyselin ihtiyaç kredisine onay vermiştir. Ziraat bankasının sosyal hayatı desteklemek amacı ile başlatmış olduğu krediyi isterseniz https://bit.ly/3e0UNUz buradaki bağlantıdan sizde inceleye bilirsiniz. İncelediğiniz de sizler de göreceksiniz ki, bu kredi paketiyle evinizin ihtiyaç duyduğu beyaz eşya alabilir, tatile bile gidebilirsiniz.

 • Aktif Bank
 • Türkiye Finans Katılım

Bu iki bankamız ise en düşük kredi notuna sahip olsanız dahi kredi imkanlarını bir çok tüketiciye sağladığı bilinmektedir. İsmini saymış olduğu bu 3 devlete ait 2 ise özel bankadan istediğine böylece kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ama, bana sorarsanız içinde bulunduğumuz bu salgın hastalık sebebi ile kesinlikle devlete ait olan bankalara kredi başvurusunda bulunmanızdır.

Böylelikle hem düşük faizli imkanlardan yararlana bilir, hem de kesin olarak krediniz onay alır. Şayet olurda alamazsanız da,

Mutlaka bu bahsetmiş olduğumuz yolu deneyiniz. Böylece er yada geç siciliniz bozuk dahi olsa bankalardan kredi çekebilirsiniz.

Sicili Bozuk Olanlara Konut Kredisi Çıkar Mı?

Sicili bozuk olanlara konut kredisini her bankanın yine vermeyeceğini belirtmek isterim. Bir çok tüketici satın alınacak olan konuta ipotek konulduğu için sicili bozuk olsa dahi kredisi onay alacak zannetmektedir. Sicili bozuk olanlara konut kredisi çıkar mı? sorusunu yanıtlamadan önce bu nedenle bu yanlış algıyı açıklamak istiyorum. Böylece şer konuluyor diye her bankadan neden konut yada araç kredisi kullanamayacağınızın sebebini de öğrenmiş olacaksınız.

Bankalar her türlü kullandıracak oldukları krediler de ilk olarak müşterisinin kredi düzenleme ödeme alışkanlığına bakar. Her ne kadar da konut yada araç kredilerini rehinli bir şekilde vermiş olsa da şayet müşterisi çekmiş olduğu krediyi vaktinde ödemezse araya yasal prosedürler girer. Bundan ötürü de banka vermiş olduğu paranın faizini alamaz, bunun üstüne bir de avukatlık masrafı ödeye bilir. Bu sebepten ötürü sicili bozuk olanlar her bankadan konut kredisi çekemezler.

Yukarıda özel olarak sizler mavili beyazlı olarak sicili bozuk olanlar konut kredisi çekememe nedenini açıkladım. Ben bankaların neden sicili bozuk olanlara konut kredisi vermediğine hak verdim. Şayet sizler de benim gibi düşünüyor ve ufakta olsa hak veriyorsanız, konut kredisi kullana bilmek için belli başlı adımları atmaya şimdiden başlamalısınız. Bu adımlar nelerdir diyorsanız, 3 Ayda Kredi Notu Yükseltme Yollarından Tam 5 Faktör! sayfamızı bir ziyaret edin derim. Yada aşağıda sizleri yakından ilgilendiren sicil affı yasasını takip edin!

Sicili Bozuk Olanlara Af Geldi Mi? Son Dakika Gelişmeleri BURADA!

Ekonomin ilerleye bilmesinin tek temel şartı tüketimin sağlana bilmesidir. Her ne kadar üretim olur ise olsun şayet tüketim olmazsa ekonomi asla olumlu sinyaller vermez. Bu sebepten ötürü üretime karşılık tüketim arzının muhakkak oluşması gerekmektedir. Tamam! market alış verişleri yada belki de ev elektrik yada elektronik harcamalarınız için toplu bir paraya ihtiyaç duymazsınız. Fakat, konut gibi yada araç alımlarında bir çoğumuz banka kredilerini kullanırız.

Lütfen konut deyip geçmeyelim! Bir konutun inşasından seramik, beton, laminat parkeciler, fayansçılar, açıcılar, kapı üreticileri, boyacılar dan tutunda üretim ve hizmet alanında bir çok kişi gelir sağlamaktadır. İnşaatlarda çalışan işçiler, plan proje de yer alan mühendisler, satışlarındaki arabucuları saymıyorum bile.

Sicilimiz bozuk ise de ne yazık ki! bu olanaklardan yararlanamayız. Kredi kullanan kitlenin büyük bir bölümünün de banka sicillerinden dolayı kredi kullanamıyor olması. Ekonomideki dengeleri kontrol eden devlet kurumlarını muhakkak bugün olmazsa yarın sicil affı yasasını için harekete geçirecektir.

 • Banka sicili bozuk olanların sıklıkla nakit sağladıkları bir yöntemden sizlere bahsettim. Hem de her şeyi ile şeffaf bir şekilde. Size kalan tek şey ise Vodafone Faturalı Hatlara Nakit 15 Bin TL Kredi sayfamız da bu söylediklerimi teyit etmenizdir.

Ancak, benim sicil affı yasasının çıkması ile birlikte düşündüren bir konunun da olduğunu paylaşmak istiyorum. O ise geçmiş senelerde yaşamış olduğum deneyimden kaynaklı. Hatırlayanlarız da zaten anlatınca bana hak verecektir. Bundan bir kaç yıl önce Devletimiz sicil affı yasasını çıkarmıştır. Fakat, yasa çıkmasına karşın bunu ne yazık ki hiç bir banka dikkate almadı. Yine bildiklerini okuyarak, müşterilerinin kredi puanlarına göre kredi onayı sağladılar. Bu nedenle bence hiç kimse sicil affı yasasına bel bağlamasın. Umut bağlayacaklar için ise yine bu bağlık altında banka kredi sicil affı yasası çıkarsa da muhakkak ivedi bir şekilde paylaşacağımı da bilmesini isterim.

Sicili Bozuk Olanlara İpotekli Kredi Veren Bankalar

Bankaların sicili bozuk olanlara kredi vermemesinin iki tane nedenin ne olduğunu biliyor musunuz? Birincisi müşterisinin çekmiş olduğu krediyi zamanında ödeyip ödemeyeceği kayısıdır. İkinci ise vermiş olduğu krediyi geri alıp alamayacağıdır. Bu sebepten ötürüdür ki! Bir çok banka sicili bozuk olanlara ipotekli yani rehinli kredi verir. Böylelikle, kredi kullandırmış olduğu müşterisi taksitlerini ödemezse bile ana parasını rehin koyduğu taşınmazı ihale ile satarak geri almış olur. Sicili bozuk olması halinde ipotekli olarak kredi verir mi bilinmez ama rehinli bir şekilde tüketici kredisi veren bankalar hangileridir derseniz de sizlere şu sıralamayı oluştura bilirim.

İpotekli krediler de kullanılacak en yüksek miktar evin değerinin %80 kadar olduğunu hatırlatmak isterim. Bu da şu anlama gelir ki, 100.000 TL değerinde bir eve sahipseniz en çok 80.000 TL kadar kredi kullana bilirsiniz. Bir çoğunun geri ödeme planı ise ihtiyaç kredisinin en üst vadesi kadardır. Ödeme periyotları da ayda bir olarak oluşmaktadır. Lakin ipotekli ihtiyaç kredisi listemizde öyle bir banka var ki! Hem krediyi 3 ay ödemesiz veriyor hem ise taksitlerini 3 ayda 1 olacak şekilde oluşturuyor. Bu banka hangisi diyorsanız da sizlere sağlamış olduğu imkanlarla birlikte aşağıda yer verdiğimi belirtmek isterim.

blank

Sicili-Bozuk-Olanlara-İpotekli-Kredi-Veren-Bankalar

3 ayda 1 taksit ödemeli olarak müşterilerine hem araç hem ise konut ipotekli olarak kredi sağlayan bankamız VAKIFBANK olmaktadır. Bankanın güncel olarak faiz oranları ve kesinti tutarlarını gösteren tablomuz ise aşağıdaki gibidir. (Günlük olarak faiz oranlarını ise bu bağlantımızdan görebilirsiniz)

Masraf Adı Asgari Tutar Asgari Oranı Azami Tutar Azami Oran
İhbarname Ücreti 15.00 TL 0.00 TL 15.00 TL 0.00 TL
Hayat Sigortası 364.75 TL 0.00 TL 364.75 TL 0.00 TL
Kredi Tahsis Ücreti 0.00 TL 0.50 TL 0.00 TL 0.50 TL
Aylık Faiz Oranı 0.00 TL %1.79 0.00 TL %1.79
Efektif Yıllık Faiz 0.00 TL %36.78 0.00 TL %36.78

Bu faiz oranları 50.000 TL ipotekli kredi için hesaplandığını bilmenizi isterim. Ayrıca uygulanan sigorta kesinti miktarının da 35 yaşına kadar erkek müşteriler için ele alındığını söylemek isterim. Bizi en çok ilgilendiren ise kuşkusuz ki kredinin faiz oranı sanırım. Faiz oranı kaç diyenler de yine tablomuzda bunu mavi renkle görebilirler. Bu faiz oranlarına göre geri ödeme tablosunu da aşağıda inceleye bilirler.

Miktar Vade (Ay) 3 Ay Sonraki İlk Taksit Sonraki Taksit Tutarları
40.000 TL 28 3.892,79 TL 2.059,19 TL
30 3.785,04 TL 1.951,44 TL
32 3.692,10 TL 1.858,50 TL
34 3.611,20 TL 1.777,60 TL
36 3.540,20 TL 1.706,60 TL

Şartlar bana uygun diyorsanız ön başvurunuzu sadece 3 adımda BURADAN yapabilirsiniz. İpoteğim var ama sicilim bozuk olduğu için kredim onay almadı diyorsanız da o zaman sıkı durun. Çünkü nakit avans çekerek para ihtiyacınızı da karşıla bileceğiniz sizi teminatlı kredi kartı ile tanıştırmak üzereyim.

Sicili Bozuk Olanlar Kredi Kartı Nasıl Alabilir? Hangi Banka Veriyor?

Sicili bozuklar kredi kartı alamaz diyorsanız, bende sizlere bal gibi alabilir diyorum. Hangi bankalar veriyor diyorsanız da yine sizlere bahsetmiş olduğum şekilde şayet başvuru yaparsanız tüm bankalar diyorum. Bu kadar iddialı olmamın sebebini Gelir Belgesiz Kesin Onaylı Garanti Kredi Kartı Alma da geniş bir şekilde açıklamıştım. Bu nedenle burada hiç bir ayrıntısına girmeden nasıl alacağınıza doğrudan girmek istiyorum. Bunun için yapmanız gerekenleri ise tüm bankalar için aşağıda adımlıyorum.

 • Hangi bankanın kredi kartını almak istediğinizi ilk olarak bir belirleyin.
 • Bankaya ücretsiz olarak sadece kimlik belgenizle bir mevduat hesabı açın
 • Açtığınız mevduat hesabına bir miktar para yatırın.
 • Bireysel müşteriler departmanına gidin
 • Teminatlı kredi kartı almak istediğini beyan edin

Müşteri temsilcisi kredi notu değerinizi kontrol etmeden direk olarak size kredi kartı verecektir. Buna ben garanti veriyorum. Sicilim bozuktu, dediğin gibi yaptım ama yine de kredi kartı alamadım diyeniz varsa da ben buradayım. Alamadım diye mesaj atın söz onay vereceğim.

Arkadaşlar banka siciliniz bozuk olsa bile hat üzerinden kredi kullanabilmektesiniz. Nasıl komisyonsuz ve aracısız olarak alacağınızı ise size bir video ile anlattım.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Ramazan görmüş dedi ki:

  Teminatlı kredikarti almak istiyorum

 2. Mustafa Urvay dedi ki:

  Akbank tarafından 5 yıl kredi karti almam sakincaya girdi ne yapmalıyım kredi karti almak için tlf ile bilgi verirseniz memnun olurum tlf numaram 05312753918

 3. Zeynep dedi ki:

  Merhaba,
  Kendime ait bir dairem var onun üzerine ipotekli ihtiyaç kredisi almak istiyorum. 8 aydır çalışıyorum aktif olarak
  2 ayrı bankaya kredi kartı toplamda 10.000 TL borcum var. Yapılandırma yaptım. Bu borçları mı kapatmadan ipotekli ihtiyaç kredisine başvurabilirmiyim. Yardımcı olursanız sevinirim kimseden dönüş sağlayamadık. Saygılarımla,

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Evet, ama banka bu seferde diğer kredinin aylık taksit ödemelerinin maaşınızın %50 oranını geçip geçmediğine bakabilir.

 4. Cengiz dedi ki:

  20 bin ihtiyaç kiredisi çekmek istiyorum ama hiç bir banka onay vermiyor borç olmadığı halde

  1. KOSGEBAdmin dedi ki:

   Kredi puanınız kaç