Hibe Kredi

2 4 GB Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları (10 GB Hediye)

Vodafone hat kullanıcıları haftalık en az 2 en çok ise 6 GB bedava 4.5 G internet kazanabilmektedir. Üstelik bunun için, hiç bir link bağlantısına tıklamasına yada herhangi bir hile yoluna başvuru yapmasına da gerek yoktur. Aylıkta ise başlatmış olduğu hediye internet kampanyası ile paketinize göre ücretsiz toplamda 10 ila 20 GB kadar alabilmektesiniz.

2 4 GB Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yolları (10 GB Hediye)

2007 senesinden 2023 yılına kadar hiç bir hat taşıma değişikliği yapmadan bir fiil Vodafone kullanıcısıyım. Her hafta Vodafone tarafından hediye çarkı adını vermiş olduğu bedava internet kampanyasından da yararlanmaktayım. (Bu kampanya uygulamasının adı belli zamanlarda değişiklik gösterebilmektedir. Değişiklikler olduğu zamanda içerik güncellenmektedir.)  Ücretsiz olarak da en az 4 GB internet kazanmaktayım. Bedava olarak kendimin nasıl Vodafone den internet aldığımı da sizlerle paylaşmak istedim. Acil bedava internete ihtiyacı olanlara özellikle bence sadece 2 dakikanızı ayırın derim.

Vodafone 1 2 4 6 GB Bedava İnternet Kampanyası

Senelerdir Vodafone hat kullanıcısıyım. Hiç bir tarife değişikliği de 2007 den 2023 yılına kadar da yapmadım. Hattımın çekim gücünden her ne kadarda memnun olsam da, ne yalan diyeyim, onca yıllık sadakatimin karşılığını fiyatlandırma konusunda alamadığımı düşünmekteyim. Ama yine de Vodafone GSM şebekesini çok seviyorum. Neden mi? Çünkü konuşma ve SMS den daha çok ihtiyaç duyduğum internet paketi konusunda Vodafone hediye GB vermeye doymuyor. Her ay bunun için de farklı isimler altında kampanyalar düzenliyor. Örneğin:

 1. Çarkı Çevir
 2. Soruyu Bil
 3. Ramazan Hediyesi
 4. Bayram Hediyesi
 5. Uygulama İndirme vb.

Bu kampanyalardan üstelik tüm Vodafone hat sahipleri yararlanabiliyor. Şuan için bedava olarak vermiş olduğu Vodafone hediye internet paketi kampanyası ise 1 tane olmaktadır.

Bu kampanya belki siz bu içeriği okuduğunuz da bitmiş olabilir. Ama emin olun ki az sonra anlatacağım ücretsiz Vodafone bedava internet kampanyası nasıl alınır başlığı altındaki sayfaya giderseniz, farklı ücretsiz internet kazanma olanaklarından yararlana bileceksiniz.

4.5 G Vodafone Bedava 6 10 GB İnternet Paketi Nasıl Alınır?

Vodafone hat kullanıcılarına neredeyse her ay bedava internet vermektedir. Düzenlemiş olduğu ücretsiz internet kampanyalarıyla da haftalık 2 GB dan başlayıp 4 GB hatta 10 GB kadar da verdiği olmuştur. Allah var! Bedava internet verme kampanyaların da Vodafone şebekesi bir hayli cömerttir. Bunu nereden biliyor muyum? Ücretsiz olarak vermiş olduğu internet paketi kampanyalarını da bir Vodafone hat kullanıcısı olarak yakından takip etmekteyim. (Bedava interneti kim istemez ki😁) Şimdi gelelim bedava Vodafone internet paketini 4.5 G hızı dahilinde nasıl alabileceğimize.

 1. İlk olarak cep telefonlarınıza Vodafone Yanımda Uygulamasını indiriniz. İndirmek için bağlantılarımız.
 2. Şimdi ”Vodafonluyum” bölümünden GİRİŞ YAP diyelim. blank
 3. Hesap seçiminde bulunun. (Mobil Hesabım) blank
 4. Telefon Numarası ve Şifre Girişi yapınız. Şifrenizi bilmiyorsanız, yada unuttuysanız S yazıp 7000 e mesaj atabilirsiniz. Yada Şifremi Unuttum deyip, sizi yine sistem otomatik olarak mesaj bölümüne yönlendirme yapacaktır. blank
 5. Almış olduğumuz şifreyle giriş yaptıktan sonra cep telefonumuza gelen Onay Kodunu girelim. blank
 6. Üst menüden Hediye Çarkı butonuna tıklayınız. blank
 7. Hediye Çarkına Git diyelim. blank
 8. Çarkı şimdi çevirelim. blank
 9. Size ne geldi bilmiyorum ama bana resim de görmüş olduğunuz gibi 4 GB bedava internet geldi. blank

Vodafone den bedava 4.5 hediye internet kazanmak işte bu kadar basit arkadaşlar. Eğer ola ki Vodafone tarafından verilen bu ücretsiz hediye internet paketi kampanyasını kaçırdıysanız da yukarıda da bahsetmiş olduğum gibi mutlaka farklı bir hediye internet kampanyası da olacaktır.

Bunu kampanyaları da nasıl görürüz ve katılabiliriz diyorsanız da aşağıda anlattım yolu izlemeniz gerekiliyor.

Vodafone Hediye İnternet Kazanma (2. Yöntem)

Vodafone hediye internet kazanmak için bir yöntemden daha bahsetmek istiyorum. Bu yöntemi eğer yukarıda bahsetmiş olduğum ücretsiz internet kampanyası biterse uygulaya bilirsiniz. Daha doğrusu bu anlatacağım menüden yukarıda anlattığım kampanya biterse, güncel mevcut ücretsiz hediye kampanyalarını görebilir, başvuru yapabilirsiniz. Vodafone den 20 GB kadar varan bedava internet paketi kazanmak isteyenlerin mutlaka kontrol edip, uygulamaları gerekilen  bu yol ise şu şekildedir.

 1. Yukarda anlatmış olduğum şekilde Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapalım.
 2. Ana sayfada yer alan Ek Paketlerim düğmesine basalım. blank
 3. Öne Çıkan Kategoriler bölümünden İnternet seçeneğine tıklayalım. blank
 4. Açılan sayfada Vodafone ait tüm ek internet paketlerini göreceksiniz. Bunların içlerinde ise sizin de görmüş olduğunuz gibi ücretsiz yani hediye internet paketleri de yer almaktadır. Buradan Hemen Al diyerek hattınıza hediye internet alabilirsiniz. blank

Ben size bu içeriği yazmadan önce bedava internetimi aldığım için sizin de yukarda gördüğünüz gibi ”Ücretsiz Aylık 2 GB İnternet Paketi” için ”Bu Paket Hattınıza Tanımlanmıştır” yazmaktadır.

Evet arkadaşlar, Vodafone den bedava 2 4 6 10 hatta 20 hatta ve hatta sınırsız internet kazanmak için yapmalarınız gerekilenler bunlar. Sizlere resimli bir şekilde de anlattım. Bir de bunun videosunu çekeyim dedim. İyi seyirler.

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 6 Ortalama: 2.2]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.