KOSGEB Kredi

15 Sn’de Senetle Borç Para Veren Yerler (Komisyonsuz 2021)


15 Sn’de Senetle Borç Para Veren Yerler (Komisyonsuz 2021)

Esnaflar kadar bireysellerde son dönemlerde senet karşılığı komisyonsuz borç para aramaktadır. Bunun sebebi ise malum, bankalardan kredi çekemediklerindendir. 2021 de üzerine birde pandemi eklenince, senetle ön ödemesiz borç para arayanların sayısı milyonlara ulaşmıştır. Talebin arzı doğurmasıyla da önceleri sadece İstanbul’da olan senetle kredi veren yerler, şimdi Manisa ilimizde dahi vardır. Yasal olmamasına rağmen özellikle danışmanlık ismi ile faaliyet gösteren bu firmaların peki adresleri nedir? 15 sn. de nakit para ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız. Buyurun sizlere senetle para veriyorum diyen tefeciler dahil telefon iletişim numaraları.

Bankalardan Neden Kredi Çekemiyorum Ne Yapmam Lazım?

Senetle borç para veren yerlere başvuru yapıyorsanız, kesin bunun sebebi bankalar size kredi vermiyor dur. Halbuki bankalar size kredi vermiş olsa, kesinlikle senetle kredi veren tefeci yada kuyumculara hiç bulaşmayacaksınız. Bu yüzden sizlere ilk olarak senetle kredi veren firmalara başvuru yapmamanız için banaklardan neden kredi çekemiyorum sorusunu yanıtlamayacağım. Sonrasında ise bankalardan kredi çekebilmeniz için ne yapmam lazım? Bu kritik soruyu yanıtlayacağım. Bulacağım çözüm önerileriyle de sizde göreceksiniz ki acil para ihtiyacınızı karşılamak için senet işine hiç bulanmadan, tedarikinizi bankalardan sağlayacaksınız.

Bankalar Neden Size Kredi Vermiyor? İşte Nedenleri!
 • KKL yani açılımı Kredi Kullanım Limiti sınırına takılmış olabilirsiniz. Bunu kısaca açıklık getirmem gerekir ise; bankalar kredi çekeceklerin maaşlarını göz önünde bulundurur. Bundan ötürü de çekecekleri kredinin aylık taksit ödemesi hane gelirlerinin %50 miktarını geçmemesi gerekir. Şayet sizin bir yada daha fazla kredileriniz hane gelirinizin %50 kısmını geçiyorsa bankalar size kredi vermeye bilir. Bu sorunu da ek bir teminat yada gelir beyan ederek aşabilirsiniz.
 • Çalıştığınız iş yerinizin kredi sicilinde problem olabilir.
 • Gelir belgesi beyanınız olmadığı için olabilir. Bu nedenden dolayı da eğer ki kredi çekemiyorsanız, Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar yazıma kesinlikle bir göz atın. Sizde göreceksiniz ki! ben tam 3 defa nasıl gelir belgesiz kredi almışım.

Bankaların kredi vermiyor olmasının temel 5 nedeni bunlardır. Bu nedenlerin içinde bir çoğumuzun takıldığı ise kesinlikle Findeks KKB not değeridir. Sicilinizin bozuk olmasından dolayı eğer ki bankalardan kredi alamıyorsanız size mükemmel bir önerim olacak.

Bankalar neden size kredi vermiyor? Nedenleri ile birlikte çözüm öneriyle yanıtladık. Hala ben illa bankalar haricinde acil nakit ihtiyacımı senetle karşılamak istiyorum diyorsanız, size 5 tane alternatif para bulma yolunu göstereceğim.

1. Sahibinden Borç Para Bulma

Senetle borç para veren yerlere başvuru yapmadan ben ilk olarak sahibinden borç para bulmayı denerdim. Sahibinden borç para bulmak istememin ise bir çok sebebi vardır. Bunların en başında geleni ise çok daha güvenilir olmasıdır. Diğer bir nedeni ise senetle para veren yerler gibi peşin yada sonradan komisyon kesintisi yaşamam. İşte bu iki çok geçerli sebepten ötürü ben sizlere senetle para veren yerlere başvuru yapmadan önce sahibinden borç para bulmayı tavsiye ediyorum. Peki, sahibinden borç para nasıl bulabilirsiniz? Bunun için size iki tane çözüm önerisinde bulunacağım.

 1. Eşiniz ve dostlarınızdan doğru bir şekilde isteyerek.
 2. Bu sayfamızın altına yorum yaparak.

Sahibinden borç para bulmak için 2 yoldan başka bir seçeneğiniz inan ki yok arkadaşlar. Bu seçeneklerden ise benim tavsiye edeceğim 1. yoldur. Şayet eşinizden ve dostlarınızdan doğru bir şekilde isterseniz, ben kesinlikle parasal sıkıntınızı geri ödeme şartıyla aşacağınızı düşünmekteyim. Peki, eş ve dostlarınızdan doğru bir şekilde nasıl borç para alabilirsiniz. Bunun için bizim önerilerimiz şunlardır.

 1. Kesinlikle telefon ile istemeyin. Uzak dahi olsa muhakkak bire bir görüşmelisiniz.
 2. Uzakta olan bir eş ve akrabanıza gitmeden telefon ile görüşmek istediğinizi söylemeniz gerekir. Şayet size nedeni sorar ise asla borç para isteyeceğinizi söylemeyin. Yoksa bende de yok deyip sizi daha gelmeden olsa bile geri çevirecektir. Ona ciddi bir probleminizin olduğunu bunu onunla birlikte görüşerek aşabileceğinizi telefonda söylemeniz yeterli olacaktır.
 3. Görüşme zamanı geldiğinde görüşmeyi evinde özellikle eşinin yanında dile getirin. Böylece borç para vermek istemeyenlerin en büyük kaçış kapısı olan ben bir hanıma sorayım yanıtının önünü kapamış olursunuz.
 4. Borç isterken son derece ciddi mümkün mertebede doğru ve inandırıcı olarak konuşun. Asla boş vaatler vermeyin.

Bu 4 kuralı uygularsanız ben sahibinden kesinlikle borç para bulacağınıza inanıyorum. Nereden biliyorsunuz diyorsanız, ben tamda bu şekilde bana yaklaşan bir çok kişiye borç para verdim.

Acil nakit ihtiyacınız için bu yöntemde işe yaramadı diyorsanız morali bozmadan diğer seçeneklerle devam edelim lütfen.

2. Borç Para Veren Hayırseverler (Düğün Yapacaklar, Dul Kalıp Çocuk Bankalar)

Borç para veren hayır severler aslında bunu geri ödemesiz olarak verir. Yani tamamen Allah rızası için tir. Ben bir çok defa da buna şahit oldum. Bu sebeple de hani derler ya vesile olandan da Allah razı olsun! İşte bu sebeple bende borç para veren hayır severler alt başlığını açtım. Sizde özellikle düşün yapıp evelenecekseniz bunu maddi yetersizliklerden dolayı da sağlayamıyorsanız bence muhakkak borç para veren hayır seveler için mesajınızı bırakın. Dönüş olur ama olmaz, bunun için size garanti söz veremiyorum. Fakat, yorumlara evlenmek için yada bakmakla yükümlük çocuğunuz için yardıma ihtiyacım var diye yazmanız da size bir şey kaybettirmez.

 • Çocuklarınızın ihtiyaçlarını karşılayamıyorsanız, Devletimizin o zaman SED yardımıyla tanışmadığınızı düşünmekteyim. Ayda en az 1.028 TL yardım parası almak istiyorsanız Devlet Zor Durumdaki Öğrencilere SED Yardımı sayfama mutlaka girin.

Ümit ediyorum ki bu her iki mukaddes arzunuz için size bir borç veren hayır sever denk gelecektir. Denk gelmedi ise de acil para ihtiyacınızı karşılamak için 3. önereceğim çözümü deneyebilirsiniz.

3. Senetle Altın Veren Kuyumcular (Adana, Ankara, İstanbul Mecidiyeköy)

Kuyumcular önceleri sadece nakit para ile altın satarlardır. Sonraları çeyrek, tam gibi takı hediyelikleri dahil olmak üzere Adana burma bileziğine kadar kredi kartıyla satmaya başladılar. İlk başlarda kredi kartı ile çeşitli ziynet eşyalarını tek çekim olarak satarken, sonralarında taksit uygulaması dahi yaptılar. Zamanla tabi insanlarımızın ellerinde nakit para bittiği gibi kredi kartlarının limitleri de tükendi. Bu çözüm olarak ise şimdilik Ankara, İstanbul da Mecidiyeköy de bazı kuyumcular senetle artık altın vermektedir. Bu kuyumların isimlerini ve adreslerini ne yazık ki yasal prosedürler sebebiyle bizler burada paylaşamıyoruz. Siz şayet senetle altın veren bir kuyumcumuz iseniz kendi adresinizi ama yorumlarda ücretsiz olarak paylaşabilirsiniz.

Senetle altın veren kuyumcuların adreslerini paylaşamama mahcubiyetimizi gidermek için ama sizlere acil para bulmak için harika bir yoldan bahsetmek istiyorum. Bu yöntem vesilesiyle de senetle yine güvenilir bir şekilde acil nakit ihtiyacınızı taksitle karşılaya bilirsiniz. Bahsedeceğimiz yöntem nedir diyorsanız, bir çok kişi tarafından BOZDURMA olarak adlandırılan sistemdir. Bu sistem ise kısa bir şekilde şu şekilde işlemektedir.

 1. Senetle beyaz eşyada/elektrikli, elektronik ürün satan bir mağazaya gidin.
 2. Buradan senet karşılığında nakit ihtiyacınız kadar ürün satın alın.
 3. Daha sonra bu ürünleri kapalı kutu olarak 2.el satış sitelerinde pazarlayın.

Sadece 3 işlemde senetle yine nakit ihtiyacınız bu şekilde karşılanmış olacaktır.

Kaç TL’lik bir ürün aldığınız da elinize ortalama ne kadar nakit para geçer diye merak ediyorsanız. Buyurun size bununda HESAPLAMA İŞLEMİ:

Diyelim ki senetle cep telefonu satan mağazalardan 5.000 TL değerinde bir kaç ürün aldınız. Bu ürünü muhtemelen kredi kartı ile almadığınız için değerinin üstünde alacaksınız. Şuan için bizim yaptığımız ufak bir araştırma neticesinde nakit olarak alacağınız 5.000 TL elektronik ürün size 12 vadede 5.800 TL civarlarında gelecektir. 5 bin TL aldığınız ürünü bozdurur iken en fazla 400 – 500 TL civarlarında bir kayıp yaşarsınız bu da size 12 aylık bir vadede toplam olarak 5 bin TL de 1200 TL civarında bir zarar yaşatır. Bu parayı bankalardan alsaydınız ne kadar kayıp yaşardınız işte hesabı;

5 bin TL 12 ay vade aylık ödemesi %1.19 ortama faizde 456.35 TL olacaktır. Yani faizli bir şekilde 456.35*12= 5476 TL tir. 476 TL faiz + 50 TL işlem ücreti + 100 TL hayat sigortası = 626 TL bir kayba uğrayacak tınız.

İki hesaplamada ortada bankalardan kredi çekemeyenlere senetle ürün veren firmalardan bu şekilde bozdurma teknikleri ile nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

4. Senetle Para Veren İkrazatçı Listesi (Adresleri, Telefon Numaraları)

İkrazatçılık çok eski dönemlerden beri günümüze gelen bir sektördür. Anlam olarak ise ”Borç Para Veren” olarak geçer. Anlamlarına göre de faaliyet göstermektedirler. Esnaflardan ziyade bireysellere daha çok hizmet sağlarlar. Şahıs şirketi olarak GİB kayıtları mevcuttur. Eski ruhsat sahipleri tarafından bu sektör sürdürülür. Dolayısı ile yeni ikrazatçılar günümüzde yoktur. Bunun sebebi ise yerel belediyelerin bu sektöre ruhsat vermiyor olmasıdır. Günümüzde halen faaliyet gösteren bu ikrazatçıların adresleri ve iletişim telefon numaraları ise şunladır.

İstanbul:

 • Uysal ikrazat: Büyükdere Caddesi, Liköryanı Sokak, Numara: 78 Mecidiyeköy
 • Şirinoğlu İkrazat: Tahtakale Eminönü Cağaloğlu Fatih & Tel: 0-212-519-35-28
 • Ağırbaş İkrazat: Lale Sokak Numara:1 Beşiktaş & Tel: 0-212-280-63-94

Ankara:

 • Serkan İkrazat; Aşağı Dikmen Turan Güneş Bulvarı Numara: 52 Daire: 7 Çankaya / Ankara – Tel: 0-312-438-56-26

Adreslerine ulaştığımız İstanbul ve Ankara’daki bazı ikrazatçı firmalarımızın adresleri bu şekildedir. Yeni ikrazatçı firmalarına erişim sağladıkça listemize ekleyeceğimizi de bilmenizi isterim.

Senetle para bulmak için sıra geldi son yönteme. Bu yöntemden de özellikle ticari faaliyet gösteriyorsanız istifade edebilirsiniz.

5. Senetle Para Veren Faktoringler Hakkında Bilmeniz  Gerekenler

Faktoring firmaları senetle para/kredi veriyor diye haberler duymuş olabilirsiniz. Ama inanın duymuş olduğunuz tüm bu haberler tamamen asılsızdır. Çünkü, faktoring firmaları senetle ne para ne de kredi vermez. Verdikleri şey ise vadesi gelmemiş senet yada faturalı alacaklarınızı belli bir komisyon karşılığında nakit paraya çevirmektir. Bu sebeple arkadaşlar, senetle faktoring firmalarından kredi kullanacağınız diye boş umutlara lütfen kapılmayın. Bunun yerine, yerinizde olsam, çok düşük kredi notunuz dahi olsa, kredi veren aşağıdaki önerdiğim bankaya kredi başvurusunda bulunurum çok daha iyidir.

 • Faktoring firmalarına senetle kredi almak için başvuru yapmanızın tek bir nedeni olduğunu biliyoruz. Bu neden ise siciliniz bozuk olduğundan dolayı bankalardan kredi çekemiyor olmanızdır. Şayet bizi dinler, KKB Findeks Kredi Notu Hızlı Yükseltme Taktikleri Nelerdir? de yer verdiğimiz bir kaç maddeyi yerine getirirseniz, aşağıdaki bankamız kesinlikle 2 ay sonra başvuru yapacağınız kredinize onay verecektir.

Bu bankamız ise Türkiye Finans Katılım Bankası’dır. Bankadan 1.000 puan altı bir çok kişinin ihtiyaç kredisi çektiğini bilmekteyiz. Uyguladığı faiz oranı kaç derseniz,

Türkiye Finans Katılım Bankası 12 Ay 24 Ay 36 Ay
%1.55 %1.62 %1.68

Tavsiye ettiğimiz en üst vadeye göre önerdiğimiz başvuru yapmanız gereken kredi limitinin geri ödeme planı ise;

Miktar Vade (Ay) Aylık Ödeme Toplam Maliyet
20.000 TL 30 894,96 TL 26.848,99 TL
32 854,19 TL 27.334,23 TL
34 818,37 TL 27.824,81 TL
36 786,67 TL 28.320,33 TL

Türkiye Finans Katılım bankası müşterisi dahi olmasanız bile başvuru yapmak için https://bit.ly/3gasVPT lütfen bu formu doldurunuz.

Senetle Kredi Veriyorum Diyenlerden Şu 3 Şartı Lütfen Arayın!

Size bizim üzerimizden yada herhangi bir İnternet platformu üzerinden irtibata geçen senetle kredi veriyorum diyenlerden mutlaka bazı kriterler aramalısınız. Eğer bu kriterleri aramazsanız şimdiden çok geçmiş olsun dolandırıldınız! Bu acı tablo ile karşılaşmamak için ise bu önerilerimizi lütfen dikkate alın.

 1. Kesinlik ile size ben senetle kredi veriyorum ama ön bazı masrafları ile ön ödeme yapmanız gerekiyor diyor ise asla ödeme yapmayınız. Aksi taktirde elinizdeki 3 kuruştan da olursunuz.
 2. Mutlaka firmanın iletim bilgilerini alınız ve şirketi yerinde inceleyiniz.
 3. Senet doldurulduğu vakit mutlaka başvuru yapacağınız rakamın sonunun çizilerek kapatılmış olmasını dikkat ediniz.

Lütfen, bizlere sormak istediklerinizi çekinmeden yorumlarda sorunuz. Gün içerisinde takım da yer alan uzaman kadromuz sizlere dönüş mutlaka yapacaktır.

Ayrıca, yorumlarda sizlere yardım edecekleri vaadi veren kişilerle hiç bir bağlantımızın olmadığını belirtmek isterim. Lütfen onlara ön ödeme kesinlikle yapmayın! Kesinlikle NOTER den VEKALET VERMEYİN!!!

"15 Sn’de Senetle Borç Para Veren Yerler (Komisyonsuz 2021)" Haberi için Soru Sorabilirsiniz.

"15 Sn’de Senetle Borç Para Veren Yerler (Komisyonsuz 2021)" - 1086 YORUM
 1. blank Emre dedi ki:

  TR35 0001 0005 6678 5871 1550 02

  250 300 bin tl civarinda paraya ihtiyacim var
  Not:işsizim kendi işimi yapicam sermaye lazım

 2. blank MerveKa. dedi ki:

  20’Eylül için acil 40.000 TL ihtiyaçım var dönüş yaparsanız memnun kalırım. 0534 845 98 87

 3. blank Hakan dedi ki:

  Merhabalar bankalardan kredi alamiyorum acil ihtiyacım var ödemelerim var yardımcı olurmusunuz…

 4. blank ÜMİT dedi ki:

  Acil 75000 TL ye ihtiyacım var. Bankalarla sıkıntılıyım icra var üstüme kredi falan alamıyorum borçlar yüksek 3600 maaşla hepsine yetişemiyorum. Bankaları kapatıp tek bir yere borcum olursa aydan aya 1500-2000 TL öderim rahat bir şekilde. Senet vs olabilir istanbul içi.

 5. blank Anne dedi ki:

  Eşim evlenmiş, boşanmış, üç çocuğu var. Üç çocuğu için nafaka ödüyor. Bebeğim var. Bebeğimin ihtiyacı olan malzemeler var. Buz dolabım boş. Kira ödüyoruz. Elektirik faturası ödüyoruz. Su faturası ödüyoruz. Allah rızası için destek olurmusunuz? eylemmetin34@gmail.com TR48 0006 7010 0000 0058 1176 57
  Yapı kıredi bankası vadesiz hesap iban numarası

 6. blank Mahmut dedi ki:

  Merhaba selamünaleyküm hayır sevenler gerçekten çok acil nakit paraya ihtiyacım var ankarada ikamet ediyorum 25 bin 0536 872 45 78

 7. blank Sevgi dedi ki:

  TR66 0006 2001 4860 0006 6766 64
  Çok acil 130 bin TL toplamam lazım icra kapıda sürekli bankalar arayıp duruyor çalışıyorum ama yetmiyor yardımcı olabilecekler bana ulaşabilir mi asla karşılıksız birakmam geri öderim

 8. blank koray dedi ki:

  Merhabalar 17.000 TL kredi ihtiyacım var. 5413520757 geri ödemesi 45 gün sonra faizi ile birlikte

 9. blank erkan dedi ki:

  Çaresiz kaldım 15 senedir süregelen çoğalan 135 bin tl dağınık şekilde kredi borcum var ii yapmak isterken para kazanmak isterken bu hale geldim, geçim derdindeyim aldığım maaş kredilere giderken geçinmek için borç ala ala borcum çoğaldı, ben kimilerinin bakış açısına göre insani yardım olarak görebilende olur, allah rızası için borcumu ödemeye yardım etmenizi istiyorum, o kadar çaresiz kaldımki internetten araştırırken buldum bu siteyi, 41 yaşındayım 6 yaşında kızım var eşimle aram çok kötü yuvam dağılıyor, UMUDUM olun lütfen Allah rızası için yardım edin. 0542 313 9665 TR93 0001 0024 9765 4116 7950 03

 10. blank NECATİ BAZAN dedi ki:

  İHTİYAÇDAN

KOSGEBKrediler.Com