Hibe Kredi

1 Günde (Ayda) En Az 1000 5 Bin TL Nasıl Kazanabilirim?

1 Günde (Ayda) En Az 1000 5 Bin TL Nasıl Kazanabilirim?

1 günde çok rahat 1.000 TL kazanabilirsiniz. Hatta 2.000 TL kazanmak ise içten bile değil. Ayda ise ortalama 30 ila 50 bin TL böylece emin olun göbeğinizi kaşıya kaşıya kazanırsınız. Buna neden mi bu kadar eminim? Çünkü ben bu iddia ettiğim paraları kazanıyorum da ondan. Eğer ki bu sayfayı baştan sona kadar dikkatli bir şekilde okursanız da ilk olarak 1 günde yada 1 ayda kazandığım bu paraların size ispatını yapacağım. Görsel olarak anında kazandığımım bu paraların kanıtına inanmayanlar için WhatsApp hattında da isterlerse görüntülü gösterebilirim. O kadar kendime güveniyorum yani!

1 gün 1.000 TL yada 2.000 TL gibi rakamları sizlere kazandığımı kanıtladıktan sonra ise asıl merak edilen diğer konuya geleceğim. Bu ise ayda 40.000, 60.000 TL varan bu paraları ben nasıl kazanıyorum? Hangi işi yapıyorum ki ben bu kadar çok paralar kazanabiliyorum? Emin olun ki lise mezunu olan biri olarak ben bu paraları kolay bir şekilde kazanabiliyorsam, sizde çok kolay kazanabilirsiniz. Tabi kazanmak isterseniz! Peki gerçekten kazanmak ister misiniz? Üstelik çok ama çok düşük sermayelerle.

Ayda En Az 10 Bin TL Ortalama 30 ile 50 Bin TL Kazandıran İşler Hangileri?

Ayda en az 10 bin TL, ortalama olarak ise 30 ile 50 bin TL size para kazandıran bir çok iş fikri söyleye bilirim. Neden çok kolay bir şekilde size bu paraları kazandıracak işleri söyleyebileceğimi de soruyorsanız, arkadaşlar benim işim bu çünkü. İnternet sitemi de biraz gezerseniz zaten ne kadar çok iş fikriniz sizin için araştırıp paylaştığımı görebilirsiniz. Girişimcilik üzerine sadece çok para kazandıran işleri üstelik görmekle de kalmayacaksınız. 9 senelik bu deneyimlerimin yanı sıra kuracağınız iş için bir çok hibe desteklerini de bulabileceksiniz. Ama ben burada o görmüş olduğunuz işlerin hiç birinden bahsetmeyeceğim. Size ayda en az 10.000 TL ortalama ise 30.000 TL ile 50.000 TL kazandıran o işlerin hepsinde çünkü ciddi sermayelere sahip olmanız gerekiyor. Bu sermayeye sahipseniz de zaten herkes gider bahsi geçen işleri kurar ver o paraları kazanır. Burada önemli olan az sermaye ile ayda 50.000 TL kazanmaktır. Haksız mıyım?

blank

 

Sizde bana bu konuda da hak veriyorsunuz dimi? Hak veriyorsanız da o zaman çok düşük sermayelerle günde en az 1.000 TL ayda 30 bin ile 50.000 TL kazandıran hangi işi yapmamız gerekiyor? Burada cevap teknolojiyi doğru bir şekilde kullanmaktan geçiyor. Bu teknolojiyi kullanırsanız da günde 1.000 TL ayda yaklaşık sermayenize göre 50.000 TL gibi paralar kazana birsiniz. Kullanacağınız teknolojiye bir de yeni nesil pazarlama stratejisini eklerseniz bu sefer de çok para kazanmakla kalmazsınız. Zengin olursunuz! Bu iki özelliğin birleşti işin adı ne diyorsanız. Size Enixpho uygulamasını taktim edeyim. Exixpho nedir? Nasıl size bu kadar çok para kazandırıyor? Bunların anlatımına geçmeden de gelin hemen sayfa girişinde de söz verdiğim gibi günde kazandığım bu paraların kanıtını yapayım.

Buyurun Size Günde Exixpho Uygulamasıyla 100 200 USD Kazandığımın Kanıtı

İçeriğimin başında beri size günde 1.000, 2.000 TL kazandıran iş yapıyorum ve kanıtlayacağım bunu da dedim ama kusura bakmayın bunu USD yani dolar cinsi para olarak kanıtlayacağım.🤑 Bu kusurumu da emin olun telafi hemen biraz sonra edeceğim. Nasıl mı edeceğim? Şayet Enixpho uygulamamın ana sayfamdaki günlük kazanç kısmına aşağıda bir bakarsanız günde 1.000 TL ile 2.000 TL kazanmadığımı, çok daha fazla paralar kazandığımı göreceksiniz. Tabi bu içeriği okuduğunuzda USD hâlâ 15 TL ise o da. 😀

blank

Evet, bana ait Enixpho uygulamamın kazanç alanı ekranında görmüş olduğunuz gibi günlük 200+ USD haftalık ise 1059 + USD kazandığımı görüyorsunuz. Haftalık kazancımı da 7 güne bölerseniz 1059/7= 151 USD günlük gelir elde ettiğimi göreceksiniz. Buda TL kuru 15 TL kabul edersek 151* 15 = 2.265 TL eder. Her şekilde günlük 2.000 TL üzerde bir parayı bana Enixpho uygulaması kazandırmış arkadaşlar. Bu görsele de inanmayan sayfa sonunda yer alan whatsApp destek gurubuna gelir. Ben orada sizi karşılıyor olacağım. Her şekilde size bu geliri elde ettiğimi kanıtlayabilirim orada da.

Buraya kadar arkadaşlar ne gördük? 1- sağdan soldan duyma ile değil, kendimin de kullandığım ayda en az 10 bin TL ortalama 30 ile 50 bin TL kazandıran işin hangisi olduğunu. 2- Bu işe ait kendi uygulamadaki kazancımın kanıtını. Sırasıyla ilerlemek gerekirse de şimdi sıra geldi bu işin ne olduğunun açıklanmasına.

Çok Para Kazandıran Enixpho Uygulaması Nedir?

Yukarıda arkadaşlar size günde 1.000 TL, ayda ise ortalama 50.000 TL kazandığımı kanıtıyla bahsettim. Bu işin adının da Enizxho uygulaması olduğunu söyledim. Peki bana ve sizlere çok para kazandıran bu Enixpho uygulaması nedir? İşte, size sadece günlük çok para kazandırmakla kalmayan, şayet gerçekten de işin gereksinimleri yapmanız durumunda zengin edecek olan bu uygulamanın kısa bir şekilde açıklaması.

 • Enixpho uygulaması; Dünyanın en güvenilir kripto para borsasında sizin vermiş olduğunuz yetki kapsamında al sat işlemi sağlayan bir programdır. Uygulama kullanıcılarına kripto para değer kazansa da düşse de açmış olduğu Futures işlemleriyle para kazandırmaktadır.

Enixpho uygulaması üstelik sadece sizlere Binance üzerinden al sat işlemiyle para kazandırmakla da kalmamaktadır. Bununla birlikte uygulamayı satın alıp, kullanıp, memnun kalanların tavsiyelerini de paraya çevirmektedir. Tavsiye sistemiyle de kazandırdığı para ile de zengin olmanın önünü açmaktadır. Böylece Enixpho uygulamasını hem kullanıcısı olan para kazanır. Hem ise kullanıp memnun kalan bu uygulamayı tavsiye etmesi halinde çok para kazanır. Peki bu uygulamayı nasıl satın alabilirsiniz. Satın almak için kaç TL ödemeniz gerekiyor? Şimdi birde bunu anlatalım sizlere.

Nasıl Satın Alabilirim? Para Kazanmaya Başlamak İçin Ne Yapmalıyım?

Enixpho kripto para al sat botunu satın almaya geçmeden önce Binance de hesabınız var mı? Önce para kazanmaya başlamak için bu hesabınızın olduğundan emin olun. Binance kripto para borsasında şayet herhangi bir kendinize ait hesabınız yoksa da https://accounts.binance.me/tr/register?ref=59613888 bu bağlantı aracılığıyla kendi hesabınızı hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Binance hesabını şimdi yada daha sonra da oluştura bilirsiniz. Ama dediğim gibi para kazanmaya başlamak için bu hesabı şimdi yada daha sonra oluşturmanız gerekiyor. Bu hesabı olanlar yada oluşturanlar veya daha sonra oluşturacaklar Enixpho bot programını da satın alması gerekir. Bu alımın size bedeli ise belki inanmayacaksınız ama sadece 20 USD arkadaşlar. (Haftalık kâr dan program aidatı hariç tir.) Enixpho paket alımı gerçekleştirmek için de sırasıyla yapmanız gerekilenler ise şunlardır.

 1. https://enixpho.com/#/sign-up?sponsor=62441f293c6c6&position=L bu bağlantıya tıklayalım. Karşımıza aşağıdaki gibi bir kayıt forum çıkacak. Bu forumda ilgili bölümleri doğru olarak dolduralım gerekli SMS ve mail doğrulamaları gerçekleştirelim. blank
 2. Mail adresimizden Enixpho dan gelen linki tıkladığımızda hesabımız aktif olacaktır. Bizi ise doğrudan giriş sayfamız https://enixpho.com/#/sign-in olan bu adrese yönlendirecektir. Şimdi bu adres üzerinden oluşturduğumuz kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yapalım. blank
 3. Telefonunuza gelen SMS doğrulamasıyla giriş yaptıktan sonra menüden ÜRÜNLER/GENEL BAKIŞ (İngilizce olarak; Products/Overvlew diyelim. blank
 4. Açılına menüden de ENIXPHO ÖĞRENİM (LEARNING) kripto para al sat programın altındaki BAŞLAMA (START) butonuna basınız. blank
 5. Açılan pencerede ÖDEME ADRESİ oluştur diyelim. blank
 6. Karşımıza çıkan USDT adresine Binance hesabımızdan 21 USD gönderelim. blank

Tebrikler, Enixpho satın alma işlemini artık başarılı bir şekilde tamamlamış oldunuz. Peki şimdi bundan sonra ne olacak? 1 günde (Ayda) en az 1000 5 bin TL kazanmak için ne yapılması gerekiliyor. Bunu videolu ve özel başka 2 sayfada anlattım ama sıralamasını bir de burada yapma gereği duyuyorum.

 1. Binance hesabınızı Enixpho kripto para al sat botunu bağlamanız gerekiyor. Bunun içinde API & SECRET entegrasyonları bir defalığa mahsus yapılması gerekilmektedir.

Hepsi bu kadar 😁 Daha sonra gelsin paralar 🙂 Arkadaşlar bu işlemleri nasıl yapacağınızı aşağıdaki videomda anlattım. Ayrıca aşağıda iki tane daha içerik hakkında bağlantı bıraktım. Bu bağlantılarda Enixpho kripto para al sat botunu daha yakından tanıyabilirsiniz. Bunun yanı sıra tavsiye edecekleri nasıl zengin ettiğini yine matematiksel verilere göre görebilirsiniz.

Enixpho Uygulamasını Tavsiye Etmek Sizi Nasıl Zengin Eder:

Enixpho Uygulamasını Daha Yakından Tanıyın:

WhatsAp Destek/Bilgi Gurubumuz:

https://chat.whatsapp.com/KuppPmFn6ewEf0AVRkFTpN

Enixpho Paket Alma & API SECRET Bağlama Ayarları (Video)

BİZİ LÜTFEN DEĞERLENDİRİN
[Toplam: 4 Ortalama: 3.3]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Halil 05346573899 dedi ki:

  Cok para kazanmak istiyorum.

  1. Hasan dedi ki:

   Watsaptan ilesim geç yardımcı olacağız size. Efendim